Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas / Koncertmeisteris |
Austėja Janauskytė | 5 | 2020-06-27 Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Kaunas 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Neda Motiejūnaitė | 4 | 2020-06-27 Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Kaunas 2 vieta |
J. Markevičius |
Miglė Dambrauskaitė | 8 | 2020-06-27 Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Kaunas 2 vieta |
M. Markevičienė |
Ansamblis: Gabija Janauskytė Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
3 4 5 |
2020-06-27 Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Kaunas 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Gabija Janauskytė | 3 | 2020-06-27 Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Kaunas 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 6 | 2020-06-27 Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Kaunas 1 vieta |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | 8 | 2020-05-31 TV3 projektas „Lietuvos talentai. Supervaikai“, Vilnius Nugalėtojas |
M. Markevičienė |
Ainė Astrauskaitė | 3 | 2020-05-25 Respublikinis piešinių konkursas „Daiktai pasakoja istorijas…“, Kaunas Diplomas |
L. Narušienė |
Adelė Vasiliauskaitė | 3 | 2020-05-25 Respublikinis piešinių konkursas „Daiktai pasakoja istorijas…“, Kaunas 3 vieta |
L. Narušienė |
Tajus Paliulis | 3 | 2020-05-25 Respublikinis piešinių konkursas „Daiktai pasakoja istorijas…“, Kaunas 1 vieta |
L. Narušienė |
Orinta Lukauskaitė | III | 2020-05-18 Interaktyvus jaunųjų muzikantų konkursas „Muzika-@“, Kaunas 2 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 6 | 2020-05-18 Interaktyvus jaunųjų muzikantų konkursas „Muzika-@“, Kaunas 1 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 8 | 2020-05-18 Interaktyvus jaunųjų muzikantų konkursas „Muzika-@“, Kaunas 1 vieta |
M. Markevičienė |
Eva Buitvydaitė | III | 2020-04-06 Šiaulių regiono mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mano svajonių profesija“, Šiauliai 2 vieta |
J. Budrienė |
Austėja Špokauskaitė | III | 2020-04-06 Šiaulių regiono mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mano svajonių profesija“, Šiauliai 2 vieta |
J. Budrienė |
Eglė Radavičiūtė | III | 2020-04-06 Šiaulių regiono mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mano svajonių profesija“, Šiauliai 1 vieta |
J. Budrienė |
Deimantė Jonaitytė | I | 2020-04-05 Šiaulių miesto 8‒12 klasių mokinių dailės olimpiada 2 vieta |
A. Juškaitė |
Eva Buitvidaitė | III | 2020-04-05 Šiaulių miesto 8‒12 klasių mokinių dailės olimpiada 1 vieta |
A. Juškaitė |
Augustė Gegeckaitė | 6 | 2020-03-07 VI respublikinis papildomo muzikos instrumento (fortepijono) dalyko mokinių konkursas, Kaunas 1 vieta |
M. Kaubrienė |
Mikas Jankus | 7 | 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija) 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Nojus Stauskas | III | 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Austėja Venckutė | 8 | 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Tautvydas Keras | 3 | 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Danielius Tauragys | 1 | 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija) 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Aistė Adomavičiūtė | 8 | 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija) 2 vieta |
R. Storožišinienė / I. Tautkuvienė |
Justas Drakšas | 7 | 2020-02-27/29 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Wind stars 2020“, Marupė (Latvija) 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Jonas Vozbutas | 8 | 2020-02-19/21 Tarptautinis konkursas „Moj siabra ‒ bajan“, Gomelis (Baltarusija) Grand Prix |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 8 | 2020-02-19/21 Tarptautinis konkursas „Moj siabra ‒ bajan“, Gomelis (Baltarusija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 4 | 2020-02-19/21 Tarptautinis konkursas „Moj siabra ‒ bajan“, Gomelis (Baltarusija) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Neda Motiejūnaitė | 4 | 2020-02-19/21 Tarptautinis konkursas „Moj siabra ‒ bajan“, Gomelis (Baltarusija) 2 vieta |
J. Markevičius |
Motiejus Dudnikas | 6 | 2020-02-19/21 Tarptautinis konkursas „Moj siabra ‒ bajan“, Gomelis (Baltarusija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Gustė Grotuzaitė | 6 | 2020-02-17 III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 2 vieta |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Augustė Gegeckaitė | 6 | 2020-02-17 III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 1 vieta |
R. Vaišnorienė / D. Šulcaitė |
Emilija Tomašūnaitė | I | 2020-02-17 III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 1 vieta |
R. Vaišnorienė / D. Šulcaitė |
Ugnė Džiovelytė | 8 | 2020-02-17 III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 1 vieta |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Eva Buitvidaitė | III | 2019-12-30 Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“, Vilnius Laureatė |
A. Juškaitė |
Joringis Lazdynas | 3 | 2019-12-12 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Emociuko nuotykiai 2020“, Šiauliai 3 vieta |
L. Narušienė |
Smiltė Kontautaitė | 2 | 2019-12-12 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Emociuko nuotykiai 2020“, Šiauliai 1 vieta |
J. Šaltė |
Gabrielė Pautieniūtė | 1 | 2019-12-12 Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Emociuko nuotykiai 2020“, Šiauliai 1 vieta |
J. Budrienė |
Agnė Balčiūnaitė | III | 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Laureatė, specialus prizas už lietuviškos pjesės atlikimą |
M. Kaubrienė |
Rosita Dargužaitė | II | 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Laureatė |
M. Kaubrienė |
Augustė Gegeckaitė | 6 | 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Laureatė |
M. Kaubrienė |
Kamilė Dargužaitė | 6 | 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Laureatė |
V. Gučienė |
Tautvydas Keras | 3 | 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Laureatas, specialus prizas už užsienio kompozitorius pjesės atlikimą |
R. Sližienė |
Rasa Maižvilaitė | 8 | 2019-12-11 II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antrojo instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Diplomas |
I. Tautkuvienė |
Ugnė Balsytė | 6 | 2019-12-06 Tarptautinis vokalinės-sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai Diplomas |
J. Minkevičiūtė |
Izabelė Brajinskaitė | 7 | 2019-12-06 Tarptautinis vokalinės-sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai Diplomas |
J. Minkevičiūtė |
Stela Petrulytė | 8 | 2019-12-06 Tarptautinis vokalinės-sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai 3 vieta |
Ž. Stanelienė |
Vokalinis ansamblis „Benedicat“ | 4-8 | 2019-12-06 Tarptautinis vokalinės-sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai 1 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Vesta Verbaitė | 7 | 2019-12-06 Tarptautinio moksleivių festivalio T.Y.čia piešinių konkursas, Vilnius Laureatė |
A. Juškaitė |
Leonas Šėferis | I | 2019-12-06 Tarptautinio moksleivių festivalio T.Y.čia piešinių konkursas, Vilnius Laureatas |
A. Juškaitė |
Manta Augėnaitė | I | 2019-12-06 Tarptautinio moksleivių festivalio T.Y.čia piešinių konkursas, Vilnius Laureatas |
A. Juškaitė |
Urtė Žaliūkaitė | III | 2019-12-06 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius Prizininkė |
A. Juškaitė |
Motiejus Dudnikas | 6 | 2019-12-04 V tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2019“, Kaunas 2 vieta |
M. Markevičienė |
Kamilė Fokaitė | III | 2019-12-03 V tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2019“, Kaunas Diplomas |
V. Gurejeva B. Smiltinikienė / I. Tautkuvienė |
Adrijana Balsytė | I | 2019-12-03 V tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum 2019“, Kaunas 2 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Urtė Žaliūkaitė | II | 2019-12-01 Respublikinis asmenukių ir/ar video klipų konkursas „Pasaulis ir Aš“, Vilnius 3 vieta |
A. Juškaitė |
Danilija Žalpytė | II | 2019-12-01 Respublikinis asmenukių ir/ar video klipų konkursas „Pasaulis ir Aš“, Vilnius 2 vieta |
V. Lesauskienė |
Urtė Augustinavičiūtė | IV | 2019-12-01 Respublikinis asmenukių ir/ar video klipų konkursas „Pasaulis ir Aš“, Vilnius 2 ir 3 vietos |
V. Lesauskienė |
Ina Stangevičiūtė | II | 2019-12-01 Respublikinis asmenukių ir/ar video klipų konkursas „Pasaulis ir Aš“, Vilnius 1 vieta |
V. Lesauskienė |
Evelina Šiukšterytė | IV | 2019-12-01 Respublikinis asmenukių ir/ar video klipų konkursas „Pasaulis ir Aš“, Vilnius 1 vieta |
V. Lesauskienė |
Orinta Lukauskaitė | III | 2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina) Diplomas |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | 8 | 2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina) Diplomas |
M. Markevičienė |
Nojus Rimkus | II | 2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina) 3 vieta |
J. Markevičius |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
6 8 |
2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 6 | 2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
8 III |
2019-11-28/12-01 XII atviras Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Venckutė | 8 | 2019-11-24 III nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“, Vilnius 2 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Justas Drakšas | 7 | 2019-11-24 III nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“, Vilnius 1 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Tajus Paliulis | 3 | 2019-11-07 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3 klasių mokinių kūrybinės dirbtuvės „Pagauk kūrybos paukštę“, Šiauliai 3 vieta |
L. Narušienė |
Nojus Virmauskis | 3 | 2019-11-07 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3 klasių mokinių kūrybinės dirbtuvės „Pagauk kūrybos paukštę“, Šiauliai 2 vieta |
L. Narušienė |
Duetas: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
8 III |
2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand Prix |
M. Markevičienė |
Duetas: Austėja Janauskytė Medeina Janauskytė |
5 4 |
2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Gabija Janauskytė | 3 | 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Gabija Tarasevičiūtė | II | 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 5 | 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Nojus Rimkus | II | 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
J. Markevičius |
Neda Motiejūnaitė | 4 | 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
J. Markevičius |
Miglė Dambrauskaitė | 8 | 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
6 8 |
2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 6 | 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | III | 2019-10-24/26 XXXVII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
8 III |
2019-09-18/22 44-asis PIF tarptautinis akordeonistų konkursas „International Accordion Prize of Castelfidardo“, Italija 5 vieta (neriboto amžiaus kategorija) |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | 8 | 2019-09-18/22 44-asis PIF tarptautinis akordeonistų konkursas „International Accordion Prize of Castelfidardo“, Italija 1 vieta (klasikinės muzikos kategorija) 2 vieta (virtuozinės muzikos kategorija) |
M. Markevičienė |
Ansamblis: Gabija Janauskytė Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka 08.00–08.45
2 pamoka 08.55–09.40
3 pamoka 09.50–10.35
4 pamoka 10.45–11.30Ilgoji pertrauka 11.30–12.00
5 pamoka 12.00–12.45
6 pamoka 12.55–13.40
7 pamoka 13.50–14.35
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.40–16.25
10 pamoka 16.35–17.20-
Archyvas