Dainininkų konkursas

Šeštadienį, balandžio 14 dieną, „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos salėje vyko Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Konkurse dalyvavo gausus būrys jaunųjų dainininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilkaviškio, Naujosios Akmenės, Gargždų. Konkurso dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga komisija, kuriai vadovavo Kauno VDU Muzikos akademijos profesorė Sabina Martinaitytė. Dainininkai varžėsi keturiose kategorijose, kurios suskirstytos pagal dalyvių amžių ir ugdymo programas.

Smagu, kad visi mūsų gimnazijos dalyviai buvo įvertinti konkurso komisijos – Augustė Andrijauskaitė pelnė 2 vietą, Kristupas Bauža – 3 vietą, o Liudvikas Suvorovas ir Viltė Juškevičiūtė tapo konkurso diplomantais. Mokinius paruošė mokytojos Viktorija Gurejeva, Beata Smiltinikienė ir koncertmeisterės Irina Tautkuvienė, Kristina Drakšienė.

Džiaugiamės savo mokinių pasiekimais, linkime ir toliau sėkmingai dalyvauti konkursuose, siekti palankių įvertinimų ir garsinti mūsų mokyklą.

Mokytoja Beata Smiltinikienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.