2018–2019 mokslo metai


Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Kanklių trio:
Liveta Galvelytė
Justina Petrauskytė
Karolina Tumėnytė
III
III
II
2019-05-18/19 VI tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai
Grand prix
R. Vaišnorienė
Mišrus duetas:
Augustė Gegeckaitė
Dovydas Vidzikauskas
5
III
2019-05-18/19 VI tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai
1 vieta
R. Marozienė
M. Būda
Janina Bartulytė 7 2019-05-04/05 Tarptautinis menų konkursas-festivalis „Bravo, Turku 2019“, Turku (Suomija)
2 vieta
I. Kudinova
Jonas Vozbutas 7 2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina)
Grand prix
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė II 2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina)
Diplomas
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 7 2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina)
Diplomas
M. Markevičienė
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
7
5
2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 5 2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
7
II
2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Ainė Astrauskaitė 2 2019-05-03 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Nominacija „Už spalvingiausią piešinį“
L. Narušienė
Auksė Jurgeliūnaitė 4 2019-05-03 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
3 vieta
J. Budrienė
Adelė Vasiliauskaitė 2 2019-05-03 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
L. Narušienė
Jonas Kavaliauskas 1 2019-05-03 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
J. Šaltė
Paulius Ubartas 4 2019-05-03 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena
Laureatas
N. Prascevičienė /
D. Šulcaitė
Rasa Maižvilaitė 7 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Diplomas
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Ugnė Balsytė 6 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Diplomas
J. Minkevičiūtė
Izabelė Brajinskaitė 5 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
Diplomas
J. Minkevičiūtė
Kamilė Dargužaitė 5 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Gučienė
Vokalinis ansamblis „Benedicat“ 3-7 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
J. Minkevičiūtė
Kamilė Fokaitė II 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
1 vieta
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Vesta Verbaitė 6 2019-04-18 Šiaulių miesto 5–6 klasių mokinių dailės olimpiada
2 vieta
A. Juškaitė
Kristupas Žiogas 6 2019-04-18 Šiaulių miesto 5–6 klasių mokinių dailės olimpiada
1 vieta
A. Juškaitė
Ramunė Gerčaitė II 2019-04-17 Lietuvos mokinių vieno kūrinio konkursas „LABAS“, Šilalė
3 vieta
V. Šilerienė
Kamilė Fokaitė II 2019-04-17 IV respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury“, Ukmergė
3 vieta
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Vokalinis ansamblis „Benedicat“ 3-7 2019-04-17 IV respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury“, Ukmergė
2 vieta
J. Minkevičiūtė
Viltė Juškevičiūtė IV 2019-04-17 IV respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury“, Ukmergė
1 vieta
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Titas Jukšta IV 2019-04-15 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Vilnius
1 vieta
A. Povilaitis
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 7 2019-04-15 Mokinių kūrybinių darbų konkursas „Margučiai“, Šiauliai
Diplomas
R. Jonaitienė
Povilas Petrutis 4 2019-04-12 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Tautvydas Keras 2 2019-04-12 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Barbora Špokauskaitė 6 2019-04-12 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Justas Drakšas 6 2019-04-12 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Austėja Venckutė 7 2019-04-12 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Vestina Dubinaitė 2 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai
Specialus prizas už artistiškumą ir įtaigų grojimą
O. Popova
Gabija Roduner 7 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai
Laureatė
L. Mameniškytė
Danielė Daukšaitė 2 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai
Laureatė
R. Sližienė
Povilas Ušinskis 5 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai
Laureatas, specialus prizas
R. Sližienė
Audrius Antanas Marozas 2 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai
Laureatas
M. Kaubrienė
Mante Mannal Yacoub 4 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai
Diplomas
D. Šulcaitė
Danielė Zakševskaja 2 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai
Diplomas
V. Gučienė
Augustė Gegeckaitė 5 2019-04-06/07 XIV nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
Laureatė, specialus prizus už geriausiai atliktą
J. Švedo kūrinį
R. Vaišnorienė /
D. Šulcaitė
Gustė Grotuzaitė 5 2019-04-06/07 XIV nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
Laureatė, specialus prizas už geriausiai atliktą privalomą kūrinį
A. Bernotas /
R. Vaigauskaitė
Ugnė Džiovelytė 7 2019-04-06/07 XIV nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius
3 vieta
A. Bernotas /
R. Vaigauskaitė
Viltė Juškevičiūtė IV 2019-04-05 VIII Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2019“, Plungė
1 vieta
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Kamilė Kaučikaitė III 2019-04-03 XII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Felix Mendelssohn Bartholdy 210-osioms gimimo metinėms pažymėti, Klaipėda
Grand prix, Grand prix, diplomai „Už geriausią polifoninio kūrinio atlikimą“, „Už geriausią klasikinės sonatos atlikimą“
R. Sližienė
Justina Krikščiukaitė II 2019-04-03 XII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Felix Mendelssohn Bartholdy 210-osioms gimimo metinėms pažymėti, Klaipėda
Diplomas už debiutą
L. Mameniškytė
Gabija Roduner 7 2019-04-03 XII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Felix Mendelssohn Bartholdy 210-osioms gimimo metinėms pažymėti, Klaipėda
3 vieta
L. Mameniškytė
Miglė Dambrauskaitė 7 2019-04-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2019“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 4 2019-04-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2019“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 5 2019-04-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2019“, Daugpilis (Latvija)
1 vieta
M. Markevičienė
Gabija Janauskytė 2 2019-04-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2019“, Daugpilis (Latvija)
1 vieta
D. Vasauskienė
Tautvydas Keras 2 2019-03-30/04-01Tarptautinis konkursas „Trumpet Talents Tallinn 2019“, Talinas (Estija)
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Povilas Petrutis 4 2019-03-30/04-01 Tarptautinis konkursas „Trumpet Talents Tallinn 2019“, Talinas (Estija)
Diplomas
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Austėja Venckutė 7 2019-03-30/04-01 Tarptautinis konkursas „Trumpet Talents Tallinn 2019“, Talinas (Estija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Justas Drakšas 6 2019-03-30/04-01 Tarptautinis konkursas „Trumpet Talents Tallinn 2019“, Talinas (Estija)
1 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Ugnė Urbutytė 3 2019-03-30 Tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese 2019“, Vilnius
Diplomas
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Gabija Babkinaitė II 2019-03-30 Tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese 2019“, Vilnius
3 vieta
V. Daugirdaitė /
I. Kudinova
Emilija Petrulevičiūtė I 2019-03-30 Tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese 2019“, Vilnius
3 vieta
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Deimantė Laurinaitytė 4 2019-03-30 Tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese 2019“, Vilnius
2 vieta
V. Daugirdaitė /
I. Kudinova
Kamilė Kaučikaitė III 2019-03-30 Lietuvos konservatorijų ir menų gimnazijų mokinių solfedžio konkursas, Kaunas
3 vieta
J. Narkienė
Kvartetas:
Emilijus Šlymas
Kamilė Dargužaitė
Melita Ožolaitė
Gabrielė Jasiūnaitė
5 2019-03-29 XI respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė
Laureatai
Ž. Stanelienė /
V. Gučienė
Tercetas:
Rugilė Bunevičiūtė
Rasa Maižvilaitė
Stela Petrulytė
6
7
7
2019-03-29 XI respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė
2 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Gučienė
Agnius Juška 7 2019-03-22 II tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, Klaipėda
3 vieta
N. Prascevičienė /
D. Šulcaitė
Paulius Ubartas 4 2019-03-22 II tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, Klaipėda
1 vieta, nominacija „Už geriausiai atliktą baroko kūrinį“
N. Prascevičienė /
D. Šulcaitė
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
7
5
2019-03-21/23 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius
3 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 5 2019-03-21/23 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
7
II
2019-03-21/23 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius
1 vieta
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas 7 2019-03-21/23 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius
1 vieta
M. Markevičienė
Adrija Bagdonaitė 5 2019-03-21 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 klasių anglų kalbos olimpiada, Šiauliai
3 vieta
D. Dijokienė
Nojus Rimkus I 2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius
3 vieta
J. Markevičius
Orinta Lukauskaitė II 2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius
3 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 7 2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius
3 vieta
M. Markevičienė
Gabija Janauskytė 2 2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius
2 vieta
D. Vasauskienė
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas
7
5
2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 5 2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius
1 vieta
M. Markevičienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 7 2019-03-14 Šiaulių miesto 7 klasių mokinių dailės olimpiada, Šiauliai
3 vieta
L. Narušienė
Neda Motiejūnaitė 3 2019-03-14 Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Tariu lietuvišką žodį“, Šiauliai
3 vieta
A. Mockuvienė
Evelina Šiukšterytė III 2019-03-09 Jaunųjų choro dirigentų konkursas, skirtas Rapolo Vindašiaus 100-osioms gimimo metinėms paminėti, Kaunas
2 vieta
R. Daukantaitė /
V. Gučienė
Duetas:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
7
II
2019-03-07/09 Tarptautinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Limbaži 2019“, Limbaži (Latvija)
Grand prix
M. Markevičienė
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
7
5
2019-03-07/09 Tarptautinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Limbaži 2019“, Limbaži (Latvija)
1 vieta
M. Markevičienė
Agnė Balčiūnaitė II 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda
Diplomas už muzikaliausią pasirodymą
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Viltė Juškevičiūtė IV 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda
Diplomas
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Lukas Repšys Sandhu I 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Simona Balčiūnaitė II 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda
3 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Kristupas Bauža III 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda
2 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Kamilė Fokaitė II 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda
2 vieta
V. Gurejeva /
I. Tautkuvienė
Titas Jukšta IV 2019-03-01 VII tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas-festivalis „Ritmas kitaip“, Šiauliai
Laureatas
A. Povilaitis /
V. Gučienė
Jonas Zaleskis 6 2019-03-01 VII tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas-festivalis „Ritmas kitaip“, Šiauliai
Diplomas
A. Povilaitis /
V. Gučienė
Aistė Adomavičiūtė 7 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija)
Diplomas
R. Storožišinienė /
I. Tautkuvienė
Nida Tamošaitytė 4 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija)
Diplomas
R. Storožišinienė /
I. Tautkuvienė
Austėja Venckutė 7 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Barbora Špokauskaitė 6 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Povilas Petrutis 4 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Tautvydas Keras 2 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija)
2 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Tautvydas Keras 2 2019-02-22 Respublikinis bendrojo fortepijono konkursas „Jūros eskizai 2019“, Klaipėda
2 vieta
R. Sližienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 7 2019-02-19 Tarptautinio aeronautikos federacijos piešinių konkurso „Svajoju …skraidyti!“ nacionalinis turas, Kaunas
Laureatė
L. Narušienė
Kostas Girdvainis 6 2019-02-19 Tarptautinio aeronautikos federacijos piešinių konkurso „Svajoju …skraidyti!“ nacionalinis turas, Kaunas
Laureatas
A. Juškaitė
Aušrinė Leščinskytė 7 2019-02-02 Šiaulių miesto ir rajono mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Žiema žiemužė“, Šiauliai
Diplomas
R. Jonaitienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė 7 2019-02-02 Šiaulių miesto ir rajono mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Žiema žiemužė“, Šiauliai
Diplomas
R. Jonaitienė
Tercetas:
Rugilė Bunevičiūtė
Rasa Maižvilaitė
Stela Petrulytė
6
7
7
2019-02-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų ansamblinio muzikavimo konkursas, Kaunas
1 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Gučienė
Gabija Roduner 7 2018-12-16 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Word Master Challenge“, Šiauliai
2 vieta
Z. Gramailienė
Izabelė Brajinskaitė 6 2018-12-14 Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
3 vieta
J. Minkevičiūtė
Ugnė Balsytė 5 2018-12-14 Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
3 vieta
J. Minkevičiūtė
Vokalinis ansamblis „Benedicat“ 3-7 2018-12-14 Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai
2 vieta
J. Minkevičiūtė
Morta Beconytė 1 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatė
J. Šaltė
Andrėja Andrulytė 1 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatė
J. Butenienė
Upė Urtė Urnikaitė 2 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatė
L. Narušienė
Skaistė Gabriūnaitė 3 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatė
J. Budrienė
Karina Karpinaitė 4 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatė
J. Budrienė
Jonas Kavaliauskas 1 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatas
J. Šaltė
Jokūbas Gedvilas 1 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatas
J. Šaltė
Vincas Jonas Katkus 2 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatas
L. Narušienė
V. Šuipienė
Tajus Paliulis 2 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai
Laureatas
L. Narušienė
Arnas Šimaitis IV 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
3 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė 7 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
3 vieta
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė II 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Kvartetas:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
Beatričė Liutkutė
Arnas Šimaitis
7
II
III
IV
2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
7
5
2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 5 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas 7 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Tercetas:
Rugilė Bunevičiūtė
Rasa Maižvilaitė
Stela Petrulytė
6
7
7
2018-11-30 Respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Džiaugsmo sparnai“, Venta
2 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Gučienė
Jonas Vozbutas 7 2018-11-11/16 68-asis tarptautinis akordeono konkursas „Pasaulio taurė“ (Trophee Mondial), Kanada
3 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 4 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
D. Vasauskienė
Duetas:
Miglė Dambrauskaitė
Motiejus Dudnikas
7
5
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 5 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
M. Markevičienė
Nojus Rimkus I 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
J. Markevičius
Neda Motiejūnaitė 3 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
J. Markevičius
Gabija Janauskytė 2 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
D. Vasauskienė
Kvintetas:
Arnas Šimaitis
Beatričė Liutkutė
Romena Mikalkėnaitė
Miglė Kukutytė
Orinta Lukauskaitė
IV
III
IV
IV
II
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Arnas Šimaitis IV 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
3
4
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
R. Storožišinienė
Duetas:
Beatričė Liutkutė
Orinta Bendzevičiūtė
III
III
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
M. Minčiūnienė
Miglė Dambrauskaitė 7 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė II 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Martyna Žilinskaitė II 2018-11-09 Respublikinis 5–12 klasių moksleivių tapybos darbų konkursas „Rudens natiurmortas 2018“, Kaunas
3 vieta
V. Lesauskienė
Kristupas Bauža III 2018-10-26 III tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis-konkursas „Mykolo Oginskio kūrybos perlai 2018“, Rietavas
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Arnas Šimaitis IV 2018-10-26 II tarptautinis muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
5
7
2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė II 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas 7 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Neda Motiejūnaitė 3 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Nojus Rimkus I 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Duetas:
Austėja Janauskytė
Medeina Janauskytė
4
3
2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
R. Storožišinienė
Austėja Janauskytė 4 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Duetas:
Beatričė Liutkutė
Orinta Bendzevičiūtė
III
III
2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
D. Vasauskienė
M. Minčiūnienė
Gabija Janauskytė 2 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
D. Vasauskienė
Miglė Dambrauskaitė 7 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 5 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
1 vieta
M. Markevičienė
Kamilė Kaučikaitė III 2018-10-14/16 VII Rygos tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas, Ryga (Latvija)
Diplomas
R. Sližienė

Komentavimo galimybė išjungta.