2018–2019 mokslo metai


Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Gabija Roduner 7 2018-12-16 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Word Master Challenge“, Šiauliai
2 vieta
Z. Gramailienė
Izabelė Brajinskaitė 6 2018-12-14 Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
3 vieta
J. Minkevičiūtė
Ugnė Balsytė 5 2018-12-14 Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
3 vieta
J. Minkevičiūtė
Vokalinis ansamblis „Benedicat“ 3-7 2018-12-14 Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
2 vieta
J. Minkevičiūtė
Morta Beconytė 1 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatė
J. Šaltė
Andrėja Andrulytė 1 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatė
J. Butenienė
Upė Urtė Urnikaitė 2 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatė
L. Narušienė
Skaistė Gabriūnaitė 3 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatė
J. Budrienė
Jonas Kavaliauskas 1 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatas
J. Šaltė
Jokūbas Gedvilas 1 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatas
J. Šaltė
Vincas Jonas Katkus 2 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatas
L. Narušienė
V. Šuipienė
Tajus Paliulis 2 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatas
L. Narušienė
Arnas Šimaitis IV 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
3 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 7 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
3 vieta
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė II 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Kvartetas:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
Beatričė Liutkutė
Arnas Šimaitis
7
II
III
IV
2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
7
5
2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 5 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas 7 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Tercetas:
Rugilė Bunevičiūtė
Rasa Maižvilaitė
Stela Petrulytė
6
7
7
2018-11-30 Respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Džiaugsmo sparnai“, Venta
2 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Gučienė
Jonas Vozbutas 7 2018-11-11/16 68-asis tarptautinis akordeono konkursas „Pasaulio taurė“ (Trophee Mondial), Kanada
3 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 4 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
D. Vasauskienė
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
7
5
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 5 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
M. Markevičienė
Nojus Rimkus I 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
J. Markevičius
Neda Motiejūnaitė 3 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
J. Markevičius
Gabija Janauskytė 2 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
D. Vasauskienė
Kvintetas:
Arnas Šimaitis
Beatričė Liutkutė
Romena Mikalkėnaitė
Miglė Kukutytė
Orinta Lukauskaitė
IV
III
IV
IV
II
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis IV 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
3
4
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
R. Storožišinienė
Duetas:
Beatričė Liutkutė
Orinta Bendzevičiūtė
III
III
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
M. Minčiūnienė
Miglė Dambrauskaitė 7 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė II 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Martyna Žilinskaitė II 2018-11-09 Respublikinis 5–12 klasių moksleivių tapybos darbų konkursas „Rudens natiurmortas 2018“, Kaunas
3 vieta
V. Lesauskienė
Kristupas Bauža III 2018-10-26 III tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis-konkursas „Mykolo Oginskio kūrybos perlai 2018“, Rietavas
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Arnas Šimaitis IV 2018-10-26 II tarptautinis muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
5
7
2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė II 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas 7 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Neda Motiejūnaitė 3 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Nojus Rimkus I 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Duetas:
Austėja Janauskytė
Medeina Janauskytė
4
3
2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
R. Storožišinienė
Austėja Janauskytė 4 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Duetas:
Beatričė Liutkutė
Orinta Bendzevičiūtė
III
III
2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
D. Vasauskienė
M. Minčiūnienė
Gabija Janauskytė 2 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
D. Vasauskienė
Miglė Dambrauskaitė 7 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 5 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
M. Markevičienė
Kamilė Kaučikaitė III 2018-10-14/16 VII Rygos tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas, Ryga (Latvija)
Diplomas
R. Sližienė
Karina Karpinaitė 4 018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatė
J. Budrienė

Komentavimo galimybė išjungta.