Atsisveikinimo koncertas „Džiaugsmo skrydis“

Gegužės 24 d. Chaimo Frenkelio viloje vyko gimnazijos papildomo mokymo skyriaus merginų vokalinio ansamblio „Sinkopės“ koncertas, kurio metu nuskambėjo net 15 šio kolektyvo atliekamų dainų. Koncertą papuošė 4 klasės solistė Kamilė Dargužaitė, mokytojos Virginijos Daugirdaitės paruošta 3 klasės smuikininkė Deimantė Laurinaitytė (koncertmeisterė Irina Kudinova) ir mokytojos Daivos Vasauskienės II gimnazijos klasės akordeonistė Beatričė Liutkutė.

Renginyje buvo pasidžiaugta visais vokalinio ansamblio laimėjimais, pasidalinta prisiminimais apie keliones ir konkursus bei išgyventas emocijas. Muzikos galia suvirpino ne vieno klausytojo širdį, todėl koncertas buvo jaukus, prasmingas ir šiltas. Sveikinimo ir padėkos žodį koncerto metu tarė gimnazijos direktorė Irena Asauskienė.

Šis koncertas – tai paskutinis ansamblio „Sinkopės“ pasirodymas ir atsisveikinimo su mūsų ugdymo įstaiga momentas. Labai dėkoju gimnazijos direktorei Irenai Asauskienei, meninio ugdymo skyriaus vedėjai Iridai Motekaitienei, mokytojai Nijolei Vaičiulienei už suteiktą galimybę vadovauti merginų vokaliniam ansambliui ir išgyventi daug įdomių bei prasmingų akimirkų. Ačiū ir koncertmeisterei Violetai Daknienei, akompanavusiai kolektyvui visą jo egzistavimo laikotarpį.

Merginoms ir jų tėveliams dėkoju už nuostabų laiką, praleistą kartu, už supratimą ir palaikymą, už finansinį rėmimą.

Mokytoja Živilė Stanelienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.