2020-2021 mokslo metai


Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Orestas Olišauskas 7 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai
3 vieta
V. Lesauskienė
Kotryna Mickutė Ia 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai
3 vieta
A. Juškaitė
Aurėja Atstopaitė 7 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai
3 vieta
V. Lesauskienė
Mija Ruminaitė II 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai
2 vieta
V. Lesauskienė
Beata Sturys II 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai
2 vieta
J. Šaltė
Raminta Korsakaitė 7 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai
2 vieta
V. Lesauskienė
Ema Dapkutė 6 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai
2 vieta
R. Damskis
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė Ia 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai
1 vieta
V. Lesauskienė
Akvilė Kavaliauskaitė 7 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai
1 vieta
V. Lesauskienė
Modestas Ulberkis II 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas
Grand prix
R. Marozienė /
D. R. Šulcaitė
Elzė Marija Pauliukonytė 6 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas
3 vieta
R. Sližienė
Tautvydas Keras 4 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas
3 vieta
R. Sližienė
Audrius Antanas Marozas 4 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas
2 vieta
M. Kaubrienė
Danielė Daukšaitė 6 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas
2 vieta
R. Sližienė
Povilas Ušinskis 7 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas
2 vieta
R. Sližienė
Augustė Gegeckaitė 7 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas
1 vieta
R. Marozienė
R. Vaišnorienė /
D. R. Šulcaitė
Emilija Tomašūnaitė II 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas
1 vieta
L. Andriuškienė
R. Vaišnorienė /
D. R. Šulcaitė
Emilija Tomašūnaitė II 2021-05-31 I respublikinis tautinių instrumentų jaunųjų atlikėjų-solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“, Kaunas
1 vieta
L. Andriuškienė
R. Vaišnorienė /
D. R. Šulcaitė
Emilija Tomašūnaitė II 2021-05-29 I respublikinis Vaclovo Paketūro kanklių atlikėjų nuotolinis konkursas, Vilnius
Diplomas
L. Andriuškienė
R. Vaišnorienė /
D. R. Šulcaitė
Modestas Ulberkis II 2021-05-29 I respublikinis Vaclovo Paketūro kanklių atlikėjų nuotolinis konkursas, Vilnius
1 vieta
R. Marozienė /
D. R. Šulcaitė
Manta Augėnaitė II 2021-05-28 Respublikinis mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“ (I etapas), Vilnius
Laureatė
A. Juškaitė
Aurėja Atstopaitė 7 2021-05-28 Respublikinis mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“ (I etapas), Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Raminta Karosaitė 7 2021-05-28 Respublikinis mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“ (I etapas), Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Auksė Jurgeliūnaitė 6 2021-05-28 Respublikinis mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“ (I etapas), Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Duetas:
Gabija Roduner
Martyna Vedeckytė
Ia
Ia
2021-05-22 Respublikinis pianistų solistų ir ansamblių konkursas „Amžinybe alsuojanti muzika“, Vilnius
Laureato diplomas
M. Kaubrienė
Duetas „Ultra“:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
Ia
IV
2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija
Grand prix
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė Ia 2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija
3 vieta
M. Markevičienė
Nojus Rimkus III 2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija
2 vieta
J. Markevičius
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
7
Ia
2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija
2 vieta
M. Markevičienė
Neda Motiejūnaitė 5 2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija
2 vieta
J. Markevičius
Kvartetas „Sondeckiukai“:
Jonas Vozbutas
Miglė Dambrauskaitė
Nojus Rimkus
Orinta Lukauskaitė
Ia
Ia
III
IV
2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 7 2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija
1 vieta
M. Markevičienė
Ansamblis:
Rugilė Bunevičiūtė
Rasa Maižvilaitė
Stela Petrulytė
8
Ia
Ia
2021-05-15 X respublikinis jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a cappella konkursas „Oi žiba žiburėlis“, Kaunas 2 vieta Ž. Stanelienė
Ansamblis:
Rugilė Bunevičiūtė
Rasa Maižvilaitė
Stela Petrulytė
8
Ia
Ia
2021-05-15 II respublikinis jaunųjų dainininkų ansamblinio muzikavimo konkursas, Kaunas
2 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Gučienė
Jonas Vozbutas Ia 2021-05-10 Virtualus Čekijos akordeonistų konkursas
1 vieta
M. Markevičienė
Elzė Marija Pauliukonytė 6 2021-05-07 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Laureato diplomas, specialus diplomas už lietuviškos pjesės atlikimą
R. Sližienė
Povilas Ušinskis 7 2021-05-07 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Laureato diplomas
R. Sližienė
Audrius Antanas Marozas 4 2021-05-07 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Laureato diplomas
M. Kaubrienė
Danielė Daukšaitė 6 2021-05-07 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Diplomas
R. Sližienė
Karilė Marcinkevičiūtė 4 2021-05-07 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai
Diplomas
V. Gučienė
Duetas „Ultra“:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
Ia
IV
2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
Grand Prix
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
7
Ia
2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
Grand Prix
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas Ia 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
Grand Prix
M. Markevičienė
Gabija Janauskytė 4 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
Grand Prix
D. Vasauskienė
Austėja Janauskytė 6 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
2 vieta
D. Vasauskienė
Neda Motiejūnaitė 5 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
2 vieta
M. Markevičienė
Kvartetas „Sondeckiukai“:
Jonas Vozbutas
Miglė Dambrauskaitė
Nojus Rimkus
Orinta Lukauskaitė
Ia
Ia
III
IV
2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
1 vieta
M. Markevičienė
Ansamblis „Sesės“:
Gabija Janauskytė
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
4
5
6
2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
1 vieta
D. Vasauskienė
R. Storožišinienė
Miglė Dambrauskaitė Ia 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
1 vieta
M. Markevičienė
Nojus Rimkus III 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
1 vieta
J. Markevičius
Motiejus Dudnikas 7 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 7 2021-05-03 VIII tarptautinis konkursas „Les etoiles Sancyberie“, Prancūzija
2 vieta
M. Markevičienė
Adrijana Balsytė II 2021-04-30 IV tarptautinis konkursas „Daina miestui“, Kaunas
2 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Povilas Ušinskis 7 2021-04-30 IV tarptautinis konkursas „Daina miestui“, Kaunas
2 vieta
R. Sližienė
Martyna Vedeckytė Ia 2021-04-30 III tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai
Laureato diplomas
M. Kaubrienė
Povilas Ušinskis 7 2021-04-30 III tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai
Diplomas
R. Sližienė
Audrius Antanas Marozas 4 2021-04-30 III tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai
Diplomas
M. Kaubrienė
Emilija Stankutė 2 2021-04-30 II respublikinis 1‒4 klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės 2021“, Klaipėda
3 vieta
L. Andriuškienė
R. Vaišnorienė
Viltė Gasaitytė 1 2021-04-30 II respublikinis 1‒4 klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės 2021“, Klaipėda
2 vieta
L. Andriuškienė
R. Vaišnorienė
Eimantas Jankus Ib 2021-04-27 I respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Skambėkime 2021“, Kaunas
3 vieta
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Emilija Tomašūnaitė II 2021-04-27 I respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Skambėkime 2021“, Kaunas
2 vieta
L. Andriuškienė
R. Vaišnorienė
Ugnė Džiovelytė Ia 2021-04-27 I respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Skambėkime 2021“, Kaunas
1 vieta
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Povilas Petrutis 6 2021-04-26 I tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Secondo strumento“, Gardinas (Baltarusija)
1 vieta, specialus diplomas „Žiuri simpatijos“
I. Kudinova
Duetas „Agne&Jonas“
Jonas Vozbutas
Ia 2021-04-25 Tarptautinis konkursas „The best“, Berlynas (Vokietija)
Grand Prix (tarptautinio dueto sudėtyje)
M. Markevičienė
Modestas Ulberkis II 2021-04-25 I tarptautinis styginių instrumentų atlikėjų konkursas „String Premium 2021“, Rusija
1 vieta
R. Marozienė
Duetas „Ultra“
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
Ia
IV
2021-04-25 I tarptautinis akordeonistų festivalis-konkursas „Accordion Star International 2021, JAV
Diplomas
M. Markevičienė
Ansamblis:
Rugilė Bunevičiūtė
Rasa Maižvilaitė
Stela Petrulytė
8
Ia
Ia
2021-04-23 X respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys
3 vieta
Ž. Stanelienė /
V. Gučienė
Kamilė Fokaitė IV 2021-04-23 IV tarptautinis kamerinės muzikos festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas
Diplomas
B. Smiltinikienė /
I. Tautkuvienė
Adrijana Balsytė II 2021-04-23 IV tarptautinis kamerinės muzikos festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas
2 vieta, nominacija „Už M. K. Oginskio „Meilės malonė“ interpretaciją“
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Skaistė Gabriūnaitė 5 2021-04-22 Šiaulių miesto 5‒6 klasių mokinių dailės olimpiada
3 vieta
J. Šaltė
Povilas Ušinskis 7 2021-04-20 Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Pasaulis muzikos garsais“, Vilnius
1 vieta, nominacija „Už ryškiausią programinio kūrinio interpretaciją“
R. Sližienė
Augustė Gegeckaitė 7 2021-04-18 Tarptautinis virtualus vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Vision Contest“, Kazachstanas
Grand Prix
R. Marozienė
R. Vaišnorienė
Modestas Ulberkis II 2021-04-18 Tarptautinis virtualus vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Vision Contest“, Kazachstanas
Grand Prix
R. Marozienė
Gabija Roduner Ia 2021-04-17 XIII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas L. van Bethoveno 250-osioms gimimo metinėms, Klaipėda
Diplomas
L. Mameniškytė
Povilas Ušinskis 7 2021-04-17 XIII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas L. van Bethoveno 250-osioms gimimo metinėms, Klaipėda
3 vieta
R. Sližienė
Martyna Vedeckytė Ia 2021-04-17 XIII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas L. van Bethoveno 250-osioms gimimo metinėms, Klaipėda
3 vieta
M. Kaubrienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė Ib 2021-04-16 27-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada
2 vieta
J. Šaltė
Neda Motiejūnaitė 5 2021-04-15 XVIII tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene 2021“, Latvija
3 vieta
J. Markevičius
Motiejus Dudnikas 7 2021-04-15 XVIII tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene 2021“, Latvija
1 vieta
M. Markevičienė
Emilija Tomašūnaitė II 2021-04-15 I respublikinis tautinių instrumentų atlikėjų-solistų pjesės konkursas „Tautiniai atspindžiai“, Ukmergė
2 vieta
L. Andriuškienė
R. Vaišnorienė
Elzė Marija Pauliukonytė 6 2021-04-14 Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis
Grand Prix, specialus prizas už V. Klovos variacijų atlikimą
R. Sližienė
Danielė Daukšaitė 6 2021-04-14 Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis
2 vieta
R. Sližienė
Povilas Ušinskis 7 2021-04-14 Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis
1 vieta, specialus prizas už A. Šenderovo pjesės atlikimą
R. Sližienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė Ia 2021-04-12 Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 8‒11 klasių mokinių rusų kalbos rašinio konkurse „Mano mylimiausias metų laikas“
1 vieta
Z. Gramailienė
Modestas Ulberkis II 2021-04-12 IX tarptautinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Art Dominanta 2021“, Charkovas (Ukraina)
1 vieta
R. Marozienė
Augustė Gegeckaitė 7 2021-04-12 IX tarptautinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Art Dominanta 2021“, Charkovas (Ukraina)
1 vieta
R. Marozienė
R. Vaišnorienė
Iveta Lenkauskaitė 8 2021-04-10 XX Juozo Naujalio respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas, skirtas prof. Petrui Bingeliui atminti, Kaunas
3 vieta
R. Ragauskaitė /
V. Gučienė
Nojus Rimkus III 2021-04-10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
3 vieta
J. Markevičius
Duetas „Ultra“:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
Ia
IV
2021-04-10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
1 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
7
Ia
2021-04-10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
1 vieta
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas Ia 2021-04-10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
1 vieta
M. Markevičienė
Adrijana Balsytė II 2021-04-09 X Žemaičių krašto vaikų ir jaunimo virtualus dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2021“, Plungė
Grand prix
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Kristupas Laucius Ia 2021-04-09 X Žemaičių krašto vaikų ir jaunimo virtualus dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2021“, Plungė
3 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Rasa Maižvilaitė Ia 2021-04-09 X Žemaičių krašto vaikų ir jaunimo virtualus dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2021“, Plungė
2 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Adrijana Balsytė II 2021-03-30 Tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „World of classics“, skirtas A. Dvoržako 180-osioms gimimo metinėms, Kazachstanas-Čekija
2 vieta
I. Brūzgienė
Miglė Dambrauskaitė Ia 2021-03-30 Tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „World of classics“, skirtas A. Dvoržako 180-osioms gimimo metinėms, Kazachstanas-Čekija
1 vieta
I. Brūzgienė
Orinta Lukauskaitė IV 2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
3 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė Ia 2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
2 vieta
M. Markevičienė
Nojus Rimkus III 2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
1 vieta
J. Markevičius
Duetas „Ultra“:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
Ia
IV
2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
1 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
7
Ia
2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
1 vieta
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas Ia 2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 7 2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
1 vieta
M. Markevičienė
Povilas Ušinskis 7 2021-03-26 III tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, Klaipėda
2 vieta
R. Sližienė
Ansamblis:
Gabija Janauskytė
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
4
5
6
2021-03-22 III tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Могилевские наигрыши“ (Baltarusija)
2 vieta
D. Vasauskienė
R. Storožišinienė
Austėja Janauskytė 6 2021-03-22 III tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Могилевские наигрыши“ (Baltarusija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Gabija Janauskytė 4 2021-03-22 III tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Могилевские наигрыши“ (Baltarusija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Kvartetas „Sondeckiukai“:
Jonas Vozbutas
Miglė Dambrauskaitė
Nojus Rimkus
Orinta Lukauskaitė
Ia
Ia
III
IV
2021-03-22 III tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Могилевские наигрыши“ (Baltarusija)
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 7 2021-03-22 III tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Могилевские наигрыши“ (Baltarusija)
1 vieta
M. Markevičienė
Orinta Lukauskaitė IV 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas
2 vieta
R. Sližienė
Arminas Keras 1 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas
2 vieta
R. Sližienė
Adrijana Balsytė II 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas
2 vieta
I. Brūzgienė
Miglė Dambrauskaitė Ia 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas
2 vieta
I. Brūzgienė
Tautvydas Keras 4 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas
1 vieta, specialus diplomas už geriausią lietuviškos pjesės atlikimą
R. Sližienė
Nojus Stauskas IV 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas
1 vieta, specialus diplomas už geriausią etiudo atlikimą
K. Drakšienė
Gabija Janauskytė 4 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas
1 vieta
I. Brūzgienė
Gabrielė Baldauskaitė 1 2021-03-12 Šiaulių miesto mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės“ (J. Lukša-Daumantas), skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti
Darbas publikuotas leidinyje
J. Budrienė
Majus Baldauskas 6 2021-03-12 Šiaulių miesto mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės“ (J. Lukša-Daumantas), skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti
2 vieta
V. Lesauskienė
Leonas Šėferis II 2021-03-12 Šiaulių miesto mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės“ (J. Lukša-Daumantas), skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti
1 vieta
V. Lesauskienė
Akvilė Kavaliauskaitė 7 2021-03-12 Šiaulių miesto 7 klasių mokinių dailės olimpiada
3 vieta
V. Lesauskienė
Orestas Olišauskas 7 2021-03-12 Šiaulių miesto 7 klasių mokinių dailės olimpiada
2 vieta
V. Lesauskienė
Nojus Stauskas IV 2021-03-10 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grande Mozart“, skirtas
W. A. Mocarto 265-osioms gimimo metinėms paminėti (Kazachstanas)
2 vieta
K. Drakšienė
Austėja Čiužaitė 6 2021-03-10 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grande Mozart“, skirtas
W. A. Mocarto 265-osioms gimimo metinėms paminėti (Kazachstanas)
2 vieta
I. Tautkuvienė
Rasa Maižvilaitė Ia 2021-03-10 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grande Mozart“, skirtas
W. A. Mocarto 265-osioms gimimo metinėms paminėti (Kazachstanas)
2 vieta
I. Tautkuvienė
Akvilė Kavaliauskaitė 6 2021-03-03 FAI tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu“ nacionalinis turas
Laureatė
V. Lesauskienė
Meda Šidlauskaitė 3 2021-03-03 FAI tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu“ nacionalinis turas
Darbas eksponuotas parodoje
J. Šaltė
Liepa Bartkutė II 2021-03-02 Šiaulių miesto 8‒12 klasių mokinių dailės olimpiada
3 vieta
A. Juškaitė
Deimantė Jonaitytė II 2021-03-02 Šiaulių miesto 8‒12 klasių mokinių dailės olimpiada
2 vieta
A. Juškaitė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė Ib 2021-03-02 Šiaulių miesto 8‒12 klasių mokinių dailės olimpiada
1 vieta
J. Šaltė
Austėja Čiužaitė 6 2021-02-28 VII tarptautinis meno konkursas „Astana Grand Festival“ (Kazachstanas)
3 vieta
I. Tautkuvienė
Aušrinė Leščinskytė Ia 2021-02-28 VII tarptautinis meno konkursas „Astana Grand Festival“ (Kazachstanas)
2 vieta
I. Tautkuvienė
Milita Masilionytė 2 2021-02-28 VII tarptautinis meno konkursas „Astana Grand Festival“ (Kazachstanas)
2 vieta
I. Tautkuvienė
Motiejus Dudnikas 7 2021-02-28 International online anniversary festival&National graded solo competition, Didžioji Britanija
2 vieta
M. Markevičienė
Povilas Ušinskis 7 2021-02-27 Tarptautinis instrumentinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Ad libitum“, Klaipėda
3 vieta
R. Sližienė
Martyna Vedeckytė Ia 2021-02-27 Tarptautinis instrumentinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Ad libitum“, Klaipėda
2 vieta
M. Kaubrienė
Duetas:
Deimantė Laurinaitytė
Ūla Leonavičiūtė
6
7
2021-02-15 I respublikinis instrumentinės muzikos konkursas „Garsų sūkury“, Joniškis
1 vieta
M. Minčiūnienė
Kvartetas „Sondeckiukai“:
Jonas Vozbutas
Miglė Dambrauskaitė
Nojus Rimkus
Orinta Lukauskaitė
Ia
Ia
III
IV
2021-02-11/19 Virtualus tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Golden keys“, Bulgarija
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 7 2021-02-11/19 Virtualus tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Golden keys“, Bulgarija
1 vieta
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas Ia 2021-02-11/19 Virtualus tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Golden keys“
1 vieta
Komisijos nominacija „Atradimas“
Sankt Peterburgo valstybinio kultūros instituto nominacija
M. Markevičienė
Arminas Keras 1 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis
3 vieta
R. Sližienė
Augustė Gegeckaitė 7 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis
3 vieta
M. Kaubrienė
Domas Urnikas 5 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis
3 vieta
I. Tautkuvienė
Auksė Aidukaitė 2 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis
3 vieta
I. Tautkuvienė
Povilas Petrutis 6 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis
2 vieta
I. Kudinova
Tautvydas Keras 4 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis
2 vieta
R. Sližienė
Austėja Čiužaitė 6 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas
3 vieta
I. Tautkuvienė
Milita Masilionytė 2 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas
2 vieta
I. Tautkuvienė
Martyna Vedeckytė Ia 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas
1 vieta
M. Kaubrienė
Povilas Ušinskis 7 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas
1 vieta
R. Sližienė
Kamilė Fokaitė IV 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas
1 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Adrijana Balsytė II 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas
1 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Gabija Kavaliauskaitė 7 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas
Nominacija „Už rūpestį dėl beglobio gyvūno“
V. Lesauskienė
Karolina Jokšaitė 6 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas
Nominacija „Už rūpestį dėl beglobio gyvūno“
V. Lesauskienė
Manta Augėnaitė II 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas
Nominacija „Už nuoširdų įtaigumą“
A. Juškaitė
Karina Karpinaitė 6 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas
Nominacija „Už meninės temos įprasminimą“
V. Lesauskienė
Mija Ruminaitė Ib 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas
Nominacija „Už įtaigų minimalizmą“
V. Lesauskienė
Austėja Jaseliūnaitė Ia 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas
Nominacija „Už įtaigiausią augintinio charakterį“
A. Juškaitė
Judita Smuikytė 7 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas
Nominacija „Už įtaigiausią augintinio charakterį“
A. Juškaitė
Liepa Bartkutė II 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas
2 vieta
A. Juškaitė
Leonas Šėferis II 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas
1 vieta
A. Juškaitė
Ema Dapkutė 6 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas
1 vieta
V. Lesauskienė
Motiejus Dudnikas 7 2020-12-29 Tarptautinis menų festivalis-konkursas „Europos talentai“, Ispanija
1 vieta
M. Markevičienė
Adrijana Balsytė II 2020-12-28 III tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Kazachstanas
1 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Greta Navickaitė 4 2020-12-23 Taikomojo dizaino konkursas vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“
Diplomas „Už netikėtą kūrybinį sprendimą“
L. Narušienė
Adrijana Balsytė II 2020-12-18 XIX tarptautinis vokalistų konkursas „Žvaigždžių sonata“, Kaunas
3 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Eva Buitvidaitė IV 2020-12-11 Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“
Laureatė
A. Juškaitė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė Ib 2020-12-10 Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas 2020“
Nominacija „Už kūrybiškumą“
V. Lesauskienė
Lukas Repšys III 2020-12-10 Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas 2020“
4 vieta
V. Lesauskienė
Austėja Špokauskaitė IV 2020-12-10 Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas 2020“
3 vieta
V. Lesauskienė
Gabija Janauskytė 4 2020-12-04/06 XIII Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič
2 vieta
D. Vasauskienė
Ansamblis:
Jonas Vozbutas
Miglė Dambrauskaitė
Nojus Rimkus
Orinta Lukauskaitė
Ia
Ia
III
IV
2020-12-04/06 XIII Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatija“, Drogobič
1 vieta
M. Markevičienė
Austėja Venckutė Ia 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas
Parodos dalyvio diplomas
V. Lesauskienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė Ib 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas
Parodos dalyvio diplomas
V. Lesauskienė
Adrijana Balsytė II 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas
Parodos dalyvio diplomas
V. Lesauskienė
Martyna Žilinskaitė IV 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas
Parodos dalyvio diplomas
V. Lesauskienė
Eva Buitvidaitė IV 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas
Parodos dalyvio diplomas
V. Lesauskienė
Fausta Gedgaudaitė IV 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas
Parodos dalyvio diplomas
V. Lesauskienė
Adelė Pniauskaitė Ib 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas
Diplomas
Parodos dalyvio diplomas
V. Lesauskienė
Deimantė Jonaitytė II 2020-12-04 26-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada
3 vieta
A. Juškaitė
Eva Buitvidaitė IV 2020-12-04 26-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada
2 vieta
A. Juškaitė
Motiejus Dudnikas 7 2020-11-29 XI tarptautinis liaudies instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Kubok Belogorja“, Rusija
2 vieta
M. Markevičienė
Ansamblis:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
Ia
IV
2020-11-29 XI tarptautinis liaudies instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Kubok Belogorja“, Rusija
1 vieta
M. Markevičienė
Ansamblis:
Jonas Vozbutas
Miglė Dambrauskaitė
Nojus Rimkus
Orinta Lukauskaitė
Ia
Ia
III
IV
2020-11-29 Tarptautinis akordeono konkursas „Trophée Mondial“
2 vieta
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas Ia 2020-11-29 Konkursas „International Open Trophy 2020”
1 vieta kategorija V/J/W-16
M. Markevičienė
Ansamblis:
Gabija Janauskytė
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
4
5
6
2020-11-27 Respublikinis akordeono instrumentinės muzikos ansamblių ir orkestrų konkursas „Plungė 2020“
Laureatės
D. Vasauskienė
R. Storožišinienė
Modestas Ulberkis II 2020-11-13/15 V tarptautinio festivalio „Kuoklė ir giminingi Baltijos jūros regiono instrumentai“ solistų konkursas, Limbažiai (Latvija)
Grand prix
R. Marozienė
Emilija Tomašūnaitė II 2020-11-13/15 V tarptautinio festivalio „Kuoklė ir giminingi Baltijos jūros regiono instrumentai“ solistų konkursas, Limbažiai (Latvija)
Grand prix
R. Vaišnorienė
Augustė Gegeckaitė 7 2020-11-13/15 V tarptautinio festivalio „Kuoklė ir giminingi Baltijos jūros regiono instrumentai“ solistų konkursas, Limbažiai (Latvija)
1 vieta
R. Vaišnorienė
Duetas:
Martyna Vedeckytė
Gabija Roduner
Ia
Ia
2020-11-13 VIII Šiaulių fortepijono duetų festivalio Jaunųjų fortepijonų duetų konkursas, Šiauliai
1 vieta
M. Kaubrienė
Jonas Vincas Katkus 4 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
3 vieta
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė Ia 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Ansamblis:
Nojus Rimkus
Karolis Visockis
III
IV
2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
J. Markevičius
Neda Motiejūnaitė 5 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
J. Markevičius
Nojus Rimkus III 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
J. Markevičius
Ansamblis:
Gabija Janauskytė
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
4
5
6
2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
D. Vasauskienė
Ansamblis:
Jonas Vozbutas
Miglė Dambrauskaitė
Nojus Rimkus
Orinta Lukauskaitė
Ia
Ib
III
IV
2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Ansamblis:
Jonas Vozbutas
Orinta Lukauskaitė
Ia
IV
2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 7 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 6 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
Gabija Janauskytė 4 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 7 2020-11-06 Tarptautinis virtualus konkursas „World Art Games“, Ispanija
1 vieta
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas Ia 2020-10-26 virtualus Baltijos šalių akordeonistų konkursas „Baltic accordion 2020“
1 vieta
M. Markevičienė
Povilas Ušinskis 7 2020-10-26 V Vilniaus tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Premio Scarlatti“, Vilnius
3 vieta
R. Sližienė
Nojus Rimkus III 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius
3 vieta
J. Markevičius
Ansamblis:
Gabija Janauskytė
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
4
5
6
2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius
2 vieta
D. Vasauskienė
R. Storožišinienė
Miglė Dambrauskaitė Ia 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius
2 vieta
M. Markevičienė
Neda Motiejūnaitė 5 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius
2 vieta
J. Markevičius
Austėja Janauskytė 6 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius
2 vieta
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 7 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius
1 vieta
M. Markevičienė
Gabija Janauskytė 4 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius
1 vieta
D. Vasauskienė
Ansamblis:
Rugilė Bunevičiūtė
Rasa Maižvilaitė
Stela Petrulytė
Ausma Motiejūnaitė (gitara)
8
Ia
Ia
Ia
2020-10-16 IX respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys
3 vieta
Ž. Stanelienė
M. Būda /
V. Gučienė
Ansamblis:
Silvija Černiauskaitė
Emilija Petrulevičiūtė
Kornelija Morkevičiūtė
II
III
LMTA
2020-10-16 IX respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys
2 vieta
L. Bražaitė /
O. Popova
Kvartetas „Sondeckiukai“:
Jonas Vozbutas
Miglė Dambrauskaitė
Nojus Rimkus
Orinta Lukauskaitė
Ia
Ia
III
IV
2020-10-12 Tarptautinio konkurso „Trophee Mondial 2020“ nacionalinis turas (virtualus), Vilnius
Laureatai
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 6 2020-10-12 Tarptautinio konkurso „Trophee Mondial 2020“ nacionalinis turas (virtualus)
Laureatė
D. Vasauskienė
Motiejus Dudnikas 7 2020-10-12 Tarptautinio konkurso „Trophee Mondial 2020“ nacionalinis turas (virtualus)
Laureatas
M. Markevičienė
Audrius Antanas Marozas 4 2020-09-26 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Nuo baroko iki romantizmo“, Vilnius
Laureatas
M. Kaubrienė
Kvartetas „Sondeckiukai“:
Jonas Vozbutas
Miglė Dambrauskaitė
Nojus Rimkus
Orinta Lukauskaitė
Ia
Ia
III
IV
2020-09-20 45-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „PIF Castelfidardo 2020”, Italija
Laureatai (vertinimo komisijos nominacija)
M. Markevičienė

Komentavimo galimybė išjungta.