Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas / Koncertmeisteris |
Justas Drakšas | 4 | 2017-06-15/21 Tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas „Ohrid Pearls“, Ohridas (Makedonija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Austėja Venckutė | 5 | 2017-06-15/21 Tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas „Ohrid Pearls“, Ohridas (Makedonija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Gabija Roduner | 5 | 2017-06-14/17 V tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai Laureatė |
L. Mameniškytė |
Kamilė Kaučikaitė | I | 2017-06-14/17 V tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai Laureatė |
R. Sližienė |
Agnius Juška | 5 | 2017-06-14/17 V tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai Diplomas |
N. Prascevičienė |
Danielė Daukšaitė | 2 | 2017-06-06/08 V tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Olimpo musicale“, Prienai 3 vieta |
R. Sližienė |
Kamilė Kaučikaitė | I | 2017-06-06/08 V tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Olimpo musicale“, Prienai 1 vieta |
R. Sližienė |
Darius Varanavičius | IV | 2017-05-30 Tarptautinis fotografijos konkursas „Jaunas žmogus XXI amžiuje“, Kaunas Diplomas |
V. Lesauskienė |
Kamilė Jankauskaitė | III | 2017-05-25 Vaikų piešinių konkursas „Lietuvos vaikų balsas“, Vilnius 1 vieta |
V. Lesauskienė |
Kotryna Gasickaitė | 5 | 2017-05-24 Respublikinis moksleivių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“, Vilnius 3 vieta |
L. Narušienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 5 | 2017-05-24 Respublikinis moksleivių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“, Vilnius 2 vieta |
L. Narušienė |
Kotryna Mickutė | 5 | 2017-05-12 Šiaulių regiono mokinių keramikos paroda-konkursas „Pavasario žiedai – V“, Šiauliai 3 vieta |
J. Šaltė |
Darius Varanavičius | IV | 2017-05-12 Šiaulių regiono mokinių keramikos paroda-konkursas „Pavasario žiedai – V“, Šiauliai 3 vieta |
L. Narušienė |
Liudas Laurinavičius | I | 2017-05-12 Šiaulių regiono mokinių keramikos paroda-konkursas „Pavasario žiedai – V“, Šiauliai 2 vieta |
L. Narušienė |
Salomėja Petrūnaitė | 1 | 2017-05-12 Šiaulių regiono mokinių keramikos paroda-konkursas „Pavasario žiedai – V“, Šiauliai 2 vieta |
J. Budrienė |
Deimantė Masandukaitė | III | 2017-05-09 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas „Akimirka“. Šiauliai Laureatė |
V. Lesauskienė |
Alvita Liutkutė | III | 2017-05-09 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas „Akimirka“. Šiauliai Laureatė |
V. Lesauskienė |
Modestas Mažonas | III | 2017-05-09 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas „Akimirka“. Šiauliai Laureatas |
V. Lesauskienė |
Barbora Špokauskaitė | 4 | 2017-05-05 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena Laureatė |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Paulius Ubartas | 2 | 2017-05-05 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena Laureatas |
N. Prascevičienė / D. Šulcaitė |
Akordeonistų orkestras | I-IV | 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina) Grand Prix |
M. Markevičienė |
Austėja Petrulytė | 3 | 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Austėja Janauskytė | 2 | 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Aistė Norbutaitė | IV | 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | II | 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 3 | 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Akordeonistų duetas: Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas |
5 3 |
2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Akordeonistų duetas: Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
I I |
2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina) 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Akordeonistų trio: Arnas Šimaitis Ignas Bruveris Leonardas Dainius |
II III II |
2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė J. Markevičius |
Beatričė Liutkutė | I | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) Diplomas |
D. Vasauskienė |
Aistė Norbutaitė | IV | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) Diplomas |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | IV | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) Diplomas |
M. Markevičienė |
Ignas Bruveris | III | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) Diplomas |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | II | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) Diplomas |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 5 | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Petrulytė | 3 | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Austėja Janauskytė | 2 | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 3 | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Akordeonistų duetas: Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas |
5 3 |
2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Akordeonistų kvintetas: Mantas Lukauskas Aistė Norbutaitė Arnas Šimaitis Ignas Bruveris Leonardas Dainius |
IV IV II III II |
2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Akordeonistų orkestras | I-IV | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Vaikų folkloro ansamblis | 2–5 | 2017-04-29 V tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai 2 vieta |
R. Marozienė |
Alvita Liutkutė | III | 2017-04-27 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas pedagogo Apseliomo Barniškio 100-osioms gimimo metinėms, Kaunas Diplomas |
B. Smiltinikienė / K. Butrimavičienė |
Kristupas Bauža | I | 2017-04-27 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas pedagogo Apseliomo Barniškio 100-osioms gimimo metinėms, Kaunas Diplomas |
B. Smiltinikienė / K. Butrimavičienė |
Gabija Šustauskaitė | IV | 2017-04-27 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas pedagogo Apseliomo Barniškio 100-osioms gimimo metinėms, Kaunas 3 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Butrimavičienė |
Auksė Jurgeliūnaitė | 5 | 2017-04-27 II respublikinis plakato konkursas „Medžiai – žemės plaučiai“, Joniškis Padėka už kūrybiškumą |
J. Budrienė |
Kristupas Žiogas | 4 | 2017-04-27 II respublikinis plakato konkursas „Medžiai – žemės plaučiai“, Joniškis Diplomas už originalumą |
L. Narušienė |
Stela Petrulytė | 5 | 2017-04-26 III respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury“, Ukmergė 2 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Vokalinis ansamblis | 3-5 | 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 5 | 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Stela Petrulytė | 5 | 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta, nominacija „Už artistiškumą“ |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Augustė Andrijauskaitė | III | 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Vokalinis ansamblis | III-IV | 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Kamilė Dargužaitė | 3 | 2017-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Deimantė Laurinaitytė | 2 | 2017-04-23 IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas pedagogo Tado Šerno atminimui, Vilnius Laureatė |
V. Daugirdaitė / I. Kudinova |
Juta Giceviča | 5 | 2017-04-21 Šiaurės Lietuvos regiono 5–8 klasių mokinių gamtos ir biologijos olimpiada, Šiauliai 1 vieta |
E. Leparskienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 5 | 2017-04-20 Šiaulių miesto 5–6 klasių mokinių dailės olimpiada, Šiauliai 1 vieta |
L. Narušienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 5 | 2017-04-20 Konkursas „Švč. Mergelė Marija – Gailestingumo Motina“, Šiauliai 1 vieta |
L. Narušienė |
Kamilė Kaučikaitė | I | 2017-04-08/09 Respublikinis studentų ir moksleivių pianistų-koncertmeisterių festivalis-konkursas, Vilnius Diplomas |
R. Sližienė |
Ernestas Petraitis | IV | 2017-04-07 XXV Juozo Pakalnio respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas 2 vieta |
A. Jankevičius / O. Popova |
Justas Drakšas | 4 | 2017-04-07 XXV Juozo Pakalnio respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Kaučikaitė |
Urtė Augustinavičiūtė | I | 2017-04-06 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Laiko ženklai mano gimtinėje“, skirtas dramaturgo Juozo Grušo 115-osioms gimimo metinėms, Kaunas 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Kamilė Kaučikaitė | I | 2017-04-05 XI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Alexander Scriabin 145-osioms gimimo metinėms, Klaipėda Diplomas ir specialus prizas už geriausią A. Scriabin kūrinio atlikimą |
R. Sližienė |
Arnas Šimaitis | II | 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | I | 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Austėja Janauskytė | 2 | 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Miglė Dambrauskaitė | 5 | 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 3 | 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Venckutė | 5 | 2017-04-01/02 XXVIII tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin“, Talinas (Estija) 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Povilas Petrutis | 2 | 2017-04-01/02 XXVIII tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin“, Talinas (Estija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Justas Drakšas | 4 | 2017-04-01/02 XXVIII tarptautinis konkursas „Trumpet talents Tallin“, Talinas (Estija) 1 vieta (geriausio trimitininko iki 20 metų amžiaus grupėje nominacija ir prizas) |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Juta Giceviča | 5 | 2017-03-31 Šiaulių miesto 5–8 klasių biologijos olimpiada, Šiauliai 2 vieta |
E. Leparskienė |
Kristupas Bauža | I | 2017-03-29 VIII Žemaičių krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2017“, Plungė 1 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Butrimavičienė |
Aistė Norbutaitė | IV | 2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius Diplomas |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 2 | 2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Arnas Šimaitis | II | 2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius 2 vieta (J kategorija) Diplomas (D kategorija) |
M. Markevičienė |
Kvintetas: Mantas Lukauskas Aistė Norbutaitė Vaida Baikauskytė Ignas Bruveris Rugilė Kudulytė |
IV IV IV III IV |
2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
3 5 |
2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius 2 vieta |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | IV | 2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius 2 vieta |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | I | 2017-03-27/29 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“, Vilnius 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Deimantė Laurinaitytė | 2 | 2017-03-25 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų stygininkų solistų konkursas „Diena su lietuviška pjese“, Vilnius 2 vieta |
V. Daugirdaitė / L. Filimonenko |
Agnius Juška | 5 | 2017-03-24 I tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, Klaipėda 1 vieta |
N. Prascevičienė / D. Šulcaitė |
Augustė Gegeckaitė | 3 | 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius Laureatė |
R. Vaišnorienė / N. Gotalskaja |
Ugnė Džiovelytė | 5 | 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius Laureatė |
E. Rudienė (A. Bernotas) / L. Filimonenko |
Rūta Budreckaitė | III | 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius Laureatė |
R. Marozienė / K. Butrimavičienė |
Oksana Zukaitė Davies | 3 | 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius Laureatė |
R. Marozienė / N. Gotalskaja |
Austėja Butkutė | 4 | 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius Laureatė |
R. Marozienė / N. Gotalskaja |
Liveta Galvelytė | I | 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius 3 vieta |
R. Marozienė / K. Butrimavičienė |
Odeta Šidlauskaitė | IV | 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius 2 vieta |
R. Vaišnorienė / K. Butrimavičienė |
Greta Gelžinytė | IV | 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius 1 vieta |
R. Marozienė / K. Butrimavičienė |
Motiejus Dudnikas | 3 | 2017-03-10 VI tarptautinis akordeonistų konkursas „Limbaži 2017“, Limbaži (Latvija) Grand Prix |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 5 | 2017-03-10 VI tarptautinis akordeonistų konkursas „Limbaži 2017“, Limbaži (Latvija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | II | 2017-03-10 VI tarptautinis akordeonistų konkursas „Limbaži 2017“, Limbaži (Latvija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | I | 2017-03-10 VI tarptautinis akordeonistų konkursas „Limbaži 2017“, Limbaži (Latvija) 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Stela Petrulytė | 5 | 2017-03-09 X respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Duetas: Kamilė Dargužaitė Emilijus Šlymas |
3 3 |
2017-03-09 X respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Mindaugas Avižienis | IV | 2017-03-08 Šiaulių regiono mokyklų romansų konkursas „Sustok, akimirka žavinga – III“, Šiauliai 2 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Butrimavičienė |
Barbora Špokauskaitė Austėja Venckutė (trio sudėtyje) |
4 5 |
2017-03-06 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“, Radviliškis Diplomas |
Z. Drakšas |
Duetas: Povilas Petrutis Danielė Daukšaitė |
2 2 |
2017-03-06 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“, Radviliškis 3 vieta |
Z. Drakšas R. Sližienė |
Trio: Justas Drakšas Austėja Venckutė Kamilė Kaučikaitė |
4 5 I |
2017-03-06 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“, Radviliškis 1 vieta |
Z. Drakšas R. Sližienė |
Duetas: Povilas Petrutis Danielė Daukšaitė |
2 2 |
2017-02-25 I tarptautinis kamerinės muzikos konkursas „Musica brillante 2017“, Vilnius Diplomas |
Z. Drakšas R. Sližienė |
Trio: Justas Drakšas Austėja Venckutė Kamilė Kaučikaitė |
4 5 I |
2017-02-25 I tarptautinis kamerinės muzikos konkursas „Musica brillante 2017“, Vilnius 3 vieta |
Z. Drakšas R. Sližienė |
Augustė Andrijauskaitė | III | 2017-02-24 Respublikinis bendrojo fortepijono konkursas „Jūros eskizai“, Klaipėda 3 vieta |
I. Brūzgienė |
Barbora Špokauskaitė | 4 | 2017-02-23 Tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene WIND 2017“, Naujene (Latvija) 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Austėja Venckutė | 5 | 2017-02-23 Tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene WIND 2017“, Naujene (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Justas Drakšas | 4 | 2017-02-23 Tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene WIND 2017“, Naujene (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Trio: Justas Drakšas Austėja Venckutė Kamilė Kaučikaitė |
4 5 I |
2017-02-15 IV respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“, Kelmė Laureatai |
Z. Drakšas R. Sližienė |
Duetas: Povilas Petrutis Danielė Daukšaitė |
2 2 |
2017-02-15 IV respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“, Kelmė 2 vieta |
Z. Drakšas R. Sližienė |
Barbora Špokauskaitė Austėja Venckutė (trio sudėtyje) |
4 5 |
2017-02-15 IV respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“, Kelmė 1 vieta |
Z. Drakšas |
Elzė Marija Pauliukonytė | 2 | 2016-12-15 Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas, Šiauliai Laureatė |
I. Brūzgienė |
Emilija Samuilytė | 5 | 2016-12-15 Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas, Šiauliai Laureatė |
M. Kaubrienė |
Justas Drakšas | 4 | 2016-12-10/11 II nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“, Vilnius 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Austėja Venckutė | 5 | 2016-12-10/11 II nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“, Vilnius 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Ansamblis „Spinduliukai“ | 2 | 2016-12-09 XI tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele!“, Šaukėnai 3 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Rugilė Sabaliauskaitė | 5 | 2016-12-09 XI tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele!“, Šaukėnai 2 vieta |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Kvartetas: Rasa Maižvilaitė Austėja Jaseliūnaitė Izabelė Brajinskaitė Ugnė Balsytė |
5 5 4 3 |
2016-12-09 XI tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele!“, Šaukėnai 2 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Darius Varanavičius | IV | 2016-12-09 Respublikinis fotografijos konkursas, Vilnius Prizininkas |
V. Lesauskienė |
Barbora Špokauskaitė | 4 | 2016-11-30/12-02 Karlio Ozolo IX tarptautinis konkursas „Jaunasis trimitininkas“, Jekabpilis (Latvija) Diplomas |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Justas Drakšas | 4 | 2016-11-30/12-02 Karlio Ozolo IX tarptautinis konkursas „Jaunasis trimitininkas“, Jekabpilis (Latvija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Austėja Venckutė | 5 | 2016-11-30/12-02 Karlio Ozolo IX tarptautinis konkursas „Jaunasis trimitininkas“, Jekabpilis (Latvija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Butrimavičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
3 5 |
2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand Prix (kategorija B1) |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | II | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta (kategorija A5) |
M. Markevičienė |
Kvintetas: Mantas Lukauskas Aistė Norbutaitė Vaida Baikauskytė Ignas Bruveris Rugilė Kudulytė |
IV IV IV III IV |
2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand Prix (kategorija B2) |
M. Markevičienė |
Laurynas Čelutka | 4 | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 3 vieta (kategorija A2) |
M. Markevičienė |
Rugilė Kudulytė | IV | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta (kategorija A6) |
M. Markevičienė |
Mantas Lukauskas | IV | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta (kategorija A6) |
M. Markevičienė |
Aistė Norbutaitė | IV | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta (kategorija A6) |
M. Markevičienė |
Ignas Bruveris | III | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta (kategorija A5) |
M. Markevičienė |
Duetas: Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
I I |
2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta (kategorija B2) |
D. Vasauskienė |
Beatričė Liutkutė | I | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta (kategorija A4) |
D. Vasauskienė |
Miglė Dambrauskaitė | 5 | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta (kategorija A2) |
M. Markevičienė |
Austėja Petrulytė | 3 | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta (kategorija A1) |
D. Vasauskienė |
Austėja Janauskytė | 2 | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta (kategorija A1) |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 3 | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand Prix (kategorija A1) |
M. Markevičienė |
Mišrus choras | I–IV | 2016-11-25 XI respublikinis religinės muzikos ir meno festivalis-konkursas, skirtas religinės muzikos, poezijos ir chorų globėjai šv. Cecilijai, Panevėžys 1 vieta |
R. Daukantaitė |
Almantė Kundrotaitė | IV | 2016-11-25 Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“, Raseiniai 2 vieta |
L. Narušienė |
Austėja Venckutė (dueto sudėtyje) |
5 | 2016-11-24 VII tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“, Kaunas Diplomas |
Z. Drakšas |
Duetas: Justas Drakšas Kamilė Kaučikaitė |
4 I |
2016-11-24 VII tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“, Kaunas 2 vieta |
Z. Drakšas R. Sližienė |
Auksė Šarauskaitė | 5 | 2016-11-21 Nacionalinis vaikų dailės darbų konkursas „Piešiam“, Vilnius II etapo (finalo) dalyvė |
L. Narušienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 5 | 2016-11-21 Nacionalinis vaikų dailės darbų konkursas „Piešiam“, Vilnius II etapo (finalo) dalyvė |
L. Narušienė |
Deimantė Masandukaitė | III | 2016-11-17 Respublikinis fotografijų konkursas „Žmogus ir gamta“, Šiauliai 2 vieta |
Vilija Lesauskienė |
Agnius Juška | 5 | 2016-11-13 Tarptautinis jaunųjų muzikų festivalis „A tutte corde 2016“, Adaži (Latvija) Diplomas |
N. Prascevičienė / D. Šulcaitė |
Austėja Petrulytė | 3 | 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 3 | 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 5 | 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | II | 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Ignas Bruveris | III | 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Aistė Norbutaitė | IV | 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Trio: Motiejus Dudnikas Jokūbas Dudnikas Ignas Bruveris |
3 IV III |
2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija) 2 vieta |
M. Markevičienė A. Bernotas |
Kvintetas: Mantas Lukauskas Aistė Norbutaitė Vaida Baikauskytė Ignas Bruveris Rugilė Kudulytė |
IV IV IV II IV |
2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand Prix (kategorija B-2) |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 3 | 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand Prix |
M. Markevičienė |
Ignas Bruveris | III | 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta (kategorija A-5) |
M. Markevičienė |
Trio: Motiejus Dudnikas Jokūbas Dudnikas Mantas Lukauskas |
3 IV IV |
2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta (kategorija B-2) |
M. Markevičienė A. Bernotas |
Duetas: Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas |
5 3 |
2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta (kategorija B-1) |
M. Markevičienė |
Aistė Norbutaitė | IV | 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta (kategorija A-5) |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | II | 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta (kategorija A-4) |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 5 | 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta (kategorija A-2) |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 2 | 2016-10-27/29 XXXIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta (kategorija A-1) |
D. Vasauskienė |
Mikas Jankus Barbora Špokauskaitė (trio sudėtyje) |
4 4 |
2016-10-22 VI lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus Diplomas |
Z. Drakšas |
Austėja Venckutė (dueto sudėtyje) |
5 | 2016-10-22 VI lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus 2 vieta |
Z. Drakšas |
Duetas Justas Drakšas Kamilė Kaučikaitė |
4 I |
2016-10-22 VI lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus 1 vieta |
Z. Drakšas R. Sližienė |
Miglė Dambrauskaitė | 5 | 2016-10-22 Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius Laureatė |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 3 | 2016-10-22 Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius Laureatas |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | II | 2016-10-22 Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius Laureatas |
M. Markevičienė |
Duetas Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
3 5 |
2016-10-22 Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius Laureatai |
M. Markevičienė |
Duetas Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
I I |
2016-10-22 Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius Grand Prix |
D. Vasauskienė |
Gabija Krivickaitė | IV | 2016-10-21 Šiaulių miesto gyventojų fotografijos konkursas „Gyvenimo ritmas Salduvės ir Talkšos parkuose“, Šiauliai 2 vieta |
V. Lesauskienė |
Juta Giceviča Austėja Venckutė Ausma Motiejūnaitė |
5 | 2016-10-04 Šiaulių miesto 5 klasių mokinių viktorina „Gyvūnai šalia mūsų“, Šiauliai 2 vieta |
E. Leparskienė |
Mantas Lukauskas (duetas su Orinta Lukauskaite) |
IV | 2016-09-25 Muzikuojančių šeimų festivalis-konkursas „Gaidų pynė“, Vilnius 1 vieta |
M. Markevičienė |
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka 08.00–08.45
2 pamoka 08.55–09.40
3 pamoka 09.50–10.35
4 pamoka 10.45–11.30Ilgoji pertrauka 11.30–12.00
5 pamoka 12.00–12.45
6 pamoka 12.55–13.40
7 pamoka 13.50–14.35
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.40–16.25
10 pamoka 16.35–17.20-
Archyvas