Gimnazijos svečiai – LMTA ir VDU Muzikos akademijos akordeonistai

Gimnazijos akordeonistai nuolat bendradarbiauja su Lietuvos aukštųjų mokyklų studentais. Kiekvienais metais pas mus svečiuojasi LMTA ir VDU Muzikos akademijos akordeonistai – studentai ir jų pedagogai.

Balandžio 25 dieną gimnazijos mažojoje salėje koncertavo kauniečiai. Koncerte dalyvavo solistai ir ansambliai, skambėjo įvairių tautų, epochų ir žanrų muzika. Malonu, kai koncertuose dalyvauja ir mūsų buvę mokiniai. Šį kartą klausėmės Dovydo Alejūno muzikavimo. Į mūsų mokinių klausimus mielai atsakė VDU Muzikos akademijos prof. K. Stonkus ir lektorius P. Velikis.

Gegužės 11 dieną bendravome su LMTA doc. R. Sviackevičiaus magistro studijų studentu, buvusiu mūsų gimnazistu Tadu Motiečiumi ir bakalauro studijų studentu Gyčiu Kaušiumi. Jaunieji atlikėjai savo programos pristatymui pasirinko miesto koncertines erdves ir mus pakvietė į koncertinės įstaigos „Saulė“ vitražų salę. Programoje klausytojai girdėjo daug originalios muzikos akordeonui,  turėjo galimybę pažinti šio instrumento meninės išraiškos galimybes.

Po koncertų gimnazijos akordeonistai bendravo su jaunaisiais atlikėjais, dalinosi koncertų įspūdžiais, turėjo galimybę susipažinti su meno profilio aukštųjų mokyklų programomis. Vyresnieji draugai kvietė neabejoti savo pasirinkimu, žengti muziko keliu ir atkakliai siekti tikslo.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.