2017-2018 mokslo metai


Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Danielė Daukšaitė 3 2018-06-05/07 III tarptautinis jaunųjų pianistų ir ansamblių konkursas „Musica pianoforte“, Prienai
3 vieta
R. Sližienė
Matas Kulikauskas 2 2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai
2 vieta
D. Vasauskienė
Gabija Janauskytė 1 2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai
2 vieta
D. Vasauskienė
Neda Motiejūnaitė 2 2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 6 2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
4
6
2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Danielė Daukšaitė 3 2018-06-01/02 IV tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Su muzika per Europą“, Vilnius
Diplomas
R. Sližienė
Kamilė Kaučikaitė II 2018-06-01/02 IV tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Su muzika per Europą“, Vilnius
2 vieta
R. Sližienė
Kamilė Jankauskaitė IV 2018-05-28 Respublikinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Po Vyčio ženklu“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-osioms metinėms, Kaunas
Nominacija už iškalbingus ženklus iš praeities
V. Lesauskienė
Urtė Augustinavičiūtė II 2018-05-28 Respublikinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Po Vyčio ženklu“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-osioms metinėms, Kaunas
3 vieta
V. Lesauskienė
Beatričė Liutkutė II 2018-05-12/13 II tarptautinis konkursas „Zorki prydniaprovja“, Baltarusija (Mogiliovas)
2 vieta
D. Vasauskienė
Arnas Šimaitis III 2018-05-12/13 II tarptautinis konkursas „Zorki prydniaprovja“, Baltarusija (Mogiliovas)
2 vieta
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė I 2018-05-12/13 II tarptautinis konkursas „Zorki prydniaprovja“, Baltarusija (Mogiliovas)
1 vieta
M. Markevičienė
Liaudiškos muzikos ansamblis „Jovarėlis“ I-IV 2018-05-11/12 Tarptautinis folkloro konkursas „World cup of folklore – Veliko Tarnovo 2018“, Bulgarija
Aukso diplomas ir Grand prix
R. Vaišnorienė
R. Daukantaitė
Klaudija Černenko III 2018-05-08 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas-paroda „Akimirka“, Šiauliai
Laureatė
V. Lesauskienė
Aneta Jakubonytė III 2018-05-08 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas-paroda „Akimirka“, Šiauliai
Laureatė
V. Lesauskienė
Modestas Mažonas III 2018-05-08 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas-paroda „Akimirka“, Šiauliai
Laureatas
V. Lesauskienė
Deimantė Laurinaitytė 3 2018-05-04 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena
Laureatė
V. Daugirdaitė /
I. Kudinova
Paulius Ubartas 3 2018-05-04 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena
Laureatas
N. Prascevičienė /
D. Šulcaitė
Orinta Lukauskaitė I 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
Grand prix
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
4
6
2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
3 vieta
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė II 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
2 vieta
D. Vasauskienė
Gabija Janauskytė 1 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
2 vieta
D. Vasauskienė
Austėja Janauskytė 3 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
1 vieta
D. Vasauskienė
Miglė Dambrauskaitė 6 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 4 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
1 vieta
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis III 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
1 vieta
M. Markevičienė
Kornelija Morkevičiūtė II 2018-04-29 V respublikinis jaunųjų violončelininkų ir kamerinių ansamblių konkursas „Mano violončelė“, skirtas profesoriaus Domo Svirskio 100-osioms gimimo metinėms, Vilnius
Laureatė
L. Bražaitė /
O. Popova
Ugnė Urbutytė 2 2018-04-28 III respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų solistų konkursas „Perpetuum mobile“, Vilnius
Laureatė
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Miglė Dambrauskaitė 6 2018-04-26/30 XI tarptautinis akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Ukraina
Diplomas
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
4
6
2018-04-26/30 XI tarptautinis akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Ukraina
3 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 4 2018-04-26/30 XI tarptautinis akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Ukraina
3 vieta
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė I 2018-04-26/30 XI tarptautinis akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Ukraina
2 vieta
M. Markevičienė
Vokalinis ansamblis 2–6 2018-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Diplomas
J. Minkevičiūtė
Stela Petrulytė 6 2018-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
3 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Vokalinis ansamblis I–II 2018-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
3 vieta
R. Daukantaitė /
L. Filimonenko
Duetas:
Kamilė Dargužaitė
Emilijus Šlymas
4
4
2018-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Žygimantas Paliulis 2 2018-04-23 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
J. Budrienė
Liudas Gumuliauskas 1 2018-04-23 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
L. Narušienė
Raminta Korsakaitė 4 2018-04-23 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
J. Šaltė
O. Lukauskaitė I 2018-04-17/18 XVI tarptautinis akordeonistų solistų konkursas „Naujene 2018“, Daugpilis (Latvija)
Diplomas
M. Markevičienė
A. Šimaitis III 2018-04-17/18 XVI tarptautinis akordeonistų solistų konkursas „Naujene 2018“, Daugpilis (Latvija)
3 vieta
M. Markevičienė
Urtė Augustinavičiūtė II 2018-04-16 Fotografijų konkursas „Vandens ženklai“, Šiauliai
3 vieta
V. Lesauskienė
Modestas Mažonas IV 2018-04-16 Fotografijų konkursas „Vandens ženklai“, Šiauliai
2 vieta
V. Lesauskienė
Aneta Jakubonytė III 2018-04-16 Fotografijų konkursas „Vandens ženklai“, Šiauliai
1 vieta
V. Lesauskienė
Liudvikas Suvorovas III 2018-04-14 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Viltė Juškevičiūtė III 2018-04-14 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai
Diplomas
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Kristupas Bauža II 2018-04-14 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai
3 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Augustė Andrijauskaitė IV 2018-04-14 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai
2 vieta
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Matas Kulikauskas 2 2018-04-13 III respublikinis akordeonistų konkursas-festivalis „Muzikinė mozaika“, Prienai
1 vieta
D. Vasauskienė
Kamilė Fokaitė I 2018-04-09 Respublikinis piešinių ir fotografijos darbų konkursas „Trijų spalvų istorija“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Klaipėda
3 vieta
V. Lesauskienė
Deimantė Masandukaitė IV 2018-04-09 Respublikinis fotografijos konkursas „Palanga. Jūros įkvėpta istorija“, Palanga
3 vieta
V. Lesauskienė
Justas Drakšas 5 2018-04-07/08 Tarptautinis trimitininkų konkursas „Trumpet talents Tallinn 2018“, Talinas (Estija)
Grand prix
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Tautvydas Keras 1 2018-04-07/08 Tarptautinis trimitininkų konkursas „Trumpet talents Tallinn 2018“, Talinas (Estija)
Diplomas
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Barbora Špokauskaitė 5 2018-04-07/08 Tarptautinis trimitininkų konkursas „Trumpet talents Tallinn 2018“, Talinas (Estija)
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Austėja Venckutė 6 2018-04-07/08 Tarptautinis trimitininkų konkursas „Trumpet talents Tallinn 2018“, Talinas (Estija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Deimantė Laurinaitytė 3 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas
Laureatė, specialusis prizas už artistiškumą
V. Daugirdaitė /
I. Kudinova
Kotryna Vasarė Katinaitė II 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas
Diplomas
M. Kaubrienė
Gabija Roduner 6 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas
Diplomas
L. Mameniškytė
Janina Bartulytė 6 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas
Diplomas
I. Kudinova
Danielė Daukšaitė 3 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas
Diplomas
R. Sližienė
Kamilė Kaučikaitė II 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas
Diplomas
R. Sližienė
Orinta Lukauskaitė I 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai
Diplomas
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis III 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai
Diplomas
M. Markevičienė
Gabija Janauskytė 1 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai
3 vieta
D. Vasauskienė
Beatričė Liutkutė II 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai
3 vieta
D. Vasauskienė
Miglė Dambrauskaitė 6 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai
3 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 3 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai
2 vieta
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 4 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
4
6
2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Liudvikas Suvorovas III 2018-03-27 Šiaulių miesto 6–12 klasių mokinių vokiškos dainos konkursas, Šiauliai
3 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Gediminas Barauskis II 2018-03-25 III respublikinis Antano Smolskaus jaunųjų birbynininkų konkursas, Vilnius
2 vieta
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Deimantė Laurinaitytė 3 2018-03-24 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų konkursas „Diena su lietuviška pjese“, Vilnius
2 vieta
V. Daugirdaitė /
I. Kudinova
Evelina Šiukšterytė II 2018-03-24 IX respublikinis muzikos mokyklų ir gimnazijų jaunųjų dirigentų konkursas, skirtas Lietuvos šimtmečio chorinės muzikos kompozitoriams, Kaunas
1 vieta
R. Daukantaitė
Austėja Čiužaitė 3 2018-03-23 IV tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2018“, Alytus
Diplomas
I. Tautkuvienė
Nida Tamošaitytė 3 2018-03-23 IV tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2018“, Alytus
3 vieta
R. Storožišinienė /
I. Tautkuvienė
Gabija Roduner 6 2018-03-22 Šiaulių miesto 6–12 klasių mokinių meninio skaitymo vokiečių kalba konkursas „Pavasario taku“, Šiauliai
1 vieta (6–8 kl. mokinių grupė)
I. Rimšienė
Augustė Gegeckaitė 4 2018-03-21 I respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas, Šiauliai
Laureatė
R. Vaišnorienė
Austėja Butkutė 5 2018-03-21 I respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas, Šiauliai
Diplomas
R. Marozienė
Oksana Zukaitė Davies 4 2018-03-21 I respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas, Šiauliai
Diplomas
R. Marozienė
Danielė Daukšaitė 3 2018-03-15/16 VII tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F. Šopenui, Vilnius
Diplomas (festivalis)
R. Sližienė
Kamilė Kaučikaitė II 2018-03-15/16 VII tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F. Šopenui, Vilnius
3 vieta (konkursas)
R. Sližienė
Justas Drakšas 5 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis
Grand prix
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Augustė Dambrauskaitė 6 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis
2 vieta
K. Drakšienė
Barbora Špokauskaitė 5 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Kornelija Morkevičiūtė II 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis
1 vieta
L. Bražaitė /
O. Popova
Austėja Venckutė 6 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Mišrus vokalinis ansamblis II-IV 2018-03-09 VII respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys
1 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Daknienė
Romena Mikalkėnaitė III 2018-03-03 V respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas „Su šypsena“, Kaunas
Diplomas
I. Brūzgienė
Miglė Dambrauskaitė 6 2018-03-03 V respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas „Su šypsena“, Kaunas
Diplomas
Specialus diplomas už lietuviškos muzikos propagavimą ir atlikimą
I. Brūzgienė
Augustė Andrijauskaitė IV 2018-03-03 V respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas „Su šypsena“, Kaunas
2 vieta
I. Brūzgienė
Justas Drakšas 5 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija)
Grand prix
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Tautvydas Keras 1 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija)
Grand prix
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Indra Baltrukėnaitė 4 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija)
Diplomas
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Barbora Špokauskaitė 5 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija)
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Povilas Petrutis 3 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija)
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Austėja Venckutė 6 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Austėja Petrulytė 4 2018-02-14/16 II tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Moj siabra – bajan“, Gomelis (Baltarusija)
Diplomas
D. Vasauskienė
Orinta Lukauskaitė I 2018-02-14/16 II tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Moj siabra – bajan“, Gomelis (Baltarusija)
1 vieta
M. Markevičienė
Aurėja Atstopaitė 4 2018-02-05 Tarptautinis vaikų piešinių ir vaizdingų posakių konkursas „Jie – mūsų draugai…“, Kaunas
Laureatė
J. Šaltė
Nedas Čeponis 4 2018-02-05 Tarptautinis vaikų piešinių ir vaizdingų posakių konkursas „Jie – mūsų draugai…“, Kaunas
Laureatas
J. Šaltė
Aurėja Atstopaitė
Nedas Čeponis
Rusnė Stonytė
Rugilė Pumputytė
Raminta Korsakaitė
Akvilė Kavaliauskaitė
4 2018-02-05 Tarptautinio mokinių koliažo konkurso „Svajonė“ miesto etapas, Šiauliai
3 vieta
J. Šaltė
Deimantė Laurinaitytė 3 2018-02-03 II respublikinis Aleksandro Livonto stygininkų konkursas-festivalis, Vilnius
Laureatė
V. Daugirdaitė /
I. Kudinova
Ugnė Urbutytė 2 2018-02-03 II respublikinis Aleksandro Livonto stygininkų konkursas-festivalis, Vilnius
Laureatė
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Rugilė Truncytė III 2018-01-31 Šiaulių miesto III gimnazijos klasių vokiečių kalbos olimpiada, Šiauliai
1 vieta
I. Rimšienė
Raminta Ramoškaitė II 2018-01-25 Šiaulių miesto 9–12 (I–IV gimnazijos) klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, Šiauliai
3 vieta
V. Šilerienė
Augustė Andrijauskaitė IV 2018-01-17 Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkursas „Dainų dainelė“, Šiauliai (2 etapas)
Laureatė
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Kristupas Bauža II 2018-01-17 Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkursas „Dainų dainelė“, Šiauliai (2 etapas)
Laureatas
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Duetas:
Liutauras Suvorovas
Liudvikas Suvorovas
III 2018-01-17 Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkursas „Dainų dainelė“, Šiauliai (2 etapas)
Laureatai
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Kamilė Jankauskaitė IV 2018-01-11 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“, Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Vokalinis ansamblis 2-6 2017-12-15 XII tarptautinis vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas ,,Skriski, giesmele“, Šaukėnai
2 vieta
J. Minkevičiūtė
Augustė Gegeckaitė 4 2017-12-14 I Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai
Laureatė, nominacija „Už geriausią užsienio autoriaus kūrinio atlikimą“
M. Kaubrienė
Miglė Dambrauskaitė 6 2017-12-14 I Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai
Laureatė
I. Brūzgienė
Kamilė Dargužaitė 4 2017-12-14 I Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai
Diplomas
V. Daknienė
Danielė Daukšaitė 3 2017-12-09 IX respublikinis Johano Sebastiano Bacho jaunųjų pianistų konkursas, Vilnius
Diplomas
R. Sližienė
Kamilė Kaučikaitė II 2017-12-09 IX respublikinis Johano Sebastiano Bacho jaunųjų pianistų konkursas, Vilnius
Diplomas
R. Sližienė
Motiejus Dudnikas 4 2017-12-08/10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatja“ (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė I 2017-12-08/10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatja“ (Ukraina)
2 vieta M. Markevičienė
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 4 2017-12-01 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas
Diplomas
M. Markevičienė
Austėja Venckutė 6 2017-11-29 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas
Diplomas
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Justas Drakšas 5 2017-11-29 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Modestas Mažonas IV 2017-11-28 Šiuolaikinio medijų meno jaunųjų kūrėjų paroda-konkursas „Tėvynė. Šeima“, Šiauliai
Diplomas ir specialus prizas
V. Lesauskienė
Kamilė Kaučikaitė II 2017-11-28 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas
Diplomas
R. Sližienė
Aleksa Kozlovaitė 6 2017-11-24 Piešinių konkursas „Ugniagesio gelbėtojo bičiulis“, Šiauliai
2 vieta (5–6 kl. mokinių amžiaus grupė)
R. Damskis
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 6 2017-11-24 Piešinių konkursas „Ugniagesio gelbėtojo bičiulis“, Šiauliai
1 vieta (5–6 kl. mokinių amžiaus grupė)
R. Damskis
Aurėja Atstopaitė 4 2017-11-24 Piešinių konkursas „Ugniagesio gelbėtojo bičiulis“, Šiauliai
1 vieta (3–4 kl. mokinių amžiaus grupė)
J. Šaltė
Lukas Brazauskas IV 2017-11-11 Nikodemo Martinonio respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, Kaunas
3 vieta, diplomas ir specialusis prizas už geriausiai padiriguotą privalomą kūrinį I ture
R. Daukantaitė /
L. Filimonenko
Akordeonistų orkestras
tarptautinio orkestro „Baltic tremolo“ sudėtyje
I-IV 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas (lengvosios muzikos kategorija)
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė II 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas
D. Vasauskienė
Arnas Šimaitis III 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė I 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 6 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 4 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Sidabro diplomas
M. Markevičienė
Laurynas Čelutka 5 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Bronzos diplomas
M. Markevičienė
Akordeonistų orkestras
tarptautinio orkestro „Baltic tremolo“ sudėtyje
I-IV 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija)
Aukso diplomas (klasikinės muzikos kategorija)
M. Markevičienė
Beatričė Liutkutė II 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix
D. Vasauskienė
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
4
6
2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė I 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 4 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand Prix
M. Markevičienė
Laurynas Čelutka 5 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
3 vieta
M. Markevičienė
Matas Kulikauskas 2 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Austėja Janauskytė 3 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Trio:
Orinta Lukauskaitė
Romena Mikalkėnaitė
Miglė Kukutytė
I
III
III
2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 6 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Austėja Petrulytė 4 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
D. Vasauskienė
Ema Dapkutė 3 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius
Padėka už kūrybiškumą
(9–10 metų amžiaus grupė)
J. Budrienė
Rugilė Pumputytė 4 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius
Padėka už kūrybiškumą
(9–10 metų amžiaus grupė)
J. Šaltė
Karina Karpinaitė 3 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius
3 vieta (9–10 metų amžiaus grupė)
J. Budrienė
Adelė Vasiliauskaitė 1 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius
2 vieta (7–8 metų amžiaus grupė)
L. Narušienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 6 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius
Laureato diplomas (Grand Prix)
J. Šaltė
L. Narušienė
Kamilė Jankauskaitė III 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius
Laureato diplomas (Grand Prix)
J. Budrienė
Kristupas Žiogas 5 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius
Laureato diplomas
L. Narušienė
Liudas Laurinavičius II 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius
Laureato diplomas
V. Lesauskienė
Matas Kulikauskas 2 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija)
3 vieta
D. Vasauskienė
Orinta Lukauskaitė I 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija)
2 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 3 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 4 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija)
1 vieta
M. Markevičienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 6 2017-09-26 Piešinių konkursas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti, Vilnius
Laureatė
J. Šaltė

Komentavimo galimybė išjungta.