Nr. | Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
1. | Eglė Bartkevičiūtė | 10 | Tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeonų regata“ (Talinas, Estija), 2 vieta Tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano“ (Italija): Variete muzikos kategorija, 1 vieta Klasikinės muzikos kategorija, Grand PrixXXX tarptautinio festivalio „Pärnu akordionimuusika“ konkursas (Estija), Grand Prix IX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Tarptautinis akordeonistų konkursas „Pržemysl – 2012“, Lenkija X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius |
M.Markevičienė |
2. | Austėja Adomaitytė | 10 | Tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeonų regata“ (Talinas, Estija), 3 vieta Tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano“ (Italija), 3 vieta IX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai XII tarptautinis festivalis-konkursas „Limbaži 2013“, Latvija X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius Tarptautinis konkursas „Valtidone – 2013“, Italija |
M.Markevičienė |
3. | Kornelija Goštautaitė | 9 | Tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano“ (Italija), 3 vietaIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius |
M.Markevičienė |
4. | Tautvydas Malūkas | 11 | Tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano“ (Italija), 3 vietaIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius |
M.Markevičienė |
5. | Lukrecija Klovaitė | 9 | XXX tarptautinio festivalio „Pärnu akordionimuusika“ konkursas (Estija) 3 vieta IX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Tarptautinis konkursas „Valtidone – 2013“, Italija |
J.Markevičius |
6. | Lukas Vaičius | 10 | XXX tarptautinio festivalio „Pärnu akordionimuusika“ konkursas (Estija) 3 vietaIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 3 vieta X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius |
J.Markevičius |
7. | Austėja Adomaitytė Eglė Bartkevičiūtė Tautvydas Malūkas Kristina Šemetaitė |
10 10 11 11 |
XXX tarptautinio festivalio „Pärnu akordionimuusika“ konkursas (Estija), Ansamblių kategorija – Grand PrixX respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius Diplomai Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius |
M.Markevičienė |
8. | Fausta Vaitekutytė | 1 | Piešinių konkursas „Piešiu teismą ir teisėją“, Dailės darbas – tarp 40 geriausiųjų | A.Lučinskienė |
9. | Ieva Samaitytė | 11 | Festivalis-varžytuvės „Rudens mozaika“ Tarp šauniausiųjųI vaikų ir moksleivių respublikinis dainavimo konkursas, skirtas Algimanto Raudonikio kūrybai, Joniškis – laureatė Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Klaipėdos Respublikinis dainininkų konkursas „Garsų sūkury“, Ukmergė |
H.Mockienė |
10. | Kristina Čeidaitė | 11 | I tarptautinis M.K.Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „M.K.Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas 3 vieta |
B.Smitinikienė |
11. | Severija Tankūnaitė | 11 | I tarptautinis M.K.Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „M.K.Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas Specialus prizasRespublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos įkūrimo 90-mečiui, Klaipėda – padėkos raštas už geriausią originalaus kūrinio atlikimą |
B.Smitinikienė |
12. | Viktorija Kriaučiūnaitė | 12 | IV mėgėjiškų filmų festivalis AŠ=TU, Radviliškis 1 vieta Šiaulių moksleivių namų instrumentinės muzikos konkursas-šventė „Aš ir muzika“ |
|
13. | Karolina Gvaizdikaitė Radvilė Bronušaitė |
12 12 |
Moksleivių muzikos ir audiovizualinio meno festivalis-konkursas „Lietuvių liaudies dainos vizualizacija“, Šiauliai Nominacija „Žiūrovų simpatijos” |
M.Būda |
14. | Justina Leinartaitė | 10 | Jaunųjų choro dirigentų konkursas, Panevėžys 3 vieta |
J.Juozūnienė |
15. | Tomas Vavilovas | 12 | Jaunųjų choro dirigentų konkursas, Panevėžys 2 vieta |
I.Motekaitienė |
16. | Jorūnė Valčiukaitė | 12 | Respublikinis mokinių kūrybos konkursas – projektas “KALĖDINĖ MINIATŪRA ir ne tik..” 2 vieta |
N.Statulevičienė |
17. | Liveta Pociutė Paulius Klangauskas (duetas) |
12 10 |
I vaikų ir moksleivių respublikinis dainavimo konkursas, skirtas Algimanto Raudonikio kūrybai, Joniškis – laureatai | R.Narkus |
18. | Gintarė Kaminskaitė | 12 | IX respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų žiemos konkursas – festivalis „Trakai 2013“ – 2 vieta | I.Butkutė |
Šiaulių miesto 9-12 klasių mokinių Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada – 1 vietaŠiaulių regiono raštingumo konkursas – 2 vieta |
V.Tamoševičius | |||
19. | Gabrielė Zaneuskaitė | 12 | IX respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų žiemos konkursas – festivalis „Trakai 2013“ – 3 vieta | M.Minčiūnienė |
20. | Dovilė Budginaitė Jorūnė Valčiukaitė |
12 | Šiaulių apskrities mokinių piešinių paroda „Angelai – Viešpaties pasiuntiniai“ – prizinės vietos | R.Damskis (grafika) |
21. | Jokūbas Savickas Evaldas Navickas |
10 | Šiaulių apskrities mokinių piešinių paroda „Angelai – Viešpaties pasiuntiniai“ – prizinės vietos | L.Narušienė |
22. | Gabija Venskutė | 11 | Šiaulių apskrities mokinių piešinių paroda „Angelai – Viešpaties pasiuntiniai“ – prizinė vieta | N.Statulevičienė |
23. | Monika Šveikauskaitė | 12 | Žiūrovų prizas | R.Damskis (grafika) |
24. | Nedas Juras Jorūnė Valčiukaitė Gabija Venskutė |
12 12 11 |
Žiūrovų prizas | L.Narušienė (rūbų dizainas) |
25. | Jokūbas Savickas | 10 | Žiūrovų prizas | N.Statulevičienė (kompozicija) |
26. | Greta Jančytė | 11 | Žiūrovų prizas | N.Statulevičienė (piešimas) |
27. | Roberta Petraitytė | 9 | XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius 2 vieta |
R.Vaišnorienė |
28. | Kristina Alejūnaitė | 11 | XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius 2 vieta Specialus prizas už geriausiai atliktą klasikinio stiliaus kūrinįIV tarptautinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius Laureato diplomas |
R.Marozienė |
29. | Darius Virbickas | 12 | XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius 2 vieta |
A.Bernotas |
30. | Arvilė Vaitkevičiūtė | 11 | XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius Laureato diplomas |
R.Marozienė |
31. | Vytautė Miestauskaitė | 10 | Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos įkūrimo 90-mečiui, Klaipėda – 3 vieta |
R.Narkus |
32. | Medeinė Mickevičiūtė | 10 | IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai – 2 vieta XI Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Klaipėda – IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai |
M.Kaubrienė |
Vertimų projektas „Tavo žvilgsnis“, diplomas |
I.Rimšienė | |||
33. | Indrė Venslovaitė | 11 | VI Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų konkursas „Skambioji daina“, Plungė – 1 vieta |
J.Juozūnienė |
34. | Enrika Pupliauskaitė Ingrida Pužauskaitė (duetas) |
12 | VI Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų konkursas „Skambioji daina“, Plungė – 1 vieta, Grand Prix Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai |
J.Juozūnienė |
35. | Justina Leinartaitė Toma Pargaliauskaitė (duetas) |
10 12 |
Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
J.Juozūnienė |
36. | Gabija Roduner | 1 | Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
H.Mockienė |
37. | Auksė Paškevičiūtė | 12 | II respublikinis Jaunųjų choro dirigentų ir vokalinių ansamblių konkursas, Vilnius 3 vieta |
R.Ragauskaitė |
38. | Auksė Šarauskaitė | 1 | Miesto vaikų kūrybos projekto „Mažieji menininkai“ mokinių piešinių paroda-konkursas „Pasakėlė mano delne“, Šiauliai Laureatė |
A.Lučinskienė |
39. | Kristina Alejūnaitė Darius Virbickas |
11 12 |
III tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai 1 vieta |
R.Vaišnorienė |
40. | Žilvinas Alejūnas Robertas Bronušas Darius Virbickas |
11 12 12 |
III tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai 2 vieta |
A.Bernotas |
41. | Aistė Griciūtė | 11 | 1-asis Rimkevičiaus tarptautinis Jurgio gitaristų konkursas, Šiauliai 3 vieta |
M.Būda |
42. | Matas Ričkus | 10 | 12-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas, Panevėžys 3 vieta |
K.Radavičius |
43. | Austėja Venckutė | 1 | Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena Diplomas |
Z.Drakšas |
44. | Greta Karnatkaitė Greta Muradovaitė Karolina Gvaizdikaitė |
12 | Vertimų projektas „Tavo žvilgsnis“, Diplomai |
V.Einorienė |
45. | Mantas Lukauskas | 9 | 2013-07-20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeonų regata“ (Talinas, Estija), 2 vieta |
M. Markevičienė |