Išvyka į parodą „Studijos 2017“

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Jiems ir buvo skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2017“, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

2017 metų parodos tikslas buvo padėti atpažinti savo stipriąsias savybes, suteikti žinių, kaip jomis efektyviai pasinaudoti šiuolaikinėje socialinėje ir darbo aplinkose, išsikelti tikslus ir auginti save kaip unikalią asmenybę.

Vasario 4 dieną grupė gimnazijos I–IV klasių mokinių kartu su ugdymo karjerai koordinatorėmis Asta Vaičiūniene ir Dale Marcišauskiene išvyko į Vilnių, kur lankėsi Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje parodoje „Studijos 2017“. Mokiniai turėjo galimybę ne tik susipažinti su būsimomis studijomis, bet ir pabendrauti su universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų atstovais, išmėginti savo jėgas įvairiose veiklose, dalyvauti seminaruose ir konferencijose.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.