Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas / Koncertmeisteris |
Martyna Vedeckytė | IIa | 2022-06-14/18 VI tarptautinis Sauliaus Sondeckio stygininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai Diplomas |
M. Kaubrienė |
Paulius Ubartas | 7 | 2022-06-14/18 VI tarptautinis Sauliaus Sondeckio stygininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai Diplomas |
N. Prascevičienė / D. R. Šulcaitė |
Povilas Ušinskis | 8 | 2022-06-14/18 VI tarptautinis Sauliaus Sondeckio stygininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai 3 vieta |
R. Sližienė |
Bernadeta Januškaitė | 1 | 2022-06-14/18 VI tarptautinis Sauliaus Sondeckio stygininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai 1 vieta |
N. Prascevičienė / D. R. Šulcaitė |
Laima Jonaitytė | Ib | 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Gabrielius Ruzas | Ib | 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 2 vieta |
J. Markevičius |
Ąžuolas Pikelis | 1 | 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Jonas Vincas Katkus | 5 | 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Neda Motiejūnaitė | 6 | 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 1 vieta |
J. Markevičius |
Ansamblis: Jonas Vincas Katkus Neda Motiejūnaitė Aivaras Bukauskas |
5 6 6 |
2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 1 vieta |
J. Markevičius |
Adrija Bieliūnaitė | 3 | 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Aleksas Katkus | 3 | 2022-06-07 III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Luka Tvarijonavičiūtė | 4 | 2022-06-03 Tarptautinis (nuotolinis) jaunųjų pianistų konkursas „Klasikos garsai“, Kelmė 3 vieta |
I. Tautkuvienė |
Milita Masilionytė | 3 | 2022-06-03 Tarptautinis (nuotolinis) jaunųjų pianistų konkursas „Klasikos garsai“, Kelmė 3 vieta |
I. Tautkuvienė |
Jonas Vozbutas | IIa | 2022-05-24/27 45-asis tarptautinis akordeonistų konkursas, Pula (Kroatija) 1 vieta, specialus prizas už aukščiausią įvertinimą |
M. Markevičienė |
Domas Urnikas | 6 | 2022-05-24 I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, Klaipėda 3 vieta |
A. Povilaitis / V. Gučienė |
Emilis Škėla | 4 | 2022-05-24 I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, Klaipėda 3 vieta |
A. Povilaitis / V. Gučienė |
Arnas Karalis | 4 | 2022-05-24 I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, Klaipėda 3 vieta |
A. Povilaitis / V. Gučienė |
Povilas Viktoravičius | 3 | 2022-05-24 I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, Klaipėda 3 vieta |
A. Povilaitis / V. Gučienė |
Adomas Tautkus | 2 | 2022-05-24 I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, Klaipėda 2 vieta |
A. Povilaitis / V. Gučienė |
Vokalinis ansamblis: Kristupas Laucius Gabrielė Lekaitė Rasa Maižvilaitė Adrijana Balsytė Kamilė Dambrauskaitė Lukas Repšys |
Ia Ib IIa III IV IV |
2022-05-21 II respublikinis muzikos ir dailės festivalis „Tautų įvairovė ‒ mūsų stiprybė“, Vilnius Diplomas, nominacija už ukrainiečių dainos atlikimą |
R. Daukantaitė |
Gabija Janauskytė | 5 | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand prix |
D. Vasauskienė |
Ansamblis „Sesės“: Gabija Janauskytė Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
5 6 7 |
2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand prix |
D. Vasauskienė |
Ansamblis „Sondeckiukai“: Motiejus Dudnikas Gabrielius Ruzas Miglė Dambrauskaitė Jonas Vozbutas Nojus Rimkus |
8 Ib IIa IIa IV |
2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand prix |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | IIa | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand prix |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 8 | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai Grand prix |
M. Markevičienė |
Gabrielius Ruzas | Ib | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 3 vieta |
J. Markevičius |
Adrija Bieliūnaitė | 3 | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Austėja Janauskytė | 7 | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Neda Motiejūnaitė | 6 | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
J. Markevičius |
Jonas Vincas Katkus | 5 | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Laima Jonaitytė | Ib | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Ąžuolas Pikelis | 1 | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Ansamblis: Jonas Vincas Katkus Neda Motiejūnaitė Aivaras Bukauskas |
5 6 6 |
2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
J. Markevičius |
Aleksas Katkus | 3 | 2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Ansamblis „M/D-2“: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
8 IIa |
2022-05-20 XIV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
M. Markevičienė |
Modestas Ulberkis | III | 2022-05-14 XXII nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Kaunas Laureatas, specialus prizas už geriausią B. Dvariono kūrinio atlikimą |
R. Marozienė / D. R. Šulcaitė |
Kvartetas „Sondeckiukai“: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė Jonas Vozbutas Nojus Rimkus |
8 IIa IIa IV |
2022-05-12/17 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds“, Marupė (Latvija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 8 | 2022-05-12/17 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Concord of sounds“, Marupė (Latvija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Deimantė Laurinaitytė Ūla Leonavičiūtė |
7 8 |
2022-05-07 I respublikinis konkursas „Lietuviška pjesė 2022“, Kaunas 1 vieta |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Austėja Venckutė | IIa | 2022-05-02 IX tarptautinis konkursas-festivalis „Astana Grand-Prix“, Nur Sultanas (Kazachstanas) Grand prix |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Modestas Ulberkis | III | 2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys Grand prix |
R. Marozienė |
Eimantas Jankus | IIb | 2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys Grand prix |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Ugnė Džiovelytė | IIa | 2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys Grand prix |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Kvartetas: Augustė Gegeckaitė Elinga Kalytytė Emilija Tomašūnaitė Modestas Ulberkis |
8 8 III III |
2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys 1 vieta |
R. Vaišnorienė |
Emilija Tomašūnaitė | III | 2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys 1 vieta |
R. Vaišnorienė |
Augustė Gegeckaitė | 8 | 2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys 1 vieta |
R. Vaišnorienė |
Trio: Ugnė Džiovelytė Smiltė Mažeikaitė Eimantas Jankus |
IIa IIb IIb |
2022-04-30 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Tirlytis“, Panevėžys 1 vieta |
D. Daknys |
Bernadeta Januškaitė | 1 | 2022-04-30 I respublikinis stygininkų konkursas „Con moto“, Vilnius 1 vieta |
N. Prascevičienė / D. R. Šulcaitė |
Motiejus Dudnikas | 8 | 2022-04-29 XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2022“, Kaunas Grand prix |
M. Markevičienė |
Jonas Vozbutas | IIa | 2022-04-29 XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2022“, Kaunas Grand prix |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 7 | 2022-04-29 XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2022“, Kaunas 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Gabija Janauskytė | 5 | 2022-04-29 XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2022“, Kaunas 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Ansamblis „Sesės“: Gabija Janauskytė Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
5 6 7 |
2022-04-29 XIV tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2022“, Kaunas 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Auksė Jarmalavičiūtė | 5 | 2022-04-29 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
R. Daukantaitė / L. Filimonenko |
Vokalinis ansamblis | 6-8 | 2022-04-29 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Rasa Maižvilaitė | IIa | 2022-04-29 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Tercetas: Melita Ožolaitė Kamilė Dargužaitė Emilijus Šlymas |
8 | 2022-04-29 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
R. Ragauskaitė / V. Gučienė |
Milita Masilionytė | 3 | 2022-04-29 I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Capriccio“, Šiauliai 1 vieta |
I. Tautkuvienė |
Audrius Antanas Marozas | 5 | 2022-04-29 I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Capriccio“, Šiauliai 1 vieta |
M. Kaubrienė |
Miglė Dambrauskaitė | IIa | 2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna 3 vieta |
M. Markevičienė |
Ansamblis „Sesės“: Gabija Janauskytė Medeina Janauskytė Austėja Janauskytė |
5 6 7 |
2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Neda Motiejūnaitė | 6 | 2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna 2 vieta |
M. Markevičienė |
Austėja Janauskytė | 7 | 2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
8 IIa |
2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna 1 vieta |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 8 | 2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna 1 vieta |
M. Markevičienė |
Gabija Janauskytė | 5 | 2022-04-22/24 IV nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas, Varėna 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | IIb | 2022-04-11 28-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada 3 vieta |
A. Juškaitė |
Austėja Čiužaitė | 7 | 2022-04-10 Tarptautinis nuotolinis menų konkursas-festivalis „Euro stars“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 1 vieta |
I. Tautkuvienė |
Luka Tvarijonavičiūtė | 4 | 2022-04-10 Tarptautinis nuotolinis menų konkursas-festivalis „Euro stars“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 1 vieta |
I. Tautkuvienė |
Milita Masilionytė | 3 | 2022-04-10 Tarptautinis nuotolinis menų konkursas-festivalis „Euro stars“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 1 vieta |
I. Tautkuvienė |
Povilas Petrutis | 7 | 2022-04-02 XXIX respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Klaipėda Diplomas |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Austėja Venckutė | IIa | 2022-04-02 XXIX respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Klaipėda 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Tautvydas Keras | 5 | 2022-04-02 XXIX respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Klaipėda 3 vieta |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Justas Drakšas | Ia | 2022-04-02 XXIX respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, Klaipėda 2 vieta, Diplomas už techniškiausią atlikimą |
Z. Drakšas / K. Drakšienė |
Ignas Šliauteris | IIb | 2022-04-02 Respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas, Biržai 1 vieta, Diplomas už geriausią Stasio Šimkaus harmonizuotos lietuvių liaudies dainos interpretaciją |
R. Ragauskaitė / V. Gučienė |
Rasa Maižvilaitė | IIa | 2022-04-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Kaunas Diplomas |
B. Smiltinikienė / I. Kudinova |
Gabrielė Lekaitė | IIb | 2022-04-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Kaunas 3 vieta |
B. Smiltinikienė / I. Kudinova |
Lukas Repšys | IV | 2022-04-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Kaunas 2 vieta |
B. Smiltinikienė / I. Kudinova |
Adrijana Balsytė | III | 2022-04-02 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, Kaunas 2 vieta |
B. Smiltinikienė / I. Kudinova |
Modestas Ulberkis | III | 2022-04-02 I tarptautinis Baltijos šalių nacionalinių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Baltika 2022“, Garliava 1 vieta |
R. Marozienė |
Emilija Stankutė | 3 | 2022-03-31 IV respublikinis nuotolinis 3‒4 klasių kanklininkų konkursas „Akimirkos žaismas“, Klaipėda 2 vieta |
L. Andriuškienė |
Elzė Šmitaitė | 4 | 2022-03-31 IV respublikinis nuotolinis 3‒4 klasių kanklininkų konkursas „Akimirkos žaismas“, Klaipėda 1 vieta |
L. Andriuškienė |
Elinga Kalytytė | 8 | 2022-03-29 II respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas, Šiauliai 1 vieta |
R. Vaišnorienė |
Audronė Gegeckaitė | 5 | 2022-03-29 II respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas, Šiauliai 1 vieta |
L. Andriuškienė |
Trio: Deimantė Laurinaitytė Ūla Leonavičiūtė Emilija Petrulevičiūtė |
7 8 IV |
2022-03-28 III respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“, Utena Grand prix |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Duetas: Urtė Vertelytė Aušrinė Leščinskytė |
IIa IIa |
2022-03-28 III respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“, Utena 3 vieta |
L. Bražaitė |
Ansamblis: Erikas Jankaitis Jonas Zaleskis Emilis Tabokas |
8 Ia III |
2022-03-28 III respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“, Utena 2 vieta |
A. Povilaitis |
Duetas: Deimantė Laurinaitytė Ūla Leonavičiūtė |
7 8 |
2022-03-28 III respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“, Utena 1 vieta |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Rusnė Stonytė | 8 | 2022-03-24 Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Gamta ‒ didelis stebuklas“, Šiauliai Nominacija |
V. Lesauskienė |
Deimantė Varvuolytė | 6 | 2022-03-24 Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Gamta ‒ didelis stebuklas“, Šiauliai 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Mantas Ginelevičius | 8 | 2022-03-24 Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Gamta ‒ didelis stebuklas“, Šiauliai 1 vieta |
V. Lesauskienė |
Duetas: Danielė Daukšaitė Elzė Marija Pauliukonytė |
7 | 2022-03-15 VIII tarptautinio Šiaulių fortepijonų duetų Jaunųjų fortepijonų duetų konkursas, Šiauliai 1 vieta |
R. Sližienė |
Deimantė Jonaitytė | III | 2022-03-15 Tarptautinio FAI piešinių konkurso „Sukurk tobulą orlaivį“ nacionalinis turas, Vilnius Laureatė, piešinys atrinktas į tarptautinį turą |
J. Šaltė |
Orestas Olišauskas | 8 | 2022-03-15 Tarptautinio FAI piešinių konkurso „Sukurk tobulą orlaivį“ nacionalinis turas, Vilnius Laureatas |
V. Lesauskienė |
Julius Vasilenko | 1 | 2022-03-15 Tarptautinio FAI piešinių konkurso „Sukurk tobulą orlaivį“ nacionalinis turas, Vilnius Laureatas |
J. Šaltė |
Adrijana Balsytė | III | 2022-03-13 Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ Laureatė |
B. Smiltinikienė |
Eimantas Jankus | IIb | 2022-03-12/13 Respublikinis vaikų ir jaunimo atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikinės kelionės“, Klaipėda 1 vieta |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Ugnė Džiovelytė | IIa | 2022-03-12/13 Respublikinis vaikų ir jaunimo atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikinės kelionės“, Klaipėda 1 vieta |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Kvartetas „Sondeckiukai“: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė Jonas Vozbutas Nojus Rimkus |
8 IIa IIa IV |
2022-03-10 XI respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys Grand prix |
M. Markevičienė |
Tercetas: Melita Ožolaitė Kamilė Dargužaitė Emilijus Šlymas |
8 | 2022-03-10 XI respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys 2 vieta |
R. Ragauskaitė / V. Gučienė |
Ansamblis: Augustė Gegeckaitė Elinga Kalytytė Emilija Tomašūnaitė Modestas Ulberkis |
8 8 III III |
2022-03-10 XI respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys 1 vieta |
R. Vaišnorienė |
Luka Zigmantaitė | Ib | 2022-03-10 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Kelionė laiku ‒ atgimusi Vilniaus istorija“, Vilnius Laureatė |
A. Juškaitė |
Patricija Gedrimaitė | Ia | 2022-03-10 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Kelionė laiku ‒ atgimusi Vilniaus istorija“, Vilnius Laureatė |
A. Juškaitė |
Rugilė Pumputytė | 8 | 2022-03-10 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Kelionė laiku ‒ atgimusi Vilniaus istorija“, Vilnius Laureatė |
V. Lesauskienė |
Aistė Adomavičiūtė | IIa | 2022-02-28 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „International music Astana“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 1 vieta |
R. Storožišinienė / R. Vaigauskaitė |
Aneta Vireikytė | III | 2022-02-28 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „International music Astana“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 1 vieta |
R. Storožišinienė / R. Vaigauskaitė |
Medeina Janauskytė | 6 | 2022-02-28 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „International music Astana“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 1 vieta |
R. Storožišinienė / R. Vaigauskaitė |
Nida Tamošaitytė | 7 | 2022-02-28 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „International music Astana“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 1 vieta |
R. Storožišinienė / R. Vaigauskaitė |
Leonas Šėferis | III | 2022-02-23 Šiaulių miesto mokinių dailės olimpiada 2 vieta |
A. Juškaitė |
Ramunės Hvajon Vaicekauskaitė | IIb | 2022-02-23 Šiaulių miesto mokinių dailės olimpiada 1 vieta |
A. Juškaitė |
Raminta Bernotavičiūtė | IIb | 2022-01-26 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Ateities miestai“, Vilnius Laureatė |
V. Lesauskienė |
Aurėja Atstopaitė | 8 | 2022-01-26 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Ateities miestai“, Vilnius Laureatė |
V. Lesauskienė |
Mantas Ginelevičius | 8 | 2022-01-26 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Ateities miestai“, Vilnius Laureatas |
V. Lesauskienė |
Beata Sturys | III | 2022-01-06 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“, Vilnius Laureatė |
A. Juškaitė |
Leonas Šėferis | III | 2022-01-06 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“, Vilnius Laureatas |
A. Juškaitė |
Kvartetas „Sondeckiukai“: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė Jonas Vozbutas Nojus Rimkus |
8 IIa IIa IV |
2021-12-22 Tarptautinis akordeono orkestrų ir ansamblių festivalis-konkursas 2 vieta |
M. Markevičienė |
Aušrinė Leščinskytė | IIa | 2021-12-20 Tarptautinis pianistų konkursas „Allegro“, skirtas austrų kompozitoriaus K. Černio 230-osioms gimimo metinėms 3 vieta |
I. Tautkuvienė |
Austėja Čiužaitė | 7 | 2021-12-20 Tarptautinis pianistų konkursas „Allegro“, skirtas austrų kompozitoriaus K. Černio 230-osioms gimimo metinėms 2 vieta |
I. Tautkuvienė |
Rusnė Stonytė | 8 | 2021-12-20 Tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas „Kalėdinis atvirukas“, Vilnius Laureatė |
V. Lesauskienė |
Kotryna Mickutė | IIa | 2021-12-20 Tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas „Kalėdinis atvirukas“, Vilnius Laureatė |
A. Juškaitė |
Austėja Venckutė | IIa | 2021-12-17 Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Laureatė |
K. Drakšienė |
Rasa Maižvilaitė | IIa | 2021-12-17 Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Laureatė |
I. Tautkuvienė |
Nojus Rimkus | IV | 2021-12-17 Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Laureatas, nominacija „Už geriausią lietuvių autoriaus kūrinio atlikimą“, komisijos Vaikai vaikams simpatijos |
V. Gučienė |
Jonas Janušauskas | IIa | 2021-12-17 Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Diplomas |
L. Filimonenko |
Aneta Vireikytė | III | 2021-12-17 Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Šiauliai Diplomas |
I. Tautkuvienė |
Gabrielė Razgutė | 7 | 2021-12-15 Šiaulių miesto mokyklų 5‒7 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Išminties raktas“ 3 vieta |
V. Šilerienė |
Vaiva Vietaitė | 7 | 2021-12-10 Piešinių konkursas „Išsaugokime rytojų“, Šiauliai Laureatė, piešinys panaudotas 2022 metų kalendoriuje |
G. Kaltanienė |
Tajus Paliulis | 5 | 2021-12-06 Respublikinė švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų kūrybinių darbų paroda-konkursas „Tapyk pagal dailininkus“, Šiauliai Nominacija „Už puikų dailininko technikos perteikimą“ |
L. Narušienė |
Aistė Adomavičiūtė | IIa | 2021-12-06 IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Nur Sultanas (Kazachstanas) Grand prix |
R. Storožišinienė / R. Vaigauskaitė |
Duetas: Nida Tamošaitytė Austėja Čiužaitė |
7 7 |
2021-12-06 IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 2 vieta |
I. Tautkuvienė |
Austėja Čiužaitė | 7 | 2021-12-06 IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 2 vieta |
I. Tautkuvienė |
Rasa Maižvilaitė | IIa | 2021-12-06 IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 2 vieta |
I. Tautkuvienė |
Duetas: Urtė Vertelytė Aušrinė Leščinskytė |
IIa IIa |
2021-12-06 IV tarptautinis klasikinės muzikos konkursas „Astana classic“, Nur Sultanas (Kazachstanas) 1 vieta |
L. Bražaitė |
Neda Motiejūnaitė | 6 | 2021-12-03/05 XIV Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatija“, Drogobič (Ukraina) 3 vieta |
J. Markevičius |
Motiejus Dudnikas | 8 | 2021-12-03/05 XIV Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatija“, Drogobič (Ukraina) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
8 IIa |
2021-12-03/05 XIV Ukrainos akordeonistų-bajanistų konkursas „Verzunki Prikarpatija“, Drogobič (Ukraina) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Augustinas Samuilis | Ia | 2021-12-03 Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas“, Kaunas Nominacija |
V. Lesauskienė |
Lukas Repšys | IV | 2021-12-03 Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas“, Kaunas 3 vieta |
V. Lesauskienė |
Agnė Šimėnaitė | IV | 2021-12-03 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius Prizininkė |
V. Lesauskienė |
Rokas Ruseckas | IIb | 2021-12-03 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius Prizininkas |
V. Lesauskienė |
Emilija Grušaitė | IV | 2021-12-03 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius Laureatė |
V. Lesauskienė |
Lukas Repšys | IV | 2021-12-03 Lietuvos mokinių fotografijos konkursas, Vilnius Diplomas |
V. Lesauskienė |
Ansamblis: Viltė Gasaitytė Emilis Škėla Meda Šidlauskaitė Elzė Šimaitytė |
2 4 4 4 |
2021-11-26 IX Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos virtualus konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus Diplomas |
L. Andriuškienė |
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė | IIb | 2021-11-12 Respublikinis 5‒12 klasių mokinių tapybos darbų konkursas „Dialogas ir spalva“, Kaunas 2 vieta |
V. Lesauskienė |
Liepa Bartkutė | III | 2021-11-12 Respublikinis 5‒12 klasių mokinių tapybos darbų konkursas „Dialogas ir spalva“, Kaunas 2 vieta |
A. Juškaitė |
Duetas: Martyna Vedeckytė Gabija Roduner |
IIa IIa |
2021-10-31 II tarptautinis instrumentinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Ad libitum“, Klaipėda 2 vieta |
M. Kaubrienė |
Duetas: Motiejus Dudnikas Miglė Dambrauskaitė |
8 IIa |
2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand prix |
M. Markevičienė |
Miglė Dambrauskaitė | IIa | 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand prix |
M. Markevičienė |
Motiejus Dudnikas | 8 | 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) Grand prix |
M. Markevičienė |
Gabrielius Ruzas | Ib | 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 3 vieta |
J. Markevičius |
Neda Motiejūnaitė | 6 | 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
J. Markevičius |
Nojus Rimkus | IV | 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
J. Markevičius |
Austėja Janauskytė | 7 | 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Laima Jonaitytė | Ib | 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 2 vieta |
M. Markevičienė |
Judita Smuikytė | 8 | 2021-10-28 II tarptautinis pianistų konkursas „Grand piano“, Kazachstanas (Nur Sultanas) 1 vieta |
K. Drakšienė |
Rasa Maižvilaitė | IIa | 2021-10-23 VIII respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“, Vilnius Diplomas |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Lukas Repšys | IV | 2021-10-23 VIII respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“, Vilnius Diplomas |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Motiejus Dudnikas | 8 | 2021-10-21 XXI tarptautinis akordeonininkų konkursas „Sanok 2021“, Lenkija (Sanokas) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Lukas Repšys | IV | 2021-10-10 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Dolce musica“, Kazachstanas (Nur Sultanas) Grand prix |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Rasa Maižvilaitė | IIa | 2021-10-10 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Dolce musica“, Kazachstanas (Nur Sultanas) 1 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
Motiejus Dudnikas | 8 | 2021-09-28/10-01 46-asis tarptautinis konkursas „Pif Castelfidardo“, Italija (Castelfidardo) 3 vieta (Virtuoso accordion) 3 vieta (Classical accordion) 5 vieta (World accordion) |
M. Markevičienė |
Adrijana Balsytė | III | 2021-09-26 Tarptautinis Nechamos Lifšicaitės vokalistų konkursas, Vilnius 3 vieta |
B. Smiltinikienė / K. Drakšienė |
PAMOKŲ LAIKAS
1 pamoka 08.00–08.45
2 pamoka 08.55–09.40
3 pamoka 09.50–10.35
4 pamoka 10.45–11.30Ilgoji pertrauka 11.30–12.00
5 pamoka 12.00–12.45
6 pamoka 12.55–13.40
7 pamoka 13.50–14.35
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.40–16.25
10 pamoka 16.35–17.20-
Archyvas