Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas / Koncertmeisteris |
Martyna Žilinskaitė | II | 2019-06-12 Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 3 vieta |
A. Juškaitė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 7 | 2019-06-12 Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 3 vieta |
J. Šaltė |
Austėja Venckuė | 7 | 2019-06-10/25 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Ohrid Pearls“, Makedonija 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Tautvydas Keras | 2 | 2019-06-10/25 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Ohrid Pearls“, Makedonija 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Justas Drakšas | 6 | 2019-06-10/25 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Ohrid Pearls“, Makedonija 1 vieta (II ture – 3 vieta) |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Barbora Špokauskaitė | 6 | 2019-06-10/25 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Ohrid Pearls“, Makedonija 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Luknė Jonuškaitė | 2 | 2019-06-07/09 II tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Trofeo musicale“, Kaunas Diplomas |
K. Drakšienė |
Janina Bartulytė | 7 | 2019-06-07/09 II tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Trofeo musicale“, Kaunas 3 vieta |
I. Kudinova |
Rugilė Truncytė | IV | 2019-05-22 Tarptautinis piešinių ir fotografijos darbų konkursas „Trijų spalvų istorija“, skirtas Pasaulio lietuvių metams, Klaipėda Nominacija už kūrybiškumą |
A. Juškaitė |
Urtė Žaliūkaitė | I | 2019-05-22 Tarptautinis piešinių ir fotografijos darbų konkursas „Trijų spalvų istorija“, skirtas Pasaulio lietuvių metams, Klaipėda 2 vieta |
A. Juškaitė |
Kanklių trio: Liveta Galvelytė Justina Petrauskytė Karolina Tumėnytė |
III III II |
2019-05-18/19 VI tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai Grand prix |
R. Vaišnorienė |
Mišrus duetas: Augustė Gegeckaitė Dovydas Vidzikauskas |
5 III |
2019-05-18/19 VI tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai 1 vieta |
R. Marozienė M. Būda |
Janina Bartulytė | 7 | 2019-05-04/05 Tarptautinis menų konkursas-festivalis „Bravo, Turku 2019“, Turku (Suomija) 2 vieta |
I. Kudinova |
Jonas Vozbutas | 7 | 2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina) Grand prix |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | II | 2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina) Diplomas |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 7 | 2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina) Diplomas |
M. Markevičienė |
Duetas: Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas |
7 5 |
2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 5 | 2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
7 II |
2019-05-03/06 Tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobič (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Ainė Astrauskaitė | 2 | 2019-05-03 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Nominacija „Už spalvingiausią piešinį“ |
L. Narušienė |
Auksė Jurgeliūnaitė | 4 | 2019-05-03 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
J. Budrienė |
Adelė Vasiliauskaitė | 2 | 2019-05-03 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
L. Narušienė |
Jonas Kavaliauskas | 1 | 2019-05-03 Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
J. Šaltė |
Paulius Ubartas | 4 | 2019-05-03 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, Utena Laureatas |
N. Prascevičienė / D. Šulcaitė |
Rasa Maižvilaitė | 7 | 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Diplomas |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Ugnė Balsytė | 6 | 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Diplomas |
J. Minkevičiūtė |
Izabelė Brajinskaitė | 5 | 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Diplomas |
J. Minkevičiūtė |
Kamilė Dargužaitė | 5 | 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Gučienė |
Vokalinis ansamblis „Benedicat“ | 3-7 | 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Kamilė Fokaitė | II | 2019-05-02 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Vesta Verbaitė | 6 | 2019-04-18 Šiaulių miesto 5–6 klasių mokinių dailės olimpiada 2 vieta |
A. Juškaitė |
Kristupas Žiogas | 6 | 2019-04-18 Šiaulių miesto 5–6 klasių mokinių dailės olimpiada 1 vieta |
A. Juškaitė |
Ramunė Gerčaitė | II | 2019-04-17 Lietuvos mokinių vieno kūrinio konkursas „LABAS“, Šilalė 3 vieta |
V. Šilerienė |
Kamilė Fokaitė | II | 2019-04-17 IV respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury“, Ukmergė 3 vieta |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Vokalinis ansamblis „Benedicat“ | 3-7 | 2019-04-17 IV respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury“, Ukmergė 2 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Viltė Juškevičiūtė | IV | 2019-04-17 IV respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury“, Ukmergė 1 vieta |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Titas Jukšta | IV | 2019-04-15 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Vilnius 1 vieta |
A. Povilaitis |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 7 | 2019-04-15 Mokinių kūrybinių darbų konkursas „Margučiai“, Šiauliai Diplomas |
R. Jonaitienė |
Povilas Petrutis | 4 | 2019-04-12 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Tautvydas Keras | 2 | 2019-04-12 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Barbora Špokauskaitė | 6 | 2019-04-12 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Justas Drakšas | 6 | 2019-04-12 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Austėja Venckutė | 7 | 2019-04-12 XXVII respublikinis J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Kaunas 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Vestina Dubinaitė | 2 | 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai Specialus prizas už artistiškumą ir įtaigų grojimą |
O. Popova |
Gabija Roduner | 7 | 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai Laureatė |
L. Mameniškytė |
Danielė Daukšaitė | 2 | 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai Laureatė |
R. Sližienė |
Povilas Ušinskis | 5 | 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai Laureatas, specialus prizas |
R. Sližienė |
Audrius Antanas Marozas | 2 | 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai Laureatas |
M. Kaubrienė |
Mante Mannal Yacoub | 4 | 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai Diplomas |
D. Šulcaitė |
Danielė Zakševskaja | 2 | 2019-04-12 V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai Diplomas |
V. Gučienė |
Augustė Gegeckaitė | 5 | 2019-04-06/07 XIV nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius Laureatė, specialus prizus už geriausiai atliktą J. Švedo kūrinį |
R. Vaišnorienė / D. Šulcaitė |
Gustė Grotuzaitė | 5 | 2019-04-06/07 XIV nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius Laureatė, specialus prizas už geriausiai atliktą privalomą kūrinį |
A. Bernotas / R. Vaigauskaitė |
Ugnė Džiovelytė | 7 | 2019-04-06/07 XIV nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius 3 vieta |
A. Bernotas / R. Vaigauskaitė |
Viltė Juškevičiūtė | IV | 2019-04-05 VIII Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2019“, Plungė 1 vieta |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Kamilė Kaučikaitė | III | 2019-04-03 XII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Felix Mendelssohn Bartholdy 210-osioms gimimo metinėms pažymėti, Klaipėda Grand prix, Grand prix, diplomai „Už geriausią polifoninio kūrinio atlikimą“, „Už geriausią klasikinės sonatos atlikimą“ |
R. Sližienė |
Justina Krikščiukaitė | II | 2019-04-03 XII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Felix Mendelssohn Bartholdy 210-osioms gimimo metinėms pažymėti, Klaipėda Diplomas už debiutą |
L. Mameniškytė |
Gabija Roduner | 7 | 2019-04-03 XII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Felix Mendelssohn Bartholdy 210-osioms gimimo metinėms pažymėti, Klaipėda 3 vieta |
L. Mameniškytė |
Miglė Dambrauskaitė | 7 | 2019-04-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2019“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 4 | 2019-04-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2019“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 5 | 2019-04-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2019“, Daugpilis (Latvija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Gabija Janauskytė | 2 | 2019-04-01 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2019“, Daugpilis (Latvija) 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Tautvydas Keras | 2 | 2019-03-30/04-01Tarptautinis konkursas „Trumpet Talents Tallinn 2019“, Talinas (Estija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Povilas Petrutis | 4 | 2019-03-30/04-01 Tarptautinis konkursas „Trumpet Talents Tallinn 2019“, Talinas (Estija) Diplomas |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Austėja Venckutė | 7 | 2019-03-30/04-01 Tarptautinis konkursas „Trumpet Talents Tallinn 2019“, Talinas (Estija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Justas Drakšas | 6 | 2019-03-30/04-01 Tarptautinis konkursas „Trumpet Talents Tallinn 2019“, Talinas (Estija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Ugnė Urbutytė | 3 | 2019-03-30 Tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese 2019“, Vilnius Diplomas |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Gabija Babkinaitė | II | 2019-03-30 Tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese 2019“, Vilnius 3 vieta |
V. Daugirdaitė / I. Kudinova |
Emilija Petrulevičiūtė | I | 2019-03-30 Tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese 2019“, Vilnius 3 vieta |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Deimantė Laurinaitytė | 4 | 2019-03-30 Tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese 2019“, Vilnius 2 vieta |
V. Daugirdaitė / I. Kudinova |
Kamilė Kaučikaitė | III | 2019-03-30 Lietuvos konservatorijų ir menų gimnazijų mokinių solfedžio konkursas, Kaunas 3 vieta |
J. Narkienė |
Kvartetas: Emilijus Šlymas Kamilė Dargužaitė Melita Ožolaitė Gabrielė Jasiūnaitė |
5 | 2019-03-29 XI respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė Laureatai |
Ž. Stanelienė / V. Gučienė |
Tercetas: Rugilė Bunevičiūtė Rasa Maižvilaitė Stela Petrulytė |
6 7 7 |
2019-03-29 XI respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė 2 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Gučienė |
Agnius Juška | 7 | 2019-03-22 II tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, Klaipėda 3 vieta |
N. Prascevičienė / D. Šulcaitė |
Paulius Ubartas | 4 | 2019-03-22 II tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, Klaipėda 1 vieta, nominacija „Už geriausiai atliktą baroko kūrinį“ |
N. Prascevičienė / D. Šulcaitė |
Duetas: Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas |
7 5 |
2019-03-21/23 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius 3 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 5 | 2019-03-21/23 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
7 II |
2019-03-21/23 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius 1 vieta |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | 7 | 2019-03-21/23 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius 1 vieta |
M. Markevičienė |
Adrija Bagdonaitė | 5 | 2019-03-21 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 klasių anglų kalbos olimpiada, Šiauliai 3 vieta |
D. Dijokienė |
Nojus Rimkus | I | 2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius 3 vieta |
J. Markevičius |
Orinta Lukauskaitė | II | 2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius 3 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 7 | 2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius 3 vieta |
M. Markevičienė |
Gabija Janauskytė | 2 | 2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Duetas: Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas |
7 5 |
2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 5 | 2019-03-18/20 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“, Vilnius 1 vieta |
M. Markevičienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 7 | 2019-03-14 Šiaulių miesto 7 klasių mokinių dailės olimpiada, Šiauliai 3 vieta |
L. Narušienė |
Neda Motiejūnaitė | 3 | 2019-03-14 Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Tariu lietuvišką žodį“, Šiauliai 3 vieta |
A. Mockuvienė |
Evelina Šiukšterytė | III | 2019-03-09 Jaunųjų choro dirigentų konkursas, skirtas Rapolo Vindašiaus 100-osioms gimimo metinėms paminėti, Kaunas 2 vieta |
R. Daukantaitė / V. Gučienė |
Duetas: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
7 II |
2019-03-07/09 Tarptautinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Limbaži 2019“, Limbaži (Latvija) Grand prix |
M. Markevičienė |
Duetas: Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas |
7 5 |
2019-03-07/09 Tarptautinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Limbaži 2019“, Limbaži (Latvija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Agnė Balčiūnaitė | II | 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda Diplomas už muzikaliausią pasirodymą |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Viltė Juškevičiūtė | IV | 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda Diplomas |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Lukas Repšys Sandhu | I | 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda Diplomas |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Simona Balčiūnaitė | II | 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda 3 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Kristupas Bauža | III | 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda 2 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Kamilė Fokaitė | II | 2019-03-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Klaipėda 2 vieta |
V. Gurejeva / I. Tautkuvienė |
Titas Jukšta | IV | 2019-03-01 VII tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas-festivalis „Ritmas kitaip“, Šiauliai Laureatas |
A. Povilaitis / V. Gučienė |
Jonas Zaleskis | 6 | 2019-03-01 VII tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas-festivalis „Ritmas kitaip“, Šiauliai Diplomas |
A. Povilaitis / V. Gučienė |
Aistė Adomavičiūtė | 7 | 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija) Diplomas |
R. Storožišinienė / I. Tautkuvienė |
Nida Tamošaitytė | 4 | 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija) Diplomas |
R. Storožišinienė / I. Tautkuvienė |
Austėja Venckutė | 7 | 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Barbora Špokauskaitė | 6 | 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Povilas Petrutis | 4 | 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Tautvydas Keras | 2 | 2019-03-01 Tarptautinis konkursas „Naujene wind 2019“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Tautvydas Keras | 2 | 2019-02-22 Respublikinis bendrojo fortepijono konkursas „Jūros eskizai 2019“, Klaipėda 2 vieta |
R. Sližienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 7 | 2019-02-19 Tarptautinio aeronautikos federacijos piešinių konkurso „Svajoju …skraidyti!“ nacionalinis turas, Kaunas Laureatė |
L. Narušienė |
Kostas Girdvainis | 6 | 2019-02-19 Tarptautinio aeronautikos federacijos piešinių konkurso „Svajoju …skraidyti!“ nacionalinis turas, Kaunas Laureatas |
A. Juškaitė |
Aušrinė Leščinskytė | 7 | 2019-02-02 Šiaulių miesto ir rajono mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Žiema žiemužė“, Šiauliai Diplomas |
R. Jonaitienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | 7 | 2019-02-02 Šiaulių miesto ir rajono mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Žiema žiemužė“, Šiauliai Diplomas |
R. Jonaitienė |
Tercetas: Rugilė Bunevičiūtė Rasa Maižvilaitė Stela Petrulytė |
6 7 7 |
2019-02-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų ansamblinio muzikavimo konkursas, Kaunas 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Gučienė |
Gabija Roduner | 7 | 2018-12-16 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Word Master Challenge“, Šiauliai 2 vieta |
Z. Gramailienė |
Izabelė Brajinskaitė | 6 | 2018-12-14 Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai 3 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Ugnė Balsytė | 5 | 2018-12-14 Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai 3 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Vokalinis ansamblis „Benedicat“ | 3-7 | 2018-12-14 Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai 2 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Morta Beconytė | 1 | 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai Laureatė |
J. Šaltė |
Andrėja Andrulytė | 1 | 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai Laureatė |
J. Butenienė |
Upė Urtė Urnikaitė | 2 | 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai Laureatė |
L. Narušienė |
Skaistė Gabriūnaitė | 3 | 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai Laureatė |
J. Budrienė |
Karina Karpinaitė | 4 | 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai Laureatė |
J. Budrienė |
Jonas Kavaliauskas | 1 | 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai Laureatas |
J. Šaltė |
Jokūbas Gedvilas | 1 | 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai Laureatas |
J. Šaltė |
Vincas Jonas Katkus | 2 | 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai Laureatas |
L. Narušienė V. Šuipienė |
Tajus Paliulis | 2 | 2018-12-14 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, Šiauliai Laureatas |
L. Narušienė |
Arnas Šimaitis | IV | 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 7 | 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | II | 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Kvartetas: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė Beatričė Liutkutė Arnas Šimaitis |
7 II III IV |
2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas |
7 5 |
2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 5 | 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | 7 | 2018-12-07/10 IX atviras konkursas „Uzory Prikarpatje“, Drogobych (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Tercetas: Rugilė Bunevičiūtė Rasa Maižvilaitė Stela Petrulytė |
6 7 7 |
2018-11-30 Respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Džiaugsmo sparnai“, Venta 2 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Gučienė |
Jonas Vozbutas | 7 | 2018-11-11/16 68-asis tarptautinis akordeono konkursas „Pasaulio taurė“ (Trophee Mondial), Kanada 3 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 4 | 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand prix |
D. Vasauskienė |
Duetas: Miglė Dambrauskaitė Motiejus Dudnikas |
7 5 |
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand prix |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 5 | 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand prix |
M. Markevičienė |
Nojus Rimkus | I | 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
J. Markevičius |
Neda Motiejūnaitė | 3 | 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
J. Markevičius |
Gabija Janauskytė | 2 | 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Kvintetas: Arnas Šimaitis Beatričė Liutkutė Romena Mikalkėnaitė Miglė Kukutytė Orinta Lukauskaitė |
IV III IV IV II |
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Arnas Šimaitis | IV | 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
3 4 |
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
D. Vasauskienė R. Storožišinienė |
Duetas: Beatričė Liutkutė Orinta Bendzevičiūtė |
III III |
2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
D. Vasauskienė M. Minčiūnienė |
Miglė Dambrauskaitė | 7 | 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | II | 2018-11-09/10 XII tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Martyna Žilinskaitė | II | 2018-11-09 Respublikinis 5–12 klasių moksleivių tapybos darbų konkursas „Rudens natiurmortas 2018“, Kaunas 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Kristupas Bauža | III | 2018-10-26 III tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis-konkursas „Mykolo Oginskio kūrybos perlai 2018“, Rietavas Diplomas |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Arnas Šimaitis | IV | 2018-10-26 II tarptautinis muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti, Vilnius 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
5 7 |
2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand prix |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | II | 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand prix |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | 7 | 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand prix |
M. Markevičienė |
Neda Motiejūnaitė | 3 | 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
J. Markevičius |
Nojus Rimkus | I | 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
J. Markevičius |
Duetas: Austėja Janauskytė Medeina Janauskytė |
4 3 |
2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
D. Vasauskienė R. Storožišinienė |
Austėja Janauskytė | 4 | 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Duetas: Beatričė Liutkutė Orinta Bendzevičiūtė |
III III |
2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta |
D. Vasauskienė M. Minčiūnienė |
Gabija Janauskytė | 2 | 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Miglė Dambrauskaitė | 7 | 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 5 | 2018-10-25/27 XXXVI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Kamilė Kaučikaitė | III | 2018-10-14/16 VII Rygos tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas, Ryga (Latvija) Diplomas |
R. Sližienė |
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka 08.00–08.45
2 pamoka 08.55–09.40
3 pamoka 09.50–10.35
4 pamoka 10.45–11.30Ilgoji pertrauka 11.30–12.00
5 pamoka 12.00–12.45
6 pamoka 12.55–13.40
7 pamoka 13.50–14.35
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.40–16.25
10 pamoka 16.35–17.20-
Archyvas