Mokinių sėkmė fotografijos konkurse

Palangos kurorto muziejus, įsikūręs garsiajame „Anapilyje“, pakvietė visus, mylinčius Palangą ir mėgstančius fotografuoti, dalyvauti fotografijų konkurse „Palanga. Jūros įkvėpta istorija“. Šiame respublikiniame konkurse dalyvavo trys IV gimnazijos klasės mokiniai – Deimantė Masandukaitė, Modestas Mažonas ir Monika Augytė. Galime pasidžiaugti Deimantės, tapusios konkurso prizininke, sėkme. Ji laimėjo trečiąją vietą vyresniųjų dalyvių amžiaus grupėje (B) ir buvo apdovanota ne tik prizininkės diplomu, bet ir šešetu vertingų leidinių apie fotografiją, taip pat piniginiu prizu.

Puiku, jog tarp 30 foto darbų, komisijos (keturių žymių Lietuvos fotografų, fotomenininkų sąjungos narių), atrinktų parodai iš 175 nuotraukų, pateiktų konkursui, net trys yra mūsų gimnazijos atstovų, kadangi į ją pateko ir Modesto bei Monikos fotografijos. Visiems parodos dalyviams įteikti parodos autoriaus pažymėjimai ir po foto leidinį. Dabar paroda eksponuojama Palangos kurorto muziejuje, vėliau ekspozicija bus perkelta į Latvijos kraštotyros muziejų.

Monikos Augytės sukurtą foto montažą Palangos muziejus jau panaudojo ir kito renginio – poezijos konkurso skelbimui.

Deimantė su Modestu parodos organizatorių kvietimu dalyvavo parodos atidaryme ir konkurso nugalėtojų apdovanojimuose. Parodos dalyvius sveikino Palangos miesto meras, muziejininkė-istorikė, fotomenininkų sąjungos narė, konkurso ir parodos organizatorė Regina Šulskytė, komisijos nariai.

Autoriai kviečia gimnazijos bendruomenę pasižiūrėti renginio akimirkų (fotografijos Modesto Mažono).

Mokytoja Vilija Lesauskienė

Parodai atrinktos fotografijos:

Deimantė Masandukaitė „Saulės kaitroje“

Modestas Mažonas „Gyvoji Tiškevičių parko istorijos dalis“

Monika Augytė „Perspektyvos“

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.