2021-2022 mokslo metai


Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Martyna Vedeckytė IIa 2022-06-14/18 VI tarptautinis Sauliaus Sondeckio stygininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai
Diplomas
M. Kaubrienė
Paulius Ubartas 7 2022-06-14/18 VI tarptautinis Sauliaus Sondeckio stygininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai
Diplomas
N. Prascevičienė /
D. R. Šulcaitė
Povilas Ušinskis 8 2022-06-14/18 VI tarptautinis Sauliaus Sondeckio stygininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai
3 vieta
R. Sližienė
Bernadeta Januškaitė 1 2022-06-14/18 VI tarptautinis Sauliaus Sondeckio stygininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai
1 vieta
N. Prascevičienė /
D. R. Šulcaitė
Laima Jonaitytė Ib 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Gabrielius Ruzas Ib 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
2 vieta
J. Markevičius
Ąžuolas Pikelis 1 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
2 vieta
D. Vasauskienė
Jonas Vincas Katkus 5 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Neda Motiejūnaitė 6 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
1 vieta
J. Markevičius
Ansamblis:
Jonas Vincas Katkus
Neda Motiejūnaitė
Aivaras Bukauskas
5
6
6
2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
1 vieta
J. Markevičius
Adrija Bieliūnaitė 3 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
Aleksas Katkus 3 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
Jonas Vozbutas IIa 2022-05-24/27 45-asis tarptautinis akordeonistų konkursas, Pula (Kroatija)
1 vieta, specialus prizas už aukščiausią įvertinimą
M. Markevičienė
Domas Urnikas 6 2022-05-24 I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, Klaipėda
3 vieta
A. Povilaitis /
V. Gučienė
Emilis Škėla 4 2022-05-24 I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, Klaipėda
3 vieta
A. Povilaitis /
V. Gučienė
Arnas Karalis 4 2022-05-24 I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, Klaipėda
3 vieta
A. Povilaitis /
V. Gučienė
Povilas Viktoravičius 3 2022-05-24 I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, Klaipėda
3 vieta
A. Povilaitis /
V. Gučienė
Adomas Tautkus 2 2022-05-24 I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, Klaipėda
2 vieta
A. Povilaitis /
V. Gučienė
Vokalinis ansamblis:
Kristupas Laucius
Gabrielė Lekaitė
Rasa Maižvilaitė
Adrijana Balsytė
Kamilė Dambrauskaitė
Lukas Repšys
Ia
Ib
IIa
III
IV
IV
2022-05-21 II respublikinis muzikos ir dailės festivalis „Tautų įvairovė ‒ mūsų stiprybė“, Vilnius
Diplomas, nominacija už ukrainiečių dainos atlikimą
R. Daukantaitė
Gabija Janauskytė 5 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
D. Vasauskienė
Ansamblis „Sesės“:
Gabija Janauskytė
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
5
6
7
2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
D. Vasauskienė
Ansamblis „Sondeckiukai“:
Motiejus Dudnikas
Gabrielius Ruzas Miglė Dambrauskaitė
Jonas Vozbutas
Nojus Rimkus
8
Ib
IIa
IIa
IV
2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas IIa 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 8 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
Grand prix
M. Markevičienė
Gabrielius Ruzas Ib 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
3 vieta
J. Markevičius
Adrija Bieliūnaitė 3 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
3 vieta
D. Vasauskienė
Austėja Janauskytė 7 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
3 vieta
D. Vasauskienė
Neda Motiejūnaitė 6 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
J. Markevičius
Jonas Vincas Katkus 5 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Laima Jonaitytė Ib 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
M. Markevičienė
Ąžuolas Pikelis 1 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
2 vieta
D. Vasauskienė
Ansamblis:
Jonas Vincas Katkus
Neda Motiejūnaitė
Aivaras Bukauskas
5
6
6
2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
J. Markevičius
Aleksas Katkus 3 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
D. Vasauskienė
Ansamblis „M/D-2“:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
8
IIa
2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai
1 vieta
M. Markevičienė
Modestas Ulberkis III 2022-05-14 XXII nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas
Laureatas, specialus prizas už geriausią
B. Dvariono kūrinio atlikimą
R. Marozienė /
D. R. Šulcaitė
Kvartetas „Sondeckiukai“:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
Jonas Vozbutas
Nojus Rimkus
8
IIa
IIa
IV
2022-05-12/17 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds“, Marupė (Latvija)
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 8 2022-05-12/17 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds“, Marupė (Latvija)
1 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Deimantė Laurinaitytė
Ūla Leonavičiūtė
7
8
2022-05-07 I respublikinis konkursas „Lietuviška pjesė 2022“, Kaunas
1 vieta
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Austėja Venckutė IIa 2022-05-02 IX tarptautinis konkursas-festivalis „Astana Grand-Prix“, Nur Sultanas (Kazachstanas)
Grand prix
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Modestas Ulberkis III 2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys
Grand prix
R. Marozienė
Eimantas Jankus IIb 2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys
Grand prix
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Ugnė Džiovelytė IIa 2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys
Grand prix
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Kvartetas:
Augustė Gegeckaitė
Elinga Kalytytė
Emilija Tomašūnaitė
Modestas Ulberkis
8
8
III
III
2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys
1 vieta
R. Vaišnorienė
Emilija Tomašūnaitė III 2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys
1 vieta
R. Vaišnorienė
Augustė Gegeckaitė 8 2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys
1 vieta
R. Vaišnorienė
Trio:
Ugnė Džiovelytė
Smiltė Mažeikaitė
Eimantas Jankus
IIa
IIb
IIb
2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys
1 vieta
D. Daknys
Bernadeta Januškaitė 1 2022-04-30 I respublikinis stygininkų konkursas „Con moto“, Vilnius
1 vieta
N. Prascevičienė /
D. R. Šulcaitė
Motiejus Dudnikas 8 2022-04-29 XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2022“, Kaunas
Grand prix
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas IIa 2022-04-29 XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2022“, Kaunas
Grand prix
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 7 2022-04-29 XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2022“, Kaunas
2 vieta
D. Vasauskienė
Gabija Janauskytė 5 2022-04-29 XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2022“, Kaunas
2 vieta
D. Vasauskienė
Ansamblis „Sesės“:
Gabija Janauskytė
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
5
6
7
2022-04-29 XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2022“, Kaunas
1 vieta
D. Vasauskienė
Auksė Jarmalavičiūtė 5 2022-04-29 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
3 vieta
R. Daukantaitė /
L. Filimonenko
Vokalinis ansamblis 6-8 2022-04-29 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
J. Minkevičiūtė
Rasa Maižvilaitė IIa 2022-04-29 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Tercetas:
Melita Ožolaitė
Kamilė Dargužaitė
Emilijus Šlymas
8 2022-04-29 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai
2 vieta
R. Ragauskaitė /
V. Gučienė
Milita Masilionytė 3 2022-04-29 I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Capriccio“, Šiauliai
1 vieta
I. Tautkuvienė
Audrius Antanas Marozas 5 2022-04-29 I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Capriccio“, Šiauliai
1 vieta
M. Kaubrienė
Miglė Dambrauskaitė IIa 2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna
3 vieta
M. Markevičienė
Ansamblis „Sesės“:
Gabija Janauskytė
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
5
6
7
2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna
2 vieta
D. Vasauskienė
Neda Motiejūnaitė 6 2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna
2 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 7 2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna
2 vieta
D. Vasauskienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
8
IIa
2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna
1 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 8 2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna
1 vieta
M. Markevičienė
Gabija Janauskytė 5 2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna
1 vieta
D. Vasauskienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė IIb 2022-04-11 28-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada
3 vieta
A. Juškaitė
Povilas Petrutis 7 2022-04-02 XXIX respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Klaipėda
Diplomas
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Austėja Venckutė IIa 2022-04-02 XXIX respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Klaipėda
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Tautvydas Keras 5 2022-04-02 XXIX respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Klaipėda
3 vieta
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Justas Drakšas Ia 2022-04-02 XXIX respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Klaipėda
2 vieta, Diplomas už techniškiausią atlikimą
Z. Drakšas /
K. Drakšienė
Ignas Šliauteris IIb 2022-04-02 Respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas, Biržai
1 vieta, Diplomas už geriausią Stasio Šimkaus harmonizuotos lietuvių liaudies dainos interpretaciją
R. Ragauskaitė /
V. Gučienė
Rasa Maižvilaitė IIa 2022-04-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Kaunas
Diplomas
B. Smiltinikienė /
I. Kudinova
Gabrielė Lekaitė IIb 2022-04-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Kaunas
3 vieta
B. Smiltinikienė /
I. Kudinova
Lukas Repšys IV 2022-04-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Kaunas
2 vieta
B. Smiltinikienė /
I. Kudinova
Adrijana Balsytė III 2022-04-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Kaunas
2 vieta
B. Smiltinikienė /
I. Kudinova
Modestas Ulberkis III 2022-04-02 I tarptautinis Baltijos šalių nacionalinių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Baltika 2022“, Garliava
1 vieta
R. Marozienė
Emilija Stankutė 3 2022-03-31 IV respublikinis nuotolinis 3‒4 klasių kanklininkų konkursas „Akimirkos žaismas“, Klaipėda
2 vieta
L. Andriuškienė
Elzė Šmitaitė 4 2022-03-31 IV respublikinis nuotolinis 3‒4 klasių kanklininkų konkursas „Akimirkos žaismas“, Klaipėda
1 vieta
L. Andriuškienė
Elinga Kalytytė 8 2022-03-29 II respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas, Šiauliai
1 vieta
R. Vaišnorienė
Audronė Gegeckaitė 5 2022-03-29 II respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas, Šiauliai
1 vieta
L. Andriuškienė
Trio:
Deimantė Laurinaitytė
Ūla Leonavičiūtė
Emilija Petrulevičiūtė
7
8
IV
2022-03-28 III respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“, Utena
Grand prix
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Duetas:
Urtė Vertelytė
Aušrinė Leščinskytė
IIa
IIa
2022-03-28 III respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“, Utena
3 vieta
L. Bražaitė
Ansamblis:
Erikas Jankaitis
Jonas Zaleskis
Emilis Tabokas
8
Ia
III
2022-03-28 III respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“, Utena
2 vieta
A. Povilaitis
Duetas:
Deimantė Laurinaitytė
Ūla Leonavičiūtė
7
8
2022-03-28 III respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“, Utena
1 vieta
M. Minčiūnienė /
L. Mameniškytė
Rusnė Stonytė 8 2022-03-24 Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Gamta ‒ didelis stebuklas“, Šiauliai
Nominacija
V. Lesauskienė
Deimantė Varvuolytė 6 2022-03-24 Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Gamta ‒ didelis stebuklas“, Šiauliai
3 vieta
V. Lesauskienė
Mantas Ginelevičius 8 2022-03-24 Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Gamta ‒ didelis stebuklas“, Šiauliai
1 vieta
V. Lesauskienė
Duetas:
Danielė Daukšaitė
Elzė Marija Pauliukonytė
7 2022-03-15 VIII tarptautinio Šiaulių fortepijonų duetų Jaunųjų fortepijonų duetų konkursas, Šiauliai
1 vieta
R. Sližienė
Deimantė Jonaitytė III 2022-03-15 Tarptautinio FAI piešinių konkurso „Sukurk tobulą orlaivį“ nacionalinis turas, Vilnius
Laureatė, piešinys atrinktas į tarptautinį turą
J. Šaltė
Orestas Olišauskas 8 2022-03-15 Tarptautinio FAI piešinių konkurso „Sukurk tobulą orlaivį“ nacionalinis turas, Vilnius
Laureatas
V. Lesauskienė
Julius Vasilenko 1 2022-03-15 Tarptautinio FAI piešinių konkurso „Sukurk tobulą orlaivį“ nacionalinis turas, Vilnius
Laureatas
J. Šaltė
Adrijana Balsytė III 2022-03-13 Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“
Laureatė
B. Smiltinikienė
Eimantas Jankus IIb 2022-03-12/13 Respublikinis vaikų ir jaunimo atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikinės kelionės“, Klaipėda
1 vieta
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Ugnė Džiovelytė IIa 2022-03-12/13 Respublikinis vaikų ir jaunimo atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikinės kelionės“, Klaipėda
1 vieta
A. Bernotas /
L. Filimonenko
Kvartetas „Sondeckiukai“:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
Jonas Vozbutas
Nojus Rimkus
8
IIa
IIa
IV
2022-03-10 XI respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys
Grand prix
M. Markevičienė
Tercetas:
Melita Ožolaitė
Kamilė Dargužaitė
Emilijus Šlymas
8 2022-03-10 XI respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys
2 vieta
R. Ragauskaitė /
V. Gučienė
Ansamblis:
Augustė Gegeckaitė
Elinga Kalytytė
Emilija Tomašūnaitė
Modestas Ulberkis
8
8
III
III
2022-03-10 XI respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys
1 vieta
R. Vaišnorienė
Luka Zigmantaitė Ib 2022-03-10 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Kelionė laiku ‒ atgimusi Vilniaus istorija“, Vilnius
Laureatė
A. Juškaitė
Patricija Gedrimaitė Ia 2022-03-10 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Kelionė laiku ‒ atgimusi Vilniaus istorija“, Vilnius
Laureatė
A. Juškaitė
Rugilė Pumputytė 8 2022-03-10 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Kelionė laiku ‒ atgimusi Vilniaus istorija“, Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Aistė Adomavičiūtė IIa 2022-02-28 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „International music Astana“, Nur Sultanas (Kazachstanas)
1 vieta
R. Storožišinienė /
R. Vaigauskaitė
Aneta Vireikytė III 2022-02-28 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „International music Astana“, Nur Sultanas (Kazachstanas)
1 vieta
R. Storožišinienė /
R. Vaigauskaitė
Medeina Janauskytė 6 2022-02-28 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „International music Astana“, Nur Sultanas (Kazachstanas)
1 vieta
R. Storožišinienė /
R. Vaigauskaitė
Nida Tamošaitytė 7 2022-02-28 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „International music Astana“, Nur Sultanas (Kazachstanas)
1 vieta
R. Storožišinienė /
R. Vaigauskaitė
Leonas Šėferis III 2022-02-23 Šiaulių miesto mokinių dailės olimpiada
2 vieta
A. Juškaitė
Ramunės Hvajon Vaicekauskaitė IIb 2022-02-23 Šiaulių miesto mokinių dailės olimpiada
1 vieta
A. Juškaitė
Raminta Bernotavičiūtė IIb 2022-01-26 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Ateities miestai“, Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Aurėja Atstopaitė 8 2022-01-26 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Ateities miestai“, Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Mantas Ginelevičius 8 2022-01-26 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Ateities miestai“, Vilnius
Laureatas
V. Lesauskienė
Beata Sturys III 2022-01-06 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“, Vilnius
Laureatė
A. Juškaitė
Leonas Šėferis III 2022-01-06 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“, Vilnius
Laureatas
A. Juškaitė
Kvartetas „Sondeckiukai“:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
Jonas Vozbutas
Nojus Rimkus
8
IIa
IIa
IV
2021-12-22 Tarptautinis akordeono orkestrų ir ansamblių festivalis-konkursas
2 vieta
M. Markevičienė
Aušrinė Leščinskytė IIa 2021-12-20 Tarptautinis pianistų konkursas „Allegro“, skirtas austrų kompozitoriaus K. Černio 230-osioms gimimo metinėms
3 vieta
I. Tautkuvienė
Austėja Čiužaitė 7 2021-12-20 Tarptautinis pianistų konkursas „Allegro“, skirtas austrų kompozitoriaus K. Černio 230-osioms gimimo metinėms
2 vieta
I. Tautkuvienė
Rusnė Stonytė 8 2021-12-20 Tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas „Kalėdinis atvirukas“, Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Kotryna Mickutė IIa 2021-12-20 Tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas „Kalėdinis atvirukas“, Vilnius
Laureatė
A. Juškaitė
Austėja Venckutė IIa 2021-12-17 Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Laureatė
K. Drakšienė
Rasa Maižvilaitė IIa 2021-12-17 Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Laureatė
I. Tautkuvienė
Nojus Rimkus IV 2021-12-17 Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Laureatas, nominacija „Už geriausią lietuvių autoriaus kūrinio atlikimą“, komisijos Vaikai vaikams simpatijos
V. Gučienė
Jonas Janušauskas IIa 2021-12-17 Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Diplomas
L. Filimonenko
Aneta Vireikytė III 2021-12-17 Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai
Diplomas
I. Tautkuvienė
Gabrielė Razgutė 7 2021-12-15 Šiaulių miesto mokyklų 5‒7 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Išminties raktas“
3 vieta
V. Šilerienė
Vaiva Vietaitė 7 2021-12-10 Piešinių konkursas „Išsaugokime rytojų“, Šiauliai
Laureatė, piešinys panaudotas 2022 metų kalendoriuje
G. Kaltanienė
Tajus Paliulis 5 2021-12-06 Respublikinė švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų kūrybinių darbų paroda-konkursas „Tapyk pagal dailininkus“, Šiauliai
Nominacija „Už puikų dailininko technikos perteikimą“
L. Narušienė
Aistė Adomavičiūtė IIa 2021-12-06 IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Nur Sultanas (Kazachstanas)
Grand prix
R. Storožišinienė /
R. Vaigauskaitė
Duetas:
Nida Tamošaitytė
Austėja Čiužaitė
7
7
2021-12-06 IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Nur Sultanas (Kazachstanas)
2 vieta
I. Tautkuvienė
Austėja Čiužaitė 7 2021-12-06 IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Nur Sultanas (Kazachstanas)
2 vieta
I. Tautkuvienė
Rasa Maižvilaitė IIa 2021-12-06 IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Nur Sultanas (Kazachstanas)
2 vieta
I. Tautkuvienė
Duetas:
Urtė Vertelytė
Aušrinė Leščinskytė
IIa
IIa
2021-12-06 IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Nur Sultanas (Kazachstanas)
1 vieta
L. Bražaitė
Neda Motiejūnaitė 6 2021-12-03/05 XIV Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatija“, Drogobič (Ukraina)
3 vieta
J. Markevičius
Motiejus Dudnikas 8 2021-12-03/05 XIV Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatija“, Drogobič (Ukraina)
2 vieta
M. Markevičienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
8
IIa
2021-12-03/05 XIV Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatija“, Drogobič (Ukraina)
1 vieta
M. Markevičienė
Augustinas Samuilis Ia 2021-12-03 Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas“, Kaunas
Nominacija
V. Lesauskienė
Lukas Repšys IV 2021-12-03 Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas“, Kaunas
3 vieta
V. Lesauskienė
Agnė Šimėnaitė IV 2021-12-03 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius
Prizininkė
V. Lesauskienė
Rokas Ruseckas IIb 2021-12-03 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius
Prizininkas
V. Lesauskienė
Emilija Grušaitė IV 2021-12-03 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Lukas Repšys IV 2021-12-03 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius
Diplomas
V. Lesauskienė
Ansamblis:
Viltė Gasaitytė
Emilis Škėla
Meda Šidlauskaitė
Elzė Šimaitytė
2
4
4
4
2021-11-26 IX Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos virtualus konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus
Diplomas
L. Andriuškienė
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė IIb 2021-11-12 Respublikinis 5‒12 klasių mokinių tapybos darbų konkursas „Dialogas ir spalva“, Kaunas
2 vieta
V. Lesauskienė
Liepa Bartkutė III 2021-11-12 Respublikinis 5‒12 klasių mokinių tapybos darbų konkursas „Dialogas ir spalva“, Kaunas
2 vieta
A. Juškaitė
Duetas:
Martyna Vedeckytė
Gabija Roduner
IIa
IIa
2021-10-31 II tarptautinis instrumentinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Ad libitum“, Klaipėda
2 vieta
M. Kaubrienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
8
IIa
2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė IIa 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 8 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Gabrielius Ruzas Ib 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
3 vieta
J. Markevičius
Neda Motiejūnaitė 6 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Nojus Rimkus IV 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Austėja Janauskytė 7 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Laima Jonaitytė Ib 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Judita Smuikytė 8 2021-10-28 II tarptautinis pianistų konkursas „Grand piano“, Kazachstanas (Nur Sultanas)
1 vieta
K. Drakšienė
Rasa Maižvilaitė IIa 2021-10-23 VIII respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“, Vilnius
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Lukas Repšys IV 2021-10-23 VIII respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“, Vilnius
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Motiejus Dudnikas 8 2021-10-21 XXI tarptautinis akordeonininkų konkursas „Sanok 2021“, Lenkija (Sanokas)
1 vieta
M. Markevičienė
Lukas Repšys IV 2021-10-10 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Dolce musica“, Kazachstanas (Nur Sultanas)
Grand prix
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Rasa Maižvilaitė IIa 2021-10-10 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Dolce musica“, Kazachstanas (Nur Sultanas)
1 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Motiejus Dudnikas 8 2021-09-28/10-01 46-asis tarptautinis konkursas „Pif Castelfidardo“, Italija (Castelfidardo)
3 vieta (Virtuoso accordion)
3 vieta (Classical accordion)
5 vieta (World accordion)
M. Markevičienė
Adrijana Balsytė III 2021-09-26 Tarptautinis Nechamos Lifšicaitės vokalistų konkursas, Vilnius
3 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/sockis/domains/sondeckis.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/sockis/domains/sondeckis.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Komentavimo galimybė išjungta.