Svečiuose – Meškiukas Rudnosiukas

Sausio 5 dieną į gimnaziją atvyko saldainių fabriko „Rūta“ personažas Meškiukas Rudnosiukas susirasti sau tinkamo namelio. O namelius pagal „Rūtos“ pateiktą maketą dekoravo mūsų gimnazijos mokiniai.

Renginį vedė mokytoja Raimonda Sližienė. Renginio metu grojo ir muzikinę pasaką improvizavo I gimnazijos klasės mokinys Arnas Grušas, III gimnazijos klasės mokiniai Titas Jukšta ir Nedas Uzakov. Taip pat dalyvavo mados teatras „Mūza“ (vadovė Laura Pikelienė).

Po ilgų svarstymų ir apmąstymų Rudnosiukas išsirinko sau penkis namelius, kuriuos dekoravo Iglė Varkalytė (2 klasė), Nojus Vertelis (2 klasė), Vesta Verbaitė (5 klasė), Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė (6 klasė) ir Viktorija Rimkutė (III gimnazijos klasė).

Mokinius paskatino kurti namelius ir jiems padėjo dailės mokytojos Janina Budrienė, Loreta Narušienė, Justina Šaltė.

 Meškiukas Rudnosiukas, išsirinkęs sau gražiausius namelius, apdovanojo ne tik jų autorius UAB „Rūta“ saldžiomis dovanomis, bet ir visus kitus mokinius, kurie koncertavo, grojo, dainavo ir padėjo gaminti namelius (išpjaustė maketus iš kartono). Rudnosiuko saldainiai vaikams buvo labai skanūs.

Mokytoja Janina Budrienė

Daugiau nuotraukų

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.