Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas / Koncertmeisteris |
Austėja Venckutė | 6 | 2018-07-07/15 XII tarptautinis konkursas „Pacos Premium“, Portugalija 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Justas Drakšas | 5 | 2018-07-07/15 XII tarptautinis konkursas „Pacos Premium“, Portugalija 1 vieta, specialusis prizas |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Danielė Daukšaitė | 3 | 2018-06-05/07 III tarptautinis jaunųjų pianistų ir ansamblių konkursas „Musica pianoforte“, Prienai 3 vieta |
R. Sližienė |
Matas Kulikauskas | 2 | 2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Gabija Janauskytė | 1 | 2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Neda Motiejūnaitė | 2 | 2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 6 | 2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
4 6 |
2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Danielė Daukšaitė | 3 | 2018-06-01/02 IV tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Su muzika per Europą“, Vilnius Diplomas |
R. Sližienė |
Kamilė Kaučikaitė | II | 2018-06-01/02 IV tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Su muzika per Europą“, Vilnius 2 vieta |
R. Sližienė |
Kamilė Jankauskaitė | IV | 2018-05-28 Respublikinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Po Vyčio ženklu“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-osioms metinėms, Kaunas Nominacija už iškalbingus ženklus iš praeities |
V. Lesauskienė |
Urtė Augustinavičiūtė | II | 2018-05-28 Respublikinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Po Vyčio ženklu“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-osioms metinėms, Kaunas 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Beatričė Liutkutė | II | 2018-05-12/13 II tarptautinis konkursas „Zorki prydniaprovja“, Baltarusija (Mogiliovas) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Arnas Šimaitis | III | 2018-05-12/13 II tarptautinis konkursas „Zorki prydniaprovja“, Baltarusija (Mogiliovas) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | I | 2018-05-12/13 II tarptautinis konkursas „Zorki prydniaprovja“, Baltarusija (Mogiliovas) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Liaudiškos muzikos ansamblis „Jovarėlis“ | I-IV | 2018-05-11/12 Tarptautinis folkloro konkursas „World cup of folklore – Veliko Tarnovo 2018“, Bulgarija Aukso diplomas ir Grand prix |
R. Vaišnorienė R. Daukantaitė |
Klaudija Černenko | III | 2018-05-08 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas-paroda „Akimirka“, Šiauliai Laureatė |
V. Lesauskienė |
Aneta Jakubonytė | III | 2018-05-08 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas-paroda „Akimirka“, Šiauliai Laureatė |
V. Lesauskienė |
Modestas Mažonas | III | 2018-05-08 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas-paroda „Akimirka“, Šiauliai Laureatas |
V. Lesauskienė |
Deimantė Laurinaitytė | 3 | 2018-05-04 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena Laureatė |
V. Daugirdaitė / I. Kudinova |
Paulius Ubartas | 3 | 2018-05-04 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena Laureatas |
N. Prascevičienė / D. Šulcaitė |
Orinta Lukauskaitė | I | 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai Grand prix |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
4 6 |
2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 3 vieta |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | II | 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Gabija Janauskytė | 1 | 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Austėja Janauskytė | 3 | 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Miglė Dambrauskaitė | 6 | 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 4 | 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | III | 2018-05-04 II tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Kornelija Morkevičiūtė | II | 2018-04-29 V respublikinis jaunųjų violončelininkų ir kamerinių ansamblių konkursas „Mano violončelė“, skirtas profesoriaus Domo Svirskio 100-osioms gimimo metinėms, Vilnius Laureatė |
L. Bražaitė / O. Popova |
Ugnė Urbutytė | 2 | 2018-04-28 III respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų solistų konkursas „Perpetuum mobile“, Vilnius Laureatė |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Miglė Dambrauskaitė | 6 | 2018-04-26/30 XI tarptautinis akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Ukraina Diplomas |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
4 6 |
2018-04-26/30 XI tarptautinis akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Ukraina 3 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 4 | 2018-04-26/30 XI tarptautinis akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Ukraina 3 vieta |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | I | 2018-04-26/30 XI tarptautinis akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Ukraina 2 vieta |
M. Markevičienė |
Vokalinis ansamblis | 2–6 | 2018-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Diplomas |
J. Minkevičiūtė |
Stela Petrulytė | 6 | 2018-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Vokalinis ansamblis | I–II | 2018-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
R. Daukantaitė / L. Filimonenko |
Duetas: Kamilė Dargužaitė Emilijus Šlymas |
4 4 |
2018-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Žygimantas Paliulis | 2 | 2018-04-23 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
J. Budrienė |
Liudas Gumuliauskas | 1 | 2018-04-23 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
L. Narušienė |
Raminta Korsakaitė | 4 | 2018-04-23 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
J. Šaltė |
O. Lukauskaitė | I | 2018-04-17/18 XVI tarptautinis akordeonistų solistų konkursas „Naujene 2018“, Daugpilis (Latvija) Diplomas |
M. Markevičienė |
A. Šimaitis | III | 2018-04-17/18 XVI tarptautinis akordeonistų solistų konkursas „Naujene 2018“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Urtė Augustinavičiūtė | II | 2018-04-16 Fotografijų konkursas „Vandens ženklai“, Šiauliai 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Modestas Mažonas | IV | 2018-04-16 Fotografijų konkursas „Vandens ženklai“, Šiauliai 2 vieta |
V. Lesauskienė |
Aneta Jakubonytė | III | 2018-04-16 Fotografijų konkursas „Vandens ženklai“, Šiauliai 1 vieta |
V. Lesauskienė |
Liudvikas Suvorovas | III | 2018-04-14 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai Diplomas |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Viltė Juškevičiūtė | III | 2018-04-14 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai Diplomas |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Kristupas Bauža | II | 2018-04-14 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai 3 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Augustė Andrijauskaitė | IV | 2018-04-14 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai 2 vieta |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Matas Kulikauskas | 2 | 2018-04-13 III respublikinis akordeonistų konkursas-festivalis „Muzikinė mozaika“, Prienai 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Kamilė Fokaitė | I | 2018-04-09 Respublikinis piešinių ir fotografijos darbų konkursas „Trijų spalvų istorija“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Klaipėda 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Deimantė Masandukaitė | IV | 2018-04-09 Respublikinis fotografijos konkursas „Palanga. Jūros įkvėpta istorija“, Palanga 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Justas Drakšas | 5 | 2018-04-07/08 Tarptautinis trimitininkų konkursas „Trumpet talents Tallinn 2018“, Talinas (Estija) Grand prix |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Tautvydas Keras | 1 | 2018-04-07/08 Tarptautinis trimitininkų konkursas „Trumpet talents Tallinn 2018“, Talinas (Estija) Diplomas |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Barbora Špokauskaitė | 5 | 2018-04-07/08 Tarptautinis trimitininkų konkursas „Trumpet talents Tallinn 2018“, Talinas (Estija) 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Austėja Venckutė | 6 | 2018-04-07/08 Tarptautinis trimitininkų konkursas „Trumpet talents Tallinn 2018“, Talinas (Estija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Deimantė Laurinaitytė | 3 | 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas Laureatė, specialusis prizas už artistiškumą |
V. Daugirdaitė / I. Kudinova |
Kotryna Vasarė Katinaitė | II | 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas Diplomas |
M. Kaubrienė |
Gabija Roduner | 6 | 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas Diplomas |
L. Mameniškytė |
Janina Bartulytė | 6 | 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas Diplomas |
I. Kudinova |
Danielė Daukšaitė | 3 | 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas Diplomas |
R. Sližienė |
Kamilė Kaučikaitė | II | 2018-04-06/08 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas Diplomas |
R. Sližienė |
Orinta Lukauskaitė | I | 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai Diplomas |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | III | 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai Diplomas |
M. Markevičienė |
Gabija Janauskytė | 1 | 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Beatričė Liutkutė | II | 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Miglė Dambrauskaitė | 6 | 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai 3 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 3 | 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 4 | 2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
4 6 |
2018-04-03/05 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Liudvikas Suvorovas | III | 2018-03-27 Šiaulių miesto 6–12 klasių mokinių vokiškos dainos konkursas, Šiauliai 3 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Gediminas Barauskis | II | 2018-03-25 III respublikinis Antano Smolskaus jaunųjų birbynininkų konkursas, Vilnius 2 vieta |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Deimantė Laurinaitytė | 3 | 2018-03-24 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų konkursas „Diena su lietuviška pjese“, Vilnius 2 vieta |
V. Daugirdaitė / I. Kudinova |
Evelina Šiukšterytė | II | 2018-03-24 IX respublikinis muzikos mokyklų ir gimnazijų jaunųjų dirigentų konkursas, skirtas Lietuvos šimtmečio chorinės muzikos kompozitoriams, Kaunas 1 vieta |
R. Daukantaitė |
Austėja Čiužaitė | 3 | 2018-03-23 IV tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2018“, Alytus Diplomas |
I. Tautkuvienė |
Nida Tamošaitytė | 3 | 2018-03-23 IV tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2018“, Alytus 3 vieta |
R. Storožišinienė / I. Tautkuvienė |
Gabija Roduner | 6 | 2018-03-22 Šiaulių miesto 6–12 klasių mokinių meninio skaitymo vokiečių kalba konkursas „Pavasario taku“, Šiauliai 1 vieta (6–8 kl. mokinių grupė) |
I. Rimšienė |
Augustė Gegeckaitė | 4 | 2018-03-21 I respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas, Šiauliai Laureatė |
R. Vaišnorienė |
Austėja Butkutė | 5 | 2018-03-21 I respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas, Šiauliai Diplomas |
R. Marozienė |
Oksana Zukaitė Davies | 4 | 2018-03-21 I respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas, Šiauliai Diplomas |
R. Marozienė |
Danielė Daukšaitė | 3 | 2018-03-15/16 VII tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F. Šopenui, Vilnius Diplomas (festivalis) |
R. Sližienė |
Kamilė Kaučikaitė | II | 2018-03-15/16 VII tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F. Šopenui, Vilnius 3 vieta (konkursas) |
R. Sližienė |
Justas Drakšas | 5 | 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis Grand prix |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Augustė Dambrauskaitė | 6 | 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis 2 vieta |
K. Drakšienė |
Barbora Špokauskaitė | 5 | 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Kornelija Morkevičiūtė | II | 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis 1 vieta |
L. Bražaitė / O. Popova |
Austėja Venckutė | 6 | 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Mišrus vokalinis ansamblis | II-IV | 2018-03-09 VII respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Romena Mikalkėnaitė | III | 2018-03-03 V respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas „Su šypsena“, Kaunas Diplomas |
I. Brūzgienė |
Miglė Dambrauskaitė | 6 | 2018-03-03 V respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas „Su šypsena“, Kaunas Diplomas Specialus diplomas už lietuviškos muzikos propagavimą ir atlikimą |
I. Brūzgienė |
Augustė Andrijauskaitė | IV | 2018-03-03 V respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) mokinių konkursas „Su šypsena“, Kaunas 2 vieta |
I. Brūzgienė |
Justas Drakšas | 5 | 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija) Grand prix |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Tautvydas Keras | 1 | 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija) Grand prix |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Indra Baltrukėnaitė | 4 | 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija) Diplomas |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Barbora Špokauskaitė | 5 | 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Povilas Petrutis | 3 | 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Austėja Venckutė | 6 | 2018-03-01/02 II tarptautinis pučiamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujene wind 2018“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Austėja Petrulytė | 4 | 2018-02-14/16 II tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Moj siabra – bajan“, Gomelis (Baltarusija) Diplomas |
D. Vasauskienė |
Orinta Lukauskaitė | I | 2018-02-14/16 II tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Moj siabra – bajan“, Gomelis (Baltarusija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Aurėja Atstopaitė | 4 | 2018-02-05 Tarptautinis vaikų piešinių ir vaizdingų posakių konkursas „Jie – mūsų draugai…“, Kaunas Laureatė |
J. Šaltė |
Nedas Čeponis | 4 | 2018-02-05 Tarptautinis vaikų piešinių ir vaizdingų posakių konkursas „Jie – mūsų draugai…“, Kaunas Laureatas |
J. Šaltė |
Aurėja Atstopaitė Nedas Čeponis Rusnė Stonytė Rugilė Pumputytė Raminta Korsakaitė Akvilė Kavaliauskaitė |
4 | 2018-02-05 Tarptautinio mokinių koliažo konkurso „Svajonė“ miesto etapas, Šiauliai 3 vieta |
J. Šaltė |
Deimantė Laurinaitytė | 3 | 2018-02-03 II respublikinis Aleksandro Livonto stygininkų konkursas-festivalis, Vilnius Laureatė |
V. Daugirdaitė / I. Kudinova |
Ugnė Urbutytė | 2 | 2018-02-03 II respublikinis Aleksandro Livonto stygininkų konkursas-festivalis, Vilnius Laureatė |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Rugilė Truncytė | III | 2018-01-31 Šiaulių miesto III gimnazijos klasių vokiečių kalbos olimpiada, Šiauliai 1 vieta |
I. Rimšienė |
Raminta Ramoškaitė | II | 2018-01-25 Šiaulių miesto 9–12 (I–IV gimnazijos) klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, Šiauliai 3 vieta |
V. Šilerienė |
Augustė Andrijauskaitė | IV | 2018-01-17 Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkursas „Dainų dainelė“, Šiauliai (2 etapas) Laureatė |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Kristupas Bauža | II | 2018-01-17 Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkursas „Dainų dainelė“, Šiauliai (2 etapas) Laureatas |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Duetas: Liutauras Suvorovas Liudvikas Suvorovas |
III | 2018-01-17 Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkursas „Dainų dainelė“, Šiauliai (2 etapas) Laureatai |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Kamilė Jankauskaitė | IV | 2018-01-11 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“, Vilnius Laureatė |
V. Lesauskienė |
Vokalinis ansamblis | 2-6 | 2017-12-15 XII tarptautinis vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas ,,Skriski, giesmele“, Šaukėnai 2 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Augustė Gegeckaitė | 4 | 2017-12-14 I Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai Laureatė, nominacija „Už geriausią užsienio autoriaus kūrinio atlikimą“ |
M. Kaubrienė |
Miglė Dambrauskaitė | 6 | 2017-12-14 I Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai Laureatė |
I. Brūzgienė |
Kamilė Dargužaitė | 4 | 2017-12-14 I Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Šiauliai Diplomas |
V. Daknienė |
Danielė Daukšaitė | 3 | 2017-12-09 IX respublikinis Johano Sebastiano Bacho jaunųjų pianistų konkursas, Vilnius Diplomas |
R. Sližienė |
Kamilė Kaučikaitė | II | 2017-12-09 IX respublikinis Johano Sebastiano Bacho jaunųjų pianistų konkursas, Vilnius Diplomas |
R. Sližienė |
Motiejus Dudnikas | 4 | 2017-12-08/10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatja“ (Ukraina) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | I | 2017-12-08/10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatja“ (Ukraina) 2 vieta M. Markevičienė |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 4 | 2017-12-01 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas Diplomas |
M. Markevičienė |
Austėja Venckutė | 6 | 2017-11-29 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas Diplomas |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Justas Drakšas | 5 | 2017-11-29 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Modestas Mažonas | IV | 2017-11-28 Šiuolaikinio medijų meno jaunųjų kūrėjų paroda-konkursas „Tėvynė. Šeima“, Šiauliai Diplomas ir specialus prizas |
V. Lesauskienė |
Kamilė Kaučikaitė | II | 2017-11-28 IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“, Kaunas Diplomas |
R. Sližienė |
Aleksa Kozlovaitė | 6 | 2017-11-24 Piešinių konkursas „Ugniagesio gelbėtojo bičiulis“, Šiauliai 2 vieta (5–6 kl. mokinių amžiaus grupė) |
R. Damskis |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 6 | 2017-11-24 Piešinių konkursas „Ugniagesio gelbėtojo bičiulis“, Šiauliai 1 vieta (5–6 kl. mokinių amžiaus grupė) |
R. Damskis |
Aurėja Atstopaitė | 4 | 2017-11-24 Piešinių konkursas „Ugniagesio gelbėtojo bičiulis“, Šiauliai 1 vieta (3–4 kl. mokinių amžiaus grupė) |
J. Šaltė |
Lukas Brazauskas | IV | 2017-11-11 Nikodemo Martinonio respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, Kaunas 3 vieta, diplomas ir specialusis prizas už geriausiai padiriguotą privalomą kūrinį I ture |
R. Daukantaitė / L. Filimonenko |
Akordeonistų orkestras tarptautinio orkestro „Baltic tremolo“ sudėtyje |
I-IV | 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija) Sidabro diplomas (lengvosios muzikos kategorija) |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | II | 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija) Sidabro diplomas |
D. Vasauskienė |
Arnas Šimaitis | III | 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija) Sidabro diplomas |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | I | 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija) Sidabro diplomas |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 6 | 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija) Sidabro diplomas |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 4 | 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija) Sidabro diplomas |
M. Markevičienė |
Laurynas Čelutka | 5 | 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija) Bronzos diplomas |
M. Markevičienė |
Akordeonistų orkestras tarptautinio orkestro „Baltic tremolo“ sudėtyje |
I-IV | 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija) Aukso diplomas (klasikinės muzikos kategorija) |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | II | 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand Prix |
D. Vasauskienė |
Duetas: Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas |
4 6 |
2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand Prix |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | I | 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand Prix |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 4 | 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand Prix |
M. Markevičienė |
Laurynas Čelutka | 5 | 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Matas Kulikauskas | 2 | 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Austėja Janauskytė | 3 | 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Trio: Orinta Lukauskaitė Romena Mikalkėnaitė Miglė Kukutytė |
I III III |
2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 6 | 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Petrulytė | 4 | 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Ema Dapkutė | 3 | 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius Padėka už kūrybiškumą (9–10 metų amžiaus grupė) |
J. Budrienė |
Rugilė Pumputytė | 4 | 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius Padėka už kūrybiškumą (9–10 metų amžiaus grupė) |
J. Šaltė |
Karina Karpinaitė | 3 | 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius 3 vieta (9–10 metų amžiaus grupė) |
J. Budrienė |
Adelė Vasiliauskaitė | 1 | 2017-10-21 Trečiasis respublikinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – rudens spalvos“ 17, Vilnius 2 vieta (7–8 metų amžiaus grupė) |
L. Narušienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 6 | 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius Laureato diplomas (Grand Prix) |
J. Šaltė L. Narušienė |
Kamilė Jankauskaitė | III | 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius Laureato diplomas (Grand Prix) |
J. Budrienė |
Kristupas Žiogas | 5 | 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius Laureato diplomas |
L. Narušienė |
Liudas Laurinavičius | II | 2017-10-03 Piešinių konkursas „Greimui – 100“, Vilnius Laureato diplomas |
V. Lesauskienė |
Matas Kulikauskas | 2 | 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Orinta Lukauskaitė | I | 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 3 | 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 4 | 2017-09-27 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Citta di Lanciano“, Lanciano (Italija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 6 | 2017-09-26 Piešinių konkursas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti, Vilnius Laureatė |
J. Šaltė |
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka 08.00–08.45
2 pamoka 08.55–09.40
3 pamoka 09.50–10.35
4 pamoka 10.45–11.30Ilgoji pertrauka 11.30–12.00
5 pamoka 12.00–12.45
6 pamoka 12.55–13.40
7 pamoka 13.50–14.35
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.40–16.25
10 pamoka 16.35–17.20-
Archyvas