Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Ansamblių paradas „Crazy accordeon“

Spalio 12 dieną Šiaulių krašto muzikos ir meno mokyklų jaunieji akordeonistai rinkosi Šiauliuose. Juos čia sukvietė XII tarptautinio festivalio-konkurso „Linksmasis akordeonas“ renginys – ansamblių paradas „Crazy accordeon“.

1997 metais ansamblių paradu prasidėjo šiandien jau tradiciniu ir tarptautiniu, kas dvejus metus organizuojamu renginiu tapęs akordeono muzikos festivalis „Linksmasis akordeonas“. Tuomet renginys truko tik vieną dieną ir pagrindiniu jo akcentu buvo Šiaulių krašto muzikos ir meno mokyklų ansamblių koncertas.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Ansamblių paradas „Crazy accordeon“ yra išjungti

Edukacinė išvyka

Spalio 13 d. edukacinės išvykos metu pirmokėliai su savo tėveliais keliavo Akmenų rūžos pažintiniu taku, esančiu Tytuvėnų regioniniame parke Užpelkių botaniniame-zoologiniame draustinyje. Čia jie ne tik apžiūrėjo ledynų suformuotus akmenų ruožus, bet ir pagilino žinias apie akmens istorinę, kultūrinę bei mitologinę reikšmę.

 

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Edukacinė išvyka yra išjungti

Meninė akcija „Susipažinkime: Antanas Gudaitis“

Spalio 11 d. gimnazijos mokiniai dalyvavo meninėje akcijoje „Susipažinkime: Antanas Gudaitis“ Šiaulių Ch. Frenkelio viloje, kur šiuo metu yra eksponuojama buvusio šiauliečio dailininko Antano Gudaičio paroda „Spalva ir potėpis“. Tai pirmasis edukacinio projekto „Pažink pasaulį ir save“ renginys, kurį šiemet pradėjome vykdyti, įgyvendinant bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių „Aušros“ muziejumi. Šio bendradarbiavimo iniciatorės mokytojos Raimonda Sližienė ir Loreta Narušienė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Meninė akcija „Susipažinkime: Antanas Gudaitis“ yra išjungti