1–3 klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventė

Gegužės 31 dieną 1–3 klasių mokiniai šventiškai užbaigė mokslo metus. Gimnazijos salėje mokiniai ir jų tėveliai klausėsi 1 klasės choro ir jaunučių choro „Spinduliukai“ (mokytoja Jūratė Minkevičiūtė) atliekamų dainų, džiaugėsi artėjančiomis vasaros atostogomis. Geriausiai besimokantys ir gimnaziją konkursuose garsinantys mokiniai buvo apdovanoti direktorės Irenos Asauskienės padėkomis. 2 klasės mokytoja Alina Mockuvienė pranešė, kad mokinė Deimina „Olympis“ konkurse laimėjo „Sėkmingo mokinio“ nominaciją. Deiminai padovanotas planšetinis kompiuteris LENOVO A7-10F. Visi pasidžiaugėme Deiminos sėkme.

Didžiausią dovaną pradinukams įteikė gimnazijos neformaliojo švietimo programos „Žaidžiu teatrą“ jaunieji aktoriai, padovanoję spektaklį „Karlsonas sugrįžo“, pastatytą pagal Astridos Lindgren apysaką „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“. Jauniesiems aktoriams vadovaujanti mokytoja Laura Pikelienė teigė, kad šis spektaklis buvo pastatytas išskirtinai šiai šventei. Spektaklyje vaidino 6 klasės mokinės Ausma, Ugnė, Gabija, I gimnazijos klasės mokinė Ramunė ir IIIb gimnazijos klasės mokinė Viktorija.

Žiūrovai susikaupę stebėjo Mažylio bei jo skriaudėjos namų tvarkytojos Freken Bok nuotykius. Karlsono pokštai prajuokino ne tik mažus, bet ir pačius vyriausius žiūrovus – tuos, kas jau „pačiame jėgų žydėjime“.

Grįžę į klases mokiniai kartu su klasių vadovėmis rengėsi vasarai, linksminosi ir išskrido kaip Karlsonas – pažadėję sugrįžti rudenį…

Dėkojame už fotografijas 1 klasės mokinės Vaivos tėveliui Mariui Leveikai ir fotografijos mokytojai Vilijai Lesauskienei.

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Asta Vaičiūnienė

Daugiau nuotraukų

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.