Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas / Koncertmeisteris |
Austėja Venckutė | 4 | 2016-06-21/26 XX tarptautinis jaunųjų instrumentalistų konkursas, Italija 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Kaučikaitė |
Justas Drakšas | 3 | 2016-06-21/26 XX tarptautinis jaunųjų instrumentalistų konkursas, Italija 1 vieta ir antroji konkurso premija |
Z. Drakšas / K. Kaučikaitė |
Austėja Venckutė | 4 | 2016-06-11 VI tarptautinis konkursas „Gradus ad Parnasum“, Kaunas 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Kaučikaitė |
Justas Drakšas | 3 | 2016-06-11 VI tarptautinis konkursas „Gradus ad Parnasum“, Kaunas 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Kaučikaitė |
Justas Drakšas | 3 | 2016-06-06/08 I tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“, Prienai Grand Prix |
Z. Drakšas / K. Kaučikaitė |
Trio sudėtyje: Justas Drakšas Austėja Venckutė |
3 4 |
2016-06-06/08 I tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“, Prienai Grand Prix |
Z. Drakšas R. Sližienė |
Austėja Venckutė | 4 | 2016-06-06/08 I tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“, Prienai 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Kaučikaitė |
Karolis Žutautas | 4 | 2016-06-04 Lietuvos mokinių keramikos konkursas „Žaidimas“, Vilnius Laureatas |
J. Šaltė |
Laurynas Čelutka | 3 | 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 3 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Petrulytė | 2 | 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Arnas Šimaitis | I | 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Ignas Bruveris | II | 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 1 | 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Mantas Lukauskas (dueto sudėtyje) |
III | 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 2 | 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 4 | 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Trio: Motiejus Dudnikas Mantas Lukauskas Jokūbas Dudnikas |
2 III III |
2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė A. Bernotas |
Raminta Korsakaitė | 2 | 2016-05-25 Respublikinis konkursas „Nusipiešk sau kojinytes“, Kaunas Nugalėtoja |
J. Šaltė |
Modestas Mažonas | II | 2016-05-19 Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2016“ Diplomas (rusų k.) | Z. Gramailienė |
Deimantė Kraujutytė | I | 2016-05-19 Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2016“ Diplomas (rusų k.) | V. Einorienė |
Darius Varanavičius | III | 2016-05-19 Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis 2016“ Diplomas (iliustracija) | I. Rimšienė |
Karolis Žutautas | 4 | 2016-05-19 Respublikinis projektas „Kalbų kengūra 2016“ Sidabrinės Kengūros diplomas (lietuvių k.) |
A. Mockuvienė |
Ausma Motiejūnaitė | 4 | 2016-05-19 Respublikinis projektas „Kalbų kengūra 2016“ Sidabrinės Kengūros diplomas (lietuvių k.) |
A. Mockuvienė |
Juta Giceviča | 4 | 2016-05-19 Respublikinis projektas „Kalbų Kengūra 2016“ Oranžinės Kengūros diplomas (lietuvių k.) |
A. Mockuvienė |
Rasa Gorytė | I | 2016-05-19 Respublikinis projektas „Kalbų Kengūra 2016“ Auksinės Kengūros diplomas (rusų k.) |
V. Einorienė |
Gabija Roduner | 4 | 2016-05-19 Respublikinis projektas „Kalbų kengūra 2016“ Auksinės Kengūros diplomas (lietuvių k.) |
A. Mockuvienė |
Austėja Janauskytė | 1 | 2016-05-14 Tarptautinis festivalis-konkursas „Muzikuojame šeimoje 2016“, Kaunas Nominacija „Linksmiausias pasirodymas“ |
D. Vasauskienė |
Rugilė Kudulytė | III | 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina) Diplomas (IV kategorija) |
M. Markevičienė |
Leonardas Dainius | I | 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina) Diplomas (IV kategorija) |
J. Markevičius |
Aistė Norbutaitė | III | 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina) Diplomas (III-A kategorija) |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | III | 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina) Diplomas (III-A kategorija) |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | I | 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina) Diplomas (III-A kategorija) |
M. Markevičienė |
Trio: Motiejus Dudnikas Mantas Lukauskas Jokūbas Dudnikas |
2 III III |
2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina) 3 vieta (II-B kategorija) |
M. Markevičienė A. Bernotas |
Motiejus Dudnikas | 2 | 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina) 2 vieta (I-A kategorija) |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 4 | 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina) 1 vieta (I-A kategorija) |
M. Markevičienė |
Austėja Venckutė | 4 | 2016-05-06 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2016“, Utena Laureatė |
Z. Drakšas K. Butrimavičienė |
Justas Drakšas | 3 | 2016-05-06 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2016“, Utena Diplomas „Konkurso atradimas“ |
Z. Drakšas K. Butrimavičienė |
Darius Varanavičius | III | 2016-05-03 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas „Akimirka“, Šiauliai Laureatas (eksperimentinės fotografijos žanras) |
V. Lesauskienė |
Gabija Roduner | 4 | 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Laureato diplomas, specialus prizas „Už mikliausius pirštukus“ |
L. Mameniškytė |
Emilija Samuilytė | 4 | 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Diplomas |
M. Kaubrienė |
Elzė Marija Pauliukonytė | 1 | 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Diplomas |
I. Brūzgienė |
Danielė Daukšaitė | 1 | 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Diplomas |
R. Sližienė |
Austėja Venckutė | 4 | 2016-04-27 Tarptautinis varinių pučiamųjų instrumentų konkursas „Taures skan“, Jelgava (Latvija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Kaučikaitė |
Justas Drakšas | 3 | 2016-04-27 Tarptautinis varinių pučiamųjų instrumentų konkursas „Taures skan“, Jelgava (Latvija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Kaučikaitė |
Gabrielė Razgutė | 1 | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Nominacija „Tapybiškiausias piešinys“ |
J. Budrienė |
Austėja Jaseliūnaitė | 4 | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Nominacija „Spalvingiausias piešinys“ |
J. Šaltė |
Rugilė Pumputytė | 2 | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Nominacija „Nuotaikingiausias piešinys“ |
J. Šaltė |
Edvinas Prakapas | 3 | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Nominacija „Ekspresyviausias piešinys“ |
L. Narušienė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 4 | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Diplomas |
H. Mockienė / V. Daknienė |
Kvartetas: Ugnė Balsytė Izabelė Brajinskaitė Rasa Maižvilaitė Austėja Jaseliūnaitė |
2 3 4 4 |
2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Augustė Andrijauskaitė | II | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta (dueto sudėtyje) |
J. Juozūnienė / V. Daknienė |
Kornelija Taunytė | II | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
V. Gurejeva / V. Daknienė |
Stela Petrulytė | 4 | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Duetas: Emilijus Šlymas Kamilė Dargužaitė |
3 3 |
2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
B. Smiltinikienė Ž. Stanelienė / R. Daukantaitė |
Salvijus Virmauskis | 3 | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
L. Narušienė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 4 | 2016-04-23 Respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas „Lakštingalų slėnis 2016“, Tauragė 2 vieta |
H. Mockienė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 4 | 2016-04-16 VII tarptautinis populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2016“, Kaunas 2 vieta |
H. Mockienė |
Arnas Šimaitis | I | 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Ignas Bruveris | II | 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Aistė Norbutaitė | III | 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | III | 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 1 | 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 2 | 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 4 | 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Ieva Visockytė | IV | 2016-04-11 Šiaulių miesto mokyklų Vokiškos dainos konkursas, Šiauliai 3 vieta |
J. Juozūnienė / I. Tautkuvienė I. Rimšienė |
Rūta Budreckaitė | II | 2016-04-11 Šiaulių miesto mokyklų Vokiškos dainos konkursas, Šiauliai 2 vieta |
V. Gurejeva I. Rimšienė |
Augustė Andrijauskaitė | II | 2016-04-11 Šiaulių miesto mokyklų Vokiškos dainos konkursas, Šiauliai 1 vieta |
J. Juozūnienė / I. Tautkuvienė I. Rimšienė |
Augustė Andrijauskaitė | II | 2016-04-08 III respublikinė mokinių konferencija „Šiuolaikinis mokinys šiandieninėje mokykloje“, Šiauliai 3 vieta |
A. Vaičiūnienė |
Komanda: Erikas Sabaliauskas Nedas Čeponis Motiejus Dudnikas Ula Klingaitė |
2 2 2 3 |
2016-04-05 Šiaulių miesto mokyklų žaidynių 2005 m. gimimo ir jaunesnių mokinių šaškių varžybos, Šiauliai 3 vieta |
R. Gudmonienė V. Šuipienė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 4 | 2016-04-03 IV tarptautinis vaikų ir jaunimo nacionalinės dainos konkursas „Garsų paletė“, Klaipėda 2 vieta |
H. Mockienė |
Lukrecija Bružaitė | 2 | 2016-04-02 respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – pavasario sesija“ 1 laipsnio diplomas ir medalis (pasaulio pažinimas) | R.Gudmonienė |
Austėja Jaseliūnaitė | 4 | 2016-04-02 respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – pavasario sesija“ 1 laipsnio diplomas ir medalis (pasaulio pažinimas) | A.Mockuvienė |
Ugnė Balsytė | 2 | 2016-04-02 respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – pavasario sesija“ 1 laipsnio diplomas ir medalis (matematika) | R.Gudmonienė |
Gabriele Jasiūnaitė | 2 | 2016-04-02 respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – pavasario sesija“ 1 laipsnio diplomas ir medalis (anglų k.) | A.Mockuvienė |
Austėja Jaseliūnaitė | 4 | 2016-04-02 respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – pavasario sesija“ 1 laipsnio diplomas ir medalis (anglų k.) | A.Mockuvienė |
Austėja Venckutė | 4 | 2016-04-01/03 XXVII tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin“, Talinas (Estija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Justas Drakšas | 3 | 2016-04-01/03 XXVII tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin“, Talinas (Estija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 4 | 2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda Diplomas, A-3 kategorija |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | III | 2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda 3 vieta, A-6 kategorija |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 2 | 2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda 2 vieta, A-1 kategorija |
D. Vasauskienė |
Kvintetas: Mantas Lukauskas Aistė Norbutaitė Vaida Baikauskytė Dovydas Alejūnas Rugilė Kudulytė |
III III III IV III |
2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda 1 vieta, B-3 kategorija |
M. Markevičienė |
Miglė Puidokaitė | I | 2016-03-21 Šalies moksleivių plakatų konkursas „Vanduo: vartok ir saugok!“, I etapas, Šiauliai 2 vieta |
J. Šaltė |
Karina Karpinaitė | 1 | 2016-03-17 Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, Šiauliai 9 vieta (Šiaulių miestas) |
L. Škėlienė |
Austėja Janauskytė | 1 | 2016-03-17 Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, Šiauliai 2 vieta (Šiaulių miestas) |
L. Škėlienė |
Rasa Maižvilaitė | 4 | 2016-03-17 Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Margas mano pasaulis“, Šiauliai 1 vieta |
A. Mockuvienė |
Kanklininkių ansamblis: Rūta Budreckaitė Greta Gelžinytė Odeta Šidlauskaitė Giedrė Tautkutė Laura Žalytė Roberta Petraitytė Arvilė Vaitkevičiūtė |
II III III IV IV IV IV |
2016-03-09 V respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys 1 vieta |
R. Vaišnorienė |
Rūta Budreckaitė | II | 2016-03-05 IV respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas, Kaunas Diplomas |
I. Tautkuvienė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 4 | 2016-03-05 IV respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas, Kaunas Diplomas |
I. Tautkuvienė |
Augustė Andrijauskaitė | II | 2016-03-05 IV respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas, Kaunas 2 vieta |
I. Brūzgienė |
Justas Drakšas | 3 | 2016-03-05 III tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2016“, Alytus Grand Prix |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Darius Varanavičius | III | 2016-03-02 Jaunųjų rašytojų konkursas „Pilietis – kas?“, Šiauliai 2 vieta |
V. Šilerienė |
Kornelija Taunytė | II | 2016-02-26 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda Diplomas |
V. Gurejeva / K. Butrimavičienė |
Mindaugas Avižienis | III | 2016-02-26 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda Diplomas |
B. Smiltinikienė / K. Butrimavičienė |
Ignas Bruveris | II | 2016-02-24/28 I tarptautinis akordeonistų bajanistų konkursas „Moj siabra – bajan“, Gomelis (Baltarusija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Aurėja Atstopaitė | 2 | 2016-02-15 Respublikinis iliustruotų pasakų kūrimo konkursas „Žiemos stebuklai“, Verbūnai 2 vieta |
J. Šaltė, R. Gudmonienė |
Arvilė Vaitkevičiūtė | IV | 2016-02-12/14 Nacionalinis Balio Dvariono stygininkų konkursas, Kaunas Diplomas |
R. Marozienė / D. Šulcaitė |
Gabija Roduner | 4 | 2016-02-12/14 Nacionalinis Balio Dvariono pianistų konkursas, Kaunas Diplomas |
L. Mameniškytė |
Ramunė Vaicekauskaitė | 4 | 2016-02-03 Šiaulių miesto pradinių klasių dailės olimpiada, Šiauliai 2 vieta |
J. Šaltė |
Ugnė Džiovelytė | 4 | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 2 vieta |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Ema Stasaitytė | 1 | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 2 vieta |
L. Andriuškienė / L. Filimonenko |
Austėja Butkutė | 3 | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 2 vieta |
L. Andriuškienė / L. Filimonenko |
Odeta Šidlauskaitė | III | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 2 vieta |
R. Vaišnorienė / D. Šulcaitė |
Gustė Grotuzaitė | 2 | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 2 vieta |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Oksana Zukaite Davies | 2 | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 1 vieta |
L. Andriuškienė / L. Filimonenko |
Roberta Petraitytė | IV | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 1 vieta |
R. Vaišnorienė / D. Šulcaitė |
Arvilė Vaitkevičiūtė | IV | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 1 vieta |
R. Marozienė / D. Šulcaitė |
Augustė Andrijauskaitė | II | 2016-01-30 TV konkurso „Dainų dainelė“ III etapas, Šiauliai Laureatė |
J. Juozūnienė / I. Tautkuvienė |
Vokalinis ansamblis | III–IV | 2016-01-30 TV konkurso „Dainų dainelė“ III etapas, Šiauliai Laureatai |
J. Juozūnienė / I. Tautkuvienė |
Albertas Skurvydas Ernestas Petraitis Dovydas Alejūnas |
III IV IV |
2016-01-27 Respublikinis IT ir anglų kalbos konkursas „Žinių erdvės“, Šiauliai 1 vieta |
R. Jonaitienė Z. Gramailienė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 4 | 2016-01-16 X tarptautinis populiarios dainos festivalis „Baltumo šventė 2016“, Kaunas Diplomas |
H. Mockienė |
Arvilė Vaitkevičiūtė | IV | 2016-01-13 Nacionalinio Balio Dvariono stygininkų konkurso regioninis turas, Šiauliai Laureatė |
R. Marozienė / D. Šulcaitė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 4 | 2015-12-19 Baltijos šalių vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos atlikėjų konkursas „Dainuok, žiemužėle 2015“, Šiauliai 2 vieta |
H. Mockienė / K. Juciūtė |
Rugilė Sabaliauskaitė Ugnė Džiovelytė (pritarė lamzdeliu) |
4 | 2015-12-11 tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai (Kelmės r.) 2 vieta |
H. Mockienė / K. Juciūtė |
Rimantė Korsakaitė | 2 | 2015-12-10 V respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios“, Panevėžys Laureato diplomas |
J. Šaltė |
Erikas Sabaliauskas | 2 | 2015-12-10 V respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios“, Panevėžys Laureato diplomas |
J. Šaltė |
Augustė Andrijauskaitė | II | 2015-11-18 Respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, skirtas J. Karoso 125-osioms gimimo metinėms paminėti, Šiauliai Diplomas |
J. Juozūnienė / S. Vaičiulionis V. Daknienė |
Laima Elinskytė | II | 2015-11-18 Respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, skirtas J. Karoso 125-osioms gimimo metinėms paminėti, Šiauliai Diplomas |
R. Ragauskaitė / V. Daknienė |
Augustė Andrijauskaitė | II | 2015-11-06 Mėgėjų meno festivalis „Rudens mozaika“ (solistų vakaras-varžytuvės), Šiauliai Laureatė |
J. Juozūnienė / I. Tautkuvienė |
Gabija Šustauskaitė | III | 2015-11-05 III tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas sonorum“, Kaunas Diplomas |
B. Smiltinikienė / I. Tautkuvienė |
Austėja Venckutė | 4 | 2015-11-04 III tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas sonorum“, Kaunas Diplomas |
Z. Drakšas / K. Juciūtė |
Justas Drakšas | 3 | 2015-11-04 III tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas sonorum“, Kaunas 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Juciūtė |
Justas Drakšas | 3 | 2015-10-24 V lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Juciūtė |
Austėja Venckutė | 4 | 2015-10-24 V lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Juciūtė |
Miglė Dambrauskaitė | 4 | 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija) Grand prix (solo) 2 vieta (dueto sudėtyje) |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | III | 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija) Grand prix (solo) 1 vieta (dueto sudėtyje) |
M. Markevičienė |
Romena Mikalkėnaitė | I | 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Rugilė Kudulytė Kornelija Goštautaitė |
III IV |
2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija) 2 vieta (duetas) |
M. Markevičienė |
Ignas Bruveris | II | 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Leonardas Dainius | I | 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija) 2 vieta |
J. Markevičius |
Aistė Norbutaitė | III | 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Ignas Bruveris | II | 2015-09-23/10-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Città di Lanciano“ (Italija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 4 | 2015-09-23/10-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Città di Lanciano“ (Italija) 2 vieta (solo) Diplomas (duetas) |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | III | 2015-09-23/10-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Città di Lanciano“ (Italija) 2 vieta |
M. Markevičienė |