Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas / Koncertmeisteris |
Patricija Gedrimaitė | 2 | 2015-06-16 Vaikų piešinių konkursas „Moku plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, Kėdainiai Nugalėtoja |
L. Narušienė |
Agnė Poškutė | 12 | 2015-06-15 Respublikinis mokinių piešinių ir meninių tekstų konkursas „Mano mokytojas“, Vilnius Laureato diplomas, UAB „Imsema“ prizas |
L. Narušienė |
Karolis Žutautas | 3 | 2015-06-15 Respublikinis mokinių piešinių ir meninių tekstų konkursas „Mano mokytojas“, Vilnius Laureato diplomas |
J. Šaltė |
Aurėja Atstopaitė | 1 | 2015-05-30 Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkursas „M. K. Oginskis. Sugrąžinkime laiką“, Vilnius III laipsnio diplomas |
J. Šaltė |
Mišrus choras | 9–12 | 2015-05-23 tarptautinis chorų konkursas „Šiauliai Cantat 2015“, Šiauliai Bronzos diplomas |
R. Daukantaitė / V. Daknienė |
Rokas Šarūnas Vasiliauskas | 3 | 2015-05-21 piešinių konkursas „Europos žaidynės – Baku 2015 m.“, Vilnius Nugalėtojas |
J. Šaltė |
Sofija Esra Kart | 1 | 2015-05-21 konkursas „Stebuklų šalies talentas“, Šiauliai Diplomas „Žaismingiausias talentas“ |
|
Kanklių ansamblis | 10–11 | 2015-05-09 IV tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai 1 vieta |
R. Vaišnorienė |
Gabija Šustauskaitė | 10 | 2015-04-24 II tarptautinis Mykolo Kleopo Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas 2 vieta |
B. Smiltinikienė |
Bernadeta Gedrimaitė | 12 | 2015-04-24 II respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais“, Šiauliai Diplomas |
J. Juozūnienė / D. Girčius |
Justina Leinartaitė | 12 | 2015-04-24 II respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais“, Šiauliai 3 vieta |
J. Juozūnienė / D. Girčius |
Emilija Samuilytė | 3 | 2015-04-23 III respublikinis pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis 3 vieta |
M. Kaubrienė |
Aušrinė Leščinskytė | 3 | 2015-04-23 II tarptautinis Mykolo Kleopo Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas Diplomas |
I. Tautkuvienė |
Gabija Roduner | 3 | 2015-04-23 II tarptautinis Mykolo Kleopo Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas Diplomas |
L. Mameniškytė |
Aistė Norbutaitė | 10 | 2015-04-22/25 40-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „Pula 2015“, Kroatija 3 vieta |
M. Markevičienė |
Mergaičių tercetas Ugnė Balsytė Izabelė Brajinskaitė Rasa Maižvilaitė |
1 2 3 |
2015-04-22 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Diplomas |
J. Minkevičiūtė |
Emilijus Šlymas | 1 | 2015-04-22 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Diplomas |
B. Smiltinikienė / R. Daukantaitė |
Kamilė Dargužaitė | 1 | 2015-04-22 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Duetas Rugilė Petravičiūtė Lukas Brazauskas |
9 | 2015-04-22 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
R. Narkus / D. Girčius |
Rugilė Sabaliauskaitė | 3 | 2015-04-22 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
H. Mockienė / K. Juciūtė |
Miglė Dambrauskaitė | 3 | 2015-04-21/24 13-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2015“, Latvija 3 vieta |
M. Markevičienė |
Greta Gelžinytė | 10 | 2015-04-16 Respublikinis jaunųjų dizainerių alternatyvaus meno festivalis-konkursas „Savas stilius 2015“, Šiauliai3 vieta (rinkimai „Geriausias modelis“) | L. Narušienė |
Mokinių komanda Kolekcija „ABOriGRA“ |
10–12 | 2015-04-16 Respublikinis jaunųjų dizainerių alternatyvaus meno festivalis-konkursas „Savas stilius 2015“, Šiauliai2 vieta | L. Narušienė J. Šaltė |
Rūta Matuliokaitė | 12 | 2015-04-15 XIII Lietuvos konservatorijų ir menų gimnazijų mokinių solfedžio konkursas, Vilnius 2 vieta |
J. Narkienė |
Medeinė Mickevičiūtė | 12 | 2015-04-15 XIII Lietuvos konservatorijų ir menų gimnazijų mokinių solfedžio konkursas, Vilnius 2 vieta |
J. Narkienė |
Gabija Petrevičiūtė | 9 | 2015-04-15 Šiaulių miesto moksleivių vokiečių dainos konkursas, Šiauliai 3 vieta |
B. Smiltinikienė / R. Daukantaitė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 3 | 2015-04-11 XI populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2015“, Kaunas diplomas |
H. Mockienė |
Austėja Venckutė | 3 | 2015-04-03/05 XXVI tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin 2015“, Talinas (Estija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Juciūtė |
Justas Drakšas | 2 | 2015-04-03/05 XXVI tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin 2015“, Talinas (Estija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Juciūtė |
Ernestas Verba | 12 | 2015-03-27/29 XXIII Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Vilnius 3 vieta |
A. Povilaitis / V. Daknienė |
Justas Drakšas | 2 | 2015-03-27/29 XXIII Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Juciūtė |
Austėja Adomaitytė | 12 | 2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius Diplomas |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 3 | 2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius 3 vieta |
M. Markevičienė |
Rugilė Kudulytė Kornelija Goštautaitė |
10 11 |
2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius 3 vieta |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | 10 | 2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius 2 vieta |
M. Markevičienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 12 | 2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius 1 vieta |
M. Markevičienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 12 | 2015-03-24/28 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius 1 vieta |
M. Markevičienė |
Rugilė Pumputytė | 1 | 2015-03-21 Lietuvos mokinių keramikos konkursas „Mano kiemo aitvaras“, Vilnius Laureatė |
J. Šaltė |
Mantas Lukauskas (mišraus ansamblio sudėtyje) |
10 | 2015-03-13 V tarptautinis muzikos mokyklų akordeonistų ansamblių konkursas, Limbaži (Latvija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Indrė Bieliauskaitė | 12 | 2015-03-11 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Ornamentas“, Mažeikiai 3 vieta |
L. Narušienė |
Ansamblis: Aušra Jasinskaitė Ieva Visockytė Bernadeta Gedrimaitė Justina Leinartaitė Paulius Klangauskas |
10 11 12 12 12 |
2015-03-09 Respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, Panevėžys 1 vieta |
J. Juozūnienė |
Arvilė Vaitkevičiūtė | 11 | 2015-03-07/08 XII Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius 3 vieta |
R. Vaišnorienė / D. Šulcaitė |
Greta Gelžinytė | 10 | 2015-03-07/08 XII Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius 3 vieta |
R. Vaišnorienė / D. Šulcaitė |
Odeta Šidlauskaitė | 10 | 2015-03-07/08 XII Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius 2 vieta |
R. Vaišnorienė / D. Šulcaitė |
Roberta Petraitytė | 11 | 2015-03-07/08 XII Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius 2 vieta |
R. Vaišnorienė / D. Šulcaitė |
Eglė Bartkevičiūtė | 12 | 2015-03-06/07 III respublikinis bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas PIANO-FORTE, Vilnius Diplomas |
R. Sližienė |
Justina Leinartaitė | 12 | 2015-03-06 respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 75-mečiui, Šiauliai Nominacija „Už geriausiai atliktą lietuvių kompozitoriaus originalią dainą“ |
J. Juozūnienė / S. Vaičiulionis |
Paulius Klangauskas | 12 | 2015-03-06 respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 75-mečiui, Šiauliai Nominacija „Už artistiškumą“ |
R. Narkus / K. Juciūtė |
Gabija Šustauskaitė | 10 | 2015-03-06 respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 75-mečiui, Šiauliai II laipsnio diplomas |
B. Smiltinikienė / R. Daukantaitė |
Bernadeta Gedrimaitė | 12 | 2015-03-06 respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 75-mečiui, Šiauliai Diplomas |
J. Juozūnienė / S. Vaičiulionis |
Rugilė Sabaliauskaitė | 3 | 2015-03-05 IX respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė I laipsnio diplomas |
H. Mockienė / K. Juciūtė |
Stela Petrulytė | 3 | 2015-03-05 IX respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė I laipsnio diplomas |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Medeinė Mickevičiūtė | 12 | 2015-02-07 tarptautinis pianistų konkursas, Valeta (Malta) 2 vieta |
M. Kaubrienė |
Trimitininkų duetas: Austėja Venckutė Justas Drakšas |
3 2 |
2015-02-06 III respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“, Kelmė Laureatai |
Z. Drakšas / K. Juciūtė |
Fortepijoninis duetas: Augustė Dambrauskaitė Aušrinė Leščinskytė |
3 3 |
2015-02-06 III respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“, Kelmė Diplomas |
K. Juciūtė |
Gustė Šimkutė | 3 | 2015-02-05 22-asis pasaulio vaikų piešinių konkursas, Japonija Darbas atrinktas į Garbės galeriją |
J. Šaltė |
Aurėja Atstopaitė | 1 | 2015-02-05 22-asis pasaulio vaikų piešinių konkursas, Japonija Bronzos medalis |
J. Šaltė |
Justina Leinartaitė (akomp. R. Matuliokaitė) |
12 12 |
2015-01-30 II vaikų ir moksleivių respublikinis dainavimo konkursas, skirtas Algimanto Raudonikio kūrybai, Joniškis Laureatė, nominacija už geriausiai atliktą Algimanto Raudonikio dainą. |
J. Juozūnienė / S. Vaičiulionis |
Medeinė Mickevičiūtė | 12 | 2015-01-27 Šiaulių miesto lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (III etapas) 1 vieta |
V. Tamoševičius |
Saulė Miežytė | 12 | 2014-12-05 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius Laureatė |
J. Šaltė |
Ramunė Vaicekauskaitė | 3 | 2014-11-28 respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“, Raseiniai Rėmėjų prizas (6–10 m. amžiaus grupė) |
J. Šaltė |
Gintarė Urmonaitė | 11 | 2014-11-28 respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“, Raseiniai 3 vieta (16–19 m. amžiaus grupė) |
L. Narušienė |
Austėja Venckutė | 3 | 2014-11-26/28 VIII Karlo Ozolo tarptautinis jaunųjų trimitininkų konkursas, Jekabpilis (Latvija) 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Juciūtė |
Justas Drakšas | 2 | 2014-11-26/28 VIII Karlo Ozolo tarptautinis jaunųjų trimitininkų konkursas, Jekabpilis (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Juciūtė |
Aistė Norbutaitė | 10 | 2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Rugilė Kudulytė | 10 | 2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Adomaitytė | 12 | 2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas Lukas Vaičius Dovydas Alejūnas |
12 11 |
2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
J. Markevičius |
Duetas Rugilė Kudulytė Kornelija Goštautaitė |
10 11 |
2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 3 | 2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | 10 | 2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 12 | 2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Justina Leinartaitė | 12 | 2014-11-19 Respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, Panevėžys 1 vieta |
J. Juozūnienė / S. Vaičiulionis D. Girčius |
Ansamblis: Aušra Jasinskaitė Ieva Visockytė Bernadeta Gedrimaitė Justina Leinartaitė Paulius Klangauskas |
10 11 12 12 12 |
2014-11-12 Festivalis-varžytuvės „Rudens mozaika“, Šiauliai Atrinktas į finalinį koncertą |
J. Juozūnienė |
Mišrus choras | 9–12 | 2014-11-11 Festivalis-varžytuvės „Rudens mozaika“, Šiauliai Atrinktas į finalinį koncertą |
R. Daukantaitė / V. Daknienė |
Ansamblis: Nedas Latovinas Matas Ričkus Bernardas Ručinskas Kornelijus Stučkus |
11 12 11 11 |
2014-11-06 IV Lietuvos jaunimo dainuojamosios poezijos konkursas-festivalis, Panevėžys 1 vieta |
M. Būda |
Justina Leinartaitė (akopm. M. Mickevičiūtė, R. Matuliokaitė) |
12 | 2014-11-06 Festivalis-varžytuvės „Rudens mozaika“ Atrinkta į finalinį koncertą |
J. Juozūnienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 12 | 2014-10-26/2014-11-03 67 Pasaulio taurės konkursas (Coupe mondiale) Zalcburgas (Austrija) 8 vieta, klasikinės muzikos kategorija (Junior Coupe mondiale) 4 vieta, varjete muzikos kategorija (Junior Virtuozo Entertainment) |
M. Markevičienė |
Ansamblis: Justas Drakšas Austėja Venckutė |
2 3 |
2014-10-24 IV respublikinis jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus 1 vieta (Konkurso taurė), Diplomas už originaliausią lietuvių autoriaus kūrinio interpretaciją |
Z. Drakšas |
Eglė Bartkevičiūtė | 12 | 2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija) Grand prix (A-4 kategorija) |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | 10 | 2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija) Grand prix (A-3 kategorija) |
M. Markevičienė |
Akordeonistų orkestras | 9–12 | 2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija) Grand prix |
M. Markevičienė |
Duetas: Lukas Vaičius Dovydas Alejūnas |
12 11 |
2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija) 2 vieta (B-2 kategorija) |
M. Markevičius |
Rugilė Kudulytė | 10 | 2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija) 2 vieta (A-3 kategorija) |
M. Markevičienė |
Aistė Norbutaitė | 10 | 2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija) 2 vieta (A-3 kategorija) |
M. Markevičienė |
Duetas: R. Kudulytė K. Goštautaitė |
10 11 |
2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija) 1 vieta (B-2 kategorija) |
M. Markevičienė |
Austėja Adomaitytė | 12 | 2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija) 1 vieta (A-4 kategorija) |
M. Markevičienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 12 | 2014-09-23/27 64-asis tarptautinis konkursas „Trophee Mondial 2014“, Kaunas 7 vieta (jaunimo grupė, II turas) |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | 10 | 2014-09-23/27 64-asis tarptautinis konkursas „Trophee Mondial 2014“, Kaunas 7 vieta (jaunimo grupė, I turas) |
M. Markevičienė |