Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Projektas „Žydėjimas“

Birželio 6 dieną I gimnazijos klasės mokiniai, vadovaujami mokytojų Nėlidos Januškienės ir Vilijos Lesauskienės, vykdė jau antrąjį šiuolaikinių menų projektą šiais mokslo metais. Jeigu pirmojo projekto „Tirpsmas“ problema ir jos meninė raiška buvo glaudžiai susieta su klimato kaitos problema, tai dabartinio projekto tema „Žydėjimas“ iškėlė uždavinį menine kalba atskleisti metaforinį žmogaus ir gamtos žydėjimo ryšį, mokytis pažvelgti į žydėjimo reiškinį iš skirtingų vertinimo pozicijų, atskleisti jo kontroversiškumą.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Projektas „Žydėjimas“ yra išjungti

Studentų iš Danijos viešnagė gimnazijoje

Birželio 12 dieną gimnazijoje lankėsi The Necessary Teacher Training College (Danija) studentai iš Ispanijos, Portugalijos, Vengrijos, Danijos ir Lietuvos. Svečius pakvietė šiame koledže besimokanti, praėjusiais mokslo metais gimnaziją baigusi Agnė Šivickytė. Netradicinės pedagogikos mokslus studijuojantys studentai vedė patirtinio ugdymo seminarą, kurio metu dalijosi 4 mėnesius trukusios kelionės į Afriką patirtais išgyvenimais.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Studentų iš Danijos viešnagė gimnazijoje yra išjungti

Koncertas „Vasaros linksmybės“

Gegužės 30 dienos vakarą Šiaulių vyskupijos pastoracinio centro Kardinolo Joakimo Mesinerio salėje vyko mokslo metų užbaigimo koncertas „Vasaros linksmybės“, kuriame dalyvavo gimnazijos mokytojos Jūratės Minkevičiūtės mokiniai, lydimi savo tėvelių.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Koncertas „Vasaros linksmybės“ yra išjungti

Atsisveikinimo koncertas „Džiaugsmo skrydis“

Gegužės 24 d. Chaimo Frenkelio viloje vyko gimnazijos papildomo mokymo skyriaus merginų vokalinio ansamblio „Sinkopės“ koncertas, kurio metu nuskambėjo net 15 šio kolektyvo atliekamų dainų. Koncertą papuošė 4 klasės solistė Kamilė Dargužaitė, mokytojos Virginijos Daugirdaitės paruošta 3 klasės smuikininkė Deimantė Laurinaitytė (koncertmeisterė Irina Kudinova) ir mokytojos Daivos Vasauskienės II gimnazijos klasės akordeonistė Beatričė Liutkutė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Atsisveikinimo koncertas „Džiaugsmo skrydis“ yra išjungti

Funkcinės civilinės saugos pratybos

Birželio 11 dieną gimnazijos bendruomenė pasitikrino savo gebėjimus kryptingai ir organizuotai veikti įvykus gaisrui ar kitai ekstremaliai situacijai. Pratybomis siekta tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą, mokyti gimnazijos bendruomenę, kaip elgtis mokykloje kilus gaisrui.

Evakuacija vykdyta iš visų gimnazijos pastatų. Pastebėję „gaisrą“, budintieji paskelbė pavojaus signalą (vienas nepertraukiamas signalas). Pamokas vedę mokytojai saugiai išvedė mokinius iš gimnazijos, pasirūpino, kad visi išeitų iš „pavojingos zonos“. Visi darbuotojai ir mokiniai susirinko numatytoje vietoje – prie I rūmų pastato esančioje mašinų stovėjimo aikštelėje. Atskubėjusi gimnazijos sekretorė pagal sąrašą patikrino „evakuotus“ gimnazistus bei darbuotojus ir pranešė, kad visi sugebėjo išvengti nelaimės.

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Asta Vaičiūnienė

 

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Funkcinės civilinės saugos pratybos yra išjungti