Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas / Koncertmeisteris |
Orestas Olišauskas | 7 | 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Kotryna Mickutė | Ia | 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 3 vieta |
A. Juškaitė |
Aurėja Atstopaitė | 7 | 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Mija Ruminaitė | II | 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 2 vieta |
V. Lesauskienė |
Beata Sturys | II | 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 2 vieta |
J. Šaltė |
Raminta Korsakaitė | 7 | 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 2 vieta |
V. Lesauskienė |
Ema Dapkutė | 6 | 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 2 vieta |
R. Damskis |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | Ia | 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 1 vieta |
V. Lesauskienė |
Akvilė Kavaliauskaitė | 7 | 2021-06-01 Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Regiu muziką“, Šiauliai 1 vieta |
V. Lesauskienė |
Modestas Ulberkis | II | 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas Grand prix |
R. Marozienė / D. R. Šulcaitė |
Elzė Marija Pauliukonytė | 6 | 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas 3 vieta |
R. Sližienė |
Tautvydas Keras | 4 | 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas 3 vieta |
R. Sližienė |
Audrius Antanas Marozas | 4 | 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas 2 vieta |
M. Kaubrienė |
Danielė Daukšaitė | 6 | 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas 2 vieta |
R. Sližienė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas 2 vieta |
R. Sližienė |
Augustė Gegeckaitė | 7 | 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas 1 vieta |
R. Marozienė R. Vaišnorienė / D. R. Šulcaitė |
Emilija Tomašūnaitė | II | 2021-06-01 I jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“, Kaunas 1 vieta |
L. Andriuškienė R. Vaišnorienė / D. R. Šulcaitė |
Emilija Tomašūnaitė | II | 2021-05-31 I respublikinis tautinių instrumentų jaunųjų atlikėjų-solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“, Kaunas 1 vieta |
L. Andriuškienė R. Vaišnorienė / D. R. Šulcaitė |
Emilija Tomašūnaitė | II | 2021-05-29 I respublikinis Vaclovo Paketūro kanklių atlikėjų nuotolinis konkursas, Vilnius Diplomas |
L. Andriuškienė R. Vaišnorienė / D. R. Šulcaitė |
Modestas Ulberkis | II | 2021-05-29 I respublikinis Vaclovo Paketūro kanklių atlikėjų nuotolinis konkursas, Vilnius 1 vieta |
R. Marozienė / D. R. Šulcaitė |
Manta Augėnaitė | II | 2021-05-28 Respublikinis mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“ (I etapas), Vilnius Laureatė |
A. Juškaitė |
Aurėja Atstopaitė | 7 | 2021-05-28 Respublikinis mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“ (I etapas), Vilnius Laureatė |
V. Lesauskienė |
Raminta Karosaitė | 7 | 2021-05-28 Respublikinis mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“ (I etapas), Vilnius Laureatė |
V. Lesauskienė |
Auksė Jurgeliūnaitė | 6 | 2021-05-28 Respublikinis mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“ (I etapas), Vilnius Laureatė |
V. Lesauskienė |
Duetas: Gabija Roduner Martyna Vedeckytė |
Ia Ia |
2021-05-22 Respublikinis pianistų solistų ir ansamblių konkursas „Amžinybe alsuojanti muzika“, Vilnius Laureato diplomas |
M. Kaubrienė |
Duetas „Ultra“: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
Ia IV |
2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija Grand prix |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | Ia | 2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija 3 vieta |
M. Markevičienė |
Nojus Rimkus | III | 2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija 2 vieta |
J. Markevičius |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
7 Ia |
2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija 2 vieta |
M. Markevičienė |
Neda Motiejūnaitė | 5 | 2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija 2 vieta |
J. Markevičius |
Kvartetas „Sondeckiukai“: Jonas Vozbutas Miglė Dambrauskaitė Nojus Rimkus Orinta Lukauskaitė |
Ia Ia III IV |
2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2021-05-16/20 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds 2021“, Latvija 1 vieta |
M. Markevičienė |
Ansamblis: Rugilė Bunevičiūtė Rasa Maižvilaitė Stela Petrulytė |
8 Ia Ia |
2021-05-15 X respublikinis jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a cappella konkursas „Oi žiba žiburėlis“, Kaunas 2 vieta | Ž. Stanelienė |
Ansamblis: Rugilė Bunevičiūtė Rasa Maižvilaitė Stela Petrulytė |
8 Ia Ia |
2021-05-15 II respublikinis jaunųjų dainininkų ansamblinio muzikavimo konkursas, Kaunas 2 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Gučienė |
Jonas Vozbutas | Ia | 2021-05-10 Virtualus Čekijos akordeonistų konkursas 1 vieta |
M. Markevičienė |
Elzė Marija Pauliukonytė | 6 | 2021-05-07 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Laureato diplomas, specialus diplomas už lietuviškos pjesės atlikimą |
R. Sližienė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2021-05-07 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Laureato diplomas |
R. Sližienė |
Audrius Antanas Marozas | 4 | 2021-05-07 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Laureato diplomas |
M. Kaubrienė |
Danielė Daukšaitė | 6 | 2021-05-07 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Diplomas |
R. Sližienė |
Karilė Marcinkevičiūtė | 4 | 2021-05-07 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Diplomas |
V. Gučienė |
Duetas „Ultra“: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
Ia IV |
2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai Grand Prix |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
7 Ia |
2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai Grand Prix |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | Ia | 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai Grand Prix |
M. Markevičienė |
Gabija Janauskytė | 4 | 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai Grand Prix |
D. Vasauskienė |
Austėja Janauskytė | 6 | 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Neda Motiejūnaitė | 5 | 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Kvartetas „Sondeckiukai“: Jonas Vozbutas Miglė Dambrauskaitė Nojus Rimkus Orinta Lukauskaitė |
Ia Ia III IV |
2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Ansamblis „Sesės“: Gabija Janauskytė Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
4 5 6 |
2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 1 vieta |
D. Vasauskienė R. Storožišinienė |
Miglė Dambrauskaitė | Ia | 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Nojus Rimkus | III | 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 1 vieta |
J. Markevičius |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2021-05-06 III tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas, Biržai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2021-05-03 VIII tarptautinis konkursas „Les etoiles Sancyberie“, Prancūzija 2 vieta |
M. Markevičienė |
Adrijana Balsytė | II | 2021-04-30 IV tarptautinis konkursas „Daina miestui“, Kaunas 2 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2021-04-30 IV tarptautinis konkursas „Daina miestui“, Kaunas 2 vieta |
R. Sližienė |
Martyna Vedeckytė | Ia | 2021-04-30 III tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai Laureato diplomas |
M. Kaubrienė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2021-04-30 III tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai Diplomas |
R. Sližienė |
Audrius Antanas Marozas | 4 | 2021-04-30 III tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas, Šiauliai Diplomas |
M. Kaubrienė |
Emilija Stankutė | 2 | 2021-04-30 II respublikinis 1‒4 klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės 2021“, Klaipėda 3 vieta |
L. Andriuškienė R. Vaišnorienė |
Viltė Gasaitytė | 1 | 2021-04-30 II respublikinis 1‒4 klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės 2021“, Klaipėda 2 vieta |
L. Andriuškienė R. Vaišnorienė |
Eimantas Jankus | Ib | 2021-04-27 I respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Skambėkime 2021“, Kaunas 3 vieta |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Emilija Tomašūnaitė | II | 2021-04-27 I respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Skambėkime 2021“, Kaunas 2 vieta |
L. Andriuškienė R. Vaišnorienė |
Ugnė Džiovelytė | Ia | 2021-04-27 I respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Skambėkime 2021“, Kaunas 1 vieta |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Povilas Petrutis | 6 | 2021-04-26 I tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Secondo strumento“, Gardinas (Baltarusija) 1 vieta, specialus diplomas „Žiuri simpatijos“ |
I. Kudinova |
Duetas „Agne&Jonas“ Jonas Vozbutas |
Ia | 2021-04-25 Tarptautinis konkursas „The best“, Berlynas (Vokietija) Grand Prix (tarptautinio dueto sudėtyje) |
M. Markevičienė |
Modestas Ulberkis | II | 2021-04-25 I tarptautinis styginių instrumentų atlikėjų konkursas „String Premium 2021“, Rusija 1 vieta |
R. Marozienė |
Duetas „Ultra“ Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
Ia IV |
2021-04-25 I tarptautinis akordeonistų festivalis-konkursas „Accordion Star International 2021, JAV Diplomas |
M. Markevičienė |
Ansamblis: Rugilė Bunevičiūtė Rasa Maižvilaitė Stela Petrulytė |
8 Ia Ia |
2021-04-23 X respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys 3 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Gučienė |
Kamilė Fokaitė | IV | 2021-04-23 IV tarptautinis kamerinės muzikos festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas Diplomas |
B. Smiltinikienė / I. Tautkuvienė |
Adrijana Balsytė | II | 2021-04-23 IV tarptautinis kamerinės muzikos festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas 2 vieta, nominacija „Už M. K. Oginskio „Meilės malonė“ interpretaciją“ |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Skaistė Gabriūnaitė | 5 | 2021-04-22 Šiaulių miesto 5‒6 klasių mokinių dailės olimpiada 3 vieta |
J. Šaltė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2021-04-20 Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Pasaulis muzikos garsais“, Vilnius 1 vieta, nominacija „Už ryškiausią programinio kūrinio interpretaciją“ |
R. Sližienė |
Augustė Gegeckaitė | 7 | 2021-04-18 Tarptautinis virtualus vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Vision Contest“, Kazachstanas Grand Prix |
R. Marozienė R. Vaišnorienė |
Modestas Ulberkis | II | 2021-04-18 Tarptautinis virtualus vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Vision Contest“, Kazachstanas Grand Prix |
R. Marozienė |
Gabija Roduner | Ia | 2021-04-17 XIII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas L. van Bethoveno 250-osioms gimimo metinėms, Klaipėda Diplomas |
L. Mameniškytė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2021-04-17 XIII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas L. van Bethoveno 250-osioms gimimo metinėms, Klaipėda 3 vieta |
R. Sližienė |
Martyna Vedeckytė | Ia | 2021-04-17 XIII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas L. van Bethoveno 250-osioms gimimo metinėms, Klaipėda 3 vieta |
M. Kaubrienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | Ib | 2021-04-16 27-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada 2 vieta |
J. Šaltė |
Neda Motiejūnaitė | 5 | 2021-04-15 XVIII tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene 2021“, Latvija 3 vieta |
J. Markevičius |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2021-04-15 XVIII tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene 2021“, Latvija 1 vieta |
M. Markevičienė |
Emilija Tomašūnaitė | II | 2021-04-15 I respublikinis tautinių instrumentų atlikėjų-solistų pjesės konkursas „Tautiniai atspindžiai“, Ukmergė 2 vieta |
L. Andriuškienė R. Vaišnorienė |
Elzė Marija Pauliukonytė | 6 | 2021-04-14 Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis Grand Prix, specialus prizas už V. Klovos variacijų atlikimą |
R. Sližienė |
Danielė Daukšaitė | 6 | 2021-04-14 Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis 2 vieta |
R. Sližienė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2021-04-14 Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis 1 vieta, specialus prizas už A. Šenderovo pjesės atlikimą |
R. Sližienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | Ia | 2021-04-12 Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 8‒11 klasių mokinių rusų kalbos rašinio konkurse „Mano mylimiausias metų laikas“ 1 vieta |
Z. Gramailienė |
Modestas Ulberkis | II | 2021-04-12 IX tarptautinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Art Dominanta 2021“, Charkovas (Ukraina) 1 vieta |
R. Marozienė |
Augustė Gegeckaitė | 7 | 2021-04-12 IX tarptautinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Art Dominanta 2021“, Charkovas (Ukraina) 1 vieta |
R. Marozienė R. Vaišnorienė |
Iveta Lenkauskaitė | 8 | 2021-04-10 XX Juozo Naujalio respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas, skirtas prof. Petrui Bingeliui atminti, Kaunas 3 vieta |
R. Ragauskaitė / V. Gučienė |
Nojus Rimkus | III | 2021-04-10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 3 vieta |
J. Markevičius |
Duetas „Ultra“: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
Ia IV |
2021-04-10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 1 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
7 Ia |
2021-04-10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 1 vieta |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | Ia | 2021-04-10 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 1 vieta |
M. Markevičienė |
Adrijana Balsytė | II | 2021-04-09 X Žemaičių krašto vaikų ir jaunimo virtualus dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2021“, Plungė Grand prix |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Kristupas Laucius | Ia | 2021-04-09 X Žemaičių krašto vaikų ir jaunimo virtualus dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2021“, Plungė 3 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Rasa Maižvilaitė | Ia | 2021-04-09 X Žemaičių krašto vaikų ir jaunimo virtualus dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2021“, Plungė 2 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Adrijana Balsytė | II | 2021-03-30 Tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „World of classics“, skirtas A. Dvoržako 180-osioms gimimo metinėms, Kazachstanas-Čekija 2 vieta |
I. Brūzgienė |
Miglė Dambrauskaitė | Ia | 2021-03-30 Tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „World of classics“, skirtas A. Dvoržako 180-osioms gimimo metinėms, Kazachstanas-Čekija 1 vieta |
I. Brūzgienė |
Orinta Lukauskaitė | IV | 2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 3 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | Ia | 2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 2 vieta |
M. Markevičienė |
Nojus Rimkus | III | 2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 1 vieta |
J. Markevičius |
Duetas „Ultra“: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
Ia IV |
2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 1 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
7 Ia |
2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 1 vieta |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | Ia | 2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2021-03-30 Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ 1 vieta |
M. Markevičienė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2021-03-26 III tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, Klaipėda 2 vieta |
R. Sližienė |
Ansamblis: Gabija Janauskytė Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
4 5 6 |
2021-03-22 III tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Могилевские наигрыши“ (Baltarusija) 2 vieta |
D. Vasauskienė R. Storožišinienė |
Austėja Janauskytė | 6 | 2021-03-22 III tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Могилевские наигрыши“ (Baltarusija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Gabija Janauskytė | 4 | 2021-03-22 III tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Могилевские наигрыши“ (Baltarusija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Kvartetas „Sondeckiukai“: Jonas Vozbutas Miglė Dambrauskaitė Nojus Rimkus Orinta Lukauskaitė |
Ia Ia III IV |
2021-03-22 III tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Могилевские наигрыши“ (Baltarusija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2021-03-22 III tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Могилевские наигрыши“ (Baltarusija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Orinta Lukauskaitė | IV | 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas 2 vieta |
R. Sližienė |
Arminas Keras | 1 | 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas 2 vieta |
R. Sližienė |
Adrijana Balsytė | II | 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas 2 vieta |
I. Brūzgienė |
Miglė Dambrauskaitė | Ia | 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas 2 vieta |
I. Brūzgienė |
Tautvydas Keras | 4 | 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas 1 vieta, specialus diplomas už geriausią lietuviškos pjesės atlikimą |
R. Sližienė |
Nojus Stauskas | IV | 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas 1 vieta, specialus diplomas už geriausią etiudo atlikimą |
K. Drakšienė |
Gabija Janauskytė | 4 | 2021-03-22 I respublikinis papildomo instrumento (fortepijonas) konkursas „Attacca“, Kaunas 1 vieta |
I. Brūzgienė |
Gabrielė Baldauskaitė | 1 | 2021-03-12 Šiaulių miesto mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės“ (J. Lukša-Daumantas), skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Darbas publikuotas leidinyje |
J. Budrienė |
Majus Baldauskas | 6 | 2021-03-12 Šiaulių miesto mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės“ (J. Lukša-Daumantas), skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti 2 vieta |
V. Lesauskienė |
Leonas Šėferis | II | 2021-03-12 Šiaulių miesto mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Laimė neįmanoma be tėvynės laisvės“ (J. Lukša-Daumantas), skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti 1 vieta |
V. Lesauskienė |
Akvilė Kavaliauskaitė | 7 | 2021-03-12 Šiaulių miesto 7 klasių mokinių dailės olimpiada 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Orestas Olišauskas | 7 | 2021-03-12 Šiaulių miesto 7 klasių mokinių dailės olimpiada 2 vieta |
V. Lesauskienė |
Nojus Stauskas | IV | 2021-03-10 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grande Mozart“, skirtas W. A. Mocarto 265-osioms gimimo metinėms paminėti (Kazachstanas) 2 vieta |
K. Drakšienė |
Austėja Čiužaitė | 6 | 2021-03-10 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grande Mozart“, skirtas W. A. Mocarto 265-osioms gimimo metinėms paminėti (Kazachstanas) 2 vieta |
I. Tautkuvienė |
Rasa Maižvilaitė | Ia | 2021-03-10 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grande Mozart“, skirtas W. A. Mocarto 265-osioms gimimo metinėms paminėti (Kazachstanas) 2 vieta |
I. Tautkuvienė |
Akvilė Kavaliauskaitė | 6 | 2021-03-03 FAI tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu“ nacionalinis turas Laureatė |
V. Lesauskienė |
Meda Šidlauskaitė | 3 | 2021-03-03 FAI tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu“ nacionalinis turas Darbas eksponuotas parodoje |
J. Šaltė |
Liepa Bartkutė | II | 2021-03-02 Šiaulių miesto 8‒12 klasių mokinių dailės olimpiada 3 vieta |
A. Juškaitė |
Deimantė Jonaitytė | II | 2021-03-02 Šiaulių miesto 8‒12 klasių mokinių dailės olimpiada 2 vieta |
A. Juškaitė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | Ib | 2021-03-02 Šiaulių miesto 8‒12 klasių mokinių dailės olimpiada 1 vieta |
J. Šaltė |
Austėja Čiužaitė | 6 | 2021-02-28 VII tarptautinis meno konkursas „Astana Grand Festival“ (Kazachstanas) 3 vieta |
I. Tautkuvienė |
Aušrinė Leščinskytė | Ia | 2021-02-28 VII tarptautinis meno konkursas „Astana Grand Festival“ (Kazachstanas) 2 vieta |
I. Tautkuvienė |
Milita Masilionytė | 2 | 2021-02-28 VII tarptautinis meno konkursas „Astana Grand Festival“ (Kazachstanas) 2 vieta |
I. Tautkuvienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2021-02-28 International online anniversary festival&National graded solo competition, Didžioji Britanija 2 vieta |
M. Markevičienė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2021-02-27 Tarptautinis instrumentinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Ad libitum“, Klaipėda 3 vieta |
R. Sližienė |
Martyna Vedeckytė | Ia | 2021-02-27 Tarptautinis instrumentinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Ad libitum“, Klaipėda 2 vieta |
M. Kaubrienė |
Duetas: Deimantė Laurinaitytė Ūla Leonavičiūtė |
6 7 |
2021-02-15 I respublikinis instrumentinės muzikos konkursas „Garsų sūkury“, Joniškis 1 vieta |
M. Minčiūnienė |
Kvartetas „Sondeckiukai“: Jonas Vozbutas Miglė Dambrauskaitė Nojus Rimkus Orinta Lukauskaitė |
Ia Ia III IV |
2021-02-11/19 Virtualus tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Golden keys“, Bulgarija 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2021-02-11/19 Virtualus tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Golden keys“, Bulgarija 1 vieta |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | Ia | 2021-02-11/19 Virtualus tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Golden keys“ 1 vieta Komisijos nominacija „Atradimas“ Sankt Peterburgo valstybinio kultūros instituto nominacija |
M. Markevičienė |
Arminas Keras | 1 | 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis 3 vieta |
R. Sližienė |
Augustė Gegeckaitė | 7 | 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis 3 vieta |
M. Kaubrienė |
Domas Urnikas | 5 | 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis 3 vieta |
I. Tautkuvienė |
Auksė Aidukaitė | 2 | 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis 3 vieta |
I. Tautkuvienė |
Povilas Petrutis | 6 | 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis 2 vieta |
I. Kudinova |
Tautvydas Keras | 4 | 2021-02-08 I virtualus respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“, Radviliškis 2 vieta |
R. Sližienė |
Austėja Čiužaitė | 6 | 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas 3 vieta |
I. Tautkuvienė |
Milita Masilionytė | 2 | 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas 2 vieta |
I. Tautkuvienė |
Martyna Vedeckytė | Ia | 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas 1 vieta |
M. Kaubrienė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas 1 vieta |
R. Sližienė |
Kamilė Fokaitė | IV | 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas 1 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Adrijana Balsytė | II | 2021-02-06 II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas 2021“, Kaunas 1 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Gabija Kavaliauskaitė | 7 | 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas Nominacija „Už rūpestį dėl beglobio gyvūno“ |
V. Lesauskienė |
Karolina Jokšaitė | 6 | 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas Nominacija „Už rūpestį dėl beglobio gyvūno“ |
V. Lesauskienė |
Manta Augėnaitė | II | 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas Nominacija „Už nuoširdų įtaigumą“ |
A. Juškaitė |
Karina Karpinaitė | 6 | 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas Nominacija „Už meninės temos įprasminimą“ |
V. Lesauskienė |
Mija Ruminaitė | Ib | 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas Nominacija „Už įtaigų minimalizmą“ |
V. Lesauskienė |
Austėja Jaseliūnaitė | Ia | 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas Nominacija „Už įtaigiausią augintinio charakterį“ |
A. Juškaitė |
Judita Smuikytė | 7 | 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas Nominacija „Už įtaigiausią augintinio charakterį“ |
A. Juškaitė |
Liepa Bartkutė | II | 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas 2 vieta |
A. Juškaitė |
Leonas Šėferis | II | 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas 1 vieta |
A. Juškaitė |
Ema Dapkutė | 6 | 2021-01-04 Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Dialogai su gamta. Mano augintinis“, Kaunas 1 vieta |
V. Lesauskienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2020-12-29 Tarptautinis menų festivalis-konkursas „Europos talentai“, Ispanija 1 vieta |
M. Markevičienė |
Adrijana Balsytė | II | 2020-12-28 III tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Kazachstanas 1 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Greta Navickaitė | 4 | 2020-12-23 Taikomojo dizaino konkursas vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“ Diplomas „Už netikėtą kūrybinį sprendimą“ |
L. Narušienė |
Adrijana Balsytė | II | 2020-12-18 XIX tarptautinis vokalistų konkursas „Žvaigždžių sonata“, Kaunas 3 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Eva Buitvidaitė | IV | 2020-12-11 Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“ Laureatė |
A. Juškaitė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | Ib | 2020-12-10 Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas 2020“ Nominacija „Už kūrybiškumą“ |
V. Lesauskienė |
Lukas Repšys | III | 2020-12-10 Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas 2020“ 4 vieta |
V. Lesauskienė |
Austėja Špokauskaitė | IV | 2020-12-10 Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas 2020“ 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Gabija Janauskytė | 4 | 2020-12-04/06 XIII Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatja“, Drogobič 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Ansamblis: Jonas Vozbutas Miglė Dambrauskaitė Nojus Rimkus Orinta Lukauskaitė |
Ia Ia III IV |
2020-12-04/06 XIII Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatija“, Drogobič 1 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Venckutė | Ia | 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas Parodos dalyvio diplomas |
V. Lesauskienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | Ib | 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas Parodos dalyvio diplomas |
V. Lesauskienė |
Adrijana Balsytė | II | 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas Parodos dalyvio diplomas |
V. Lesauskienė |
Martyna Žilinskaitė | IV | 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas Parodos dalyvio diplomas |
V. Lesauskienė |
Eva Buitvidaitė | IV | 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas Parodos dalyvio diplomas |
V. Lesauskienė |
Fausta Gedgaudaitė | IV | 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas Parodos dalyvio diplomas |
V. Lesauskienė |
Adelė Pniauskaitė | Ib | 2020-12-04 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas Diplomas Parodos dalyvio diplomas |
V. Lesauskienė |
Deimantė Jonaitytė | II | 2020-12-04 26-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada 3 vieta |
A. Juškaitė |
Eva Buitvidaitė | IV | 2020-12-04 26-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada 2 vieta |
A. Juškaitė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2020-11-29 XI tarptautinis liaudies instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Kubok Belogorja“, Rusija 2 vieta |
M. Markevičienė |
Ansamblis: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
Ia IV |
2020-11-29 XI tarptautinis liaudies instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Kubok Belogorja“, Rusija 1 vieta |
M. Markevičienė |
Ansamblis: Jonas Vozbutas Miglė Dambrauskaitė Nojus Rimkus Orinta Lukauskaitė |
Ia Ia III IV |
2020-11-29 Tarptautinis akordeono konkursas „Trophée Mondial“ 2 vieta |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | Ia | 2020-11-29 Konkursas „International Open Trophy 2020” 1 vieta kategorija V/J/W-16 |
M. Markevičienė |
Ansamblis: Gabija Janauskytė Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
4 5 6 |
2020-11-27 Respublikinis akordeono instrumentinės muzikos ansamblių ir orkestrų konkursas „Plungė 2020“ Laureatės |
D. Vasauskienė R. Storožišinienė |
Modestas Ulberkis | II | 2020-11-13/15 V tarptautinio festivalio „Kuoklė ir giminingi Baltijos jūros regiono instrumentai“ solistų konkursas, Limbažiai (Latvija) Grand prix |
R. Marozienė |
Emilija Tomašūnaitė | II | 2020-11-13/15 V tarptautinio festivalio „Kuoklė ir giminingi Baltijos jūros regiono instrumentai“ solistų konkursas, Limbažiai (Latvija) Grand prix |
R. Vaišnorienė |
Augustė Gegeckaitė | 7 | 2020-11-13/15 V tarptautinio festivalio „Kuoklė ir giminingi Baltijos jūros regiono instrumentai“ solistų konkursas, Limbažiai (Latvija) 1 vieta |
R. Vaišnorienė |
Duetas: Martyna Vedeckytė Gabija Roduner |
Ia Ia |
2020-11-13 VIII Šiaulių fortepijono duetų festivalio Jaunųjų fortepijonų duetų konkursas, Šiauliai 1 vieta |
M. Kaubrienė |
Jonas Vincas Katkus | 4 | 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 3 vieta |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | Ia | 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Ansamblis: Nojus Rimkus Karolis Visockis |
III IV |
2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
J. Markevičius |
Neda Motiejūnaitė | 5 | 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
J. Markevičius |
Nojus Rimkus | III | 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
J. Markevičius |
Ansamblis: Gabija Janauskytė Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
4 5 6 |
2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Ansamblis: Jonas Vozbutas Miglė Dambrauskaitė Nojus Rimkus Orinta Lukauskaitė |
Ia Ib III IV |
2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Ansamblis: Jonas Vozbutas Orinta Lukauskaitė |
Ia IV |
2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 6 | 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Gabija Janauskytė | 4 | 2020-11-06 XIII tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2020-11-06 Tarptautinis virtualus konkursas „World Art Games“, Ispanija 1 vieta |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | Ia | 2020-10-26 virtualus Baltijos šalių akordeonistų konkursas „Baltic accordion 2020“ 1 vieta |
M. Markevičienė |
Povilas Ušinskis | 7 | 2020-10-26 V Vilniaus tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Premio Scarlatti“, Vilnius 3 vieta |
R. Sližienė |
Nojus Rimkus | III | 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius 3 vieta |
J. Markevičius |
Ansamblis: Gabija Janauskytė Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
4 5 6 |
2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius 2 vieta |
D. Vasauskienė R. Storožišinienė |
Miglė Dambrauskaitė | Ia | 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius 2 vieta |
M. Markevičienė |
Neda Motiejūnaitė | 5 | 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius 2 vieta |
J. Markevičius |
Austėja Janauskytė | 6 | 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius 1 vieta |
M. Markevičienė |
Gabija Janauskytė | 4 | 2020-10-25 III virtualus tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų konkursas-festivalis, Vilnius 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Ansamblis: Rugilė Bunevičiūtė Rasa Maižvilaitė Stela Petrulytė Ausma Motiejūnaitė (gitara) |
8 Ia Ia Ia |
2020-10-16 IX respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys 3 vieta |
Ž. Stanelienė M. Būda / V. Gučienė |
Ansamblis: Silvija Černiauskaitė Emilija Petrulevičiūtė Kornelija Morkevičiūtė |
II III LMTA |
2020-10-16 IX respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys 2 vieta |
L. Bražaitė / O. Popova |
Kvartetas „Sondeckiukai“: Jonas Vozbutas Miglė Dambrauskaitė Nojus Rimkus Orinta Lukauskaitė |
Ia Ia III IV |
2020-10-12 Tarptautinio konkurso „Trophee Mondial 2020“ nacionalinis turas (virtualus), Vilnius Laureatai |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 6 | 2020-10-12 Tarptautinio konkurso „Trophee Mondial 2020“ nacionalinis turas (virtualus) Laureatė |
D. Vasauskienė |
Motiejus Dudnikas | 7 | 2020-10-12 Tarptautinio konkurso „Trophee Mondial 2020“ nacionalinis turas (virtualus) Laureatas |
M. Markevičienė |
Audrius Antanas Marozas | 4 | 2020-09-26 VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Nuo baroko iki romantizmo“, Vilnius Laureatas |
M. Kaubrienė |
Kvartetas „Sondeckiukai“: Jonas Vozbutas Miglė Dambrauskaitė Nojus Rimkus Orinta Lukauskaitė |
Ia Ia III IV |
2020-09-20 45-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „PIF Castelfidardo 2020”, Italija Laureatai (vertinimo komisijos nominacija) |
M. Markevičienė |
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka 08.00–08.45
2 pamoka 08.55–09.40
3 pamoka 09.50–10.35
4 pamoka 10.45–11.30Ilgoji pertrauka 11.30–12.00
5 pamoka 12.00–12.45
6 pamoka 12.55–13.40
7 pamoka 13.50–14.35
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.40–16.25
10 pamoka 16.35–17.20-
Archyvas