2021-2022 mokslo metai


Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė IIb 2021-11-12 Respublikinis 5‒12 klasių mokinių tapybos darbų konkursas „Dialogas ir spalva“, Kaunas
2 vieta
V. Lesauskienė
Liepa Bartkutė III 2021-11-12 Respublikinis 5‒12 klasių mokinių tapybos darbų konkursas „Dialogas ir spalva“, Kaunas
2 vieta
A. Juškaitė
Duetas:
Martyna Vedeckytė
Gabija Roduner
IIa
IIa
2021-10-31 II tarptautinis instrumentinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas „Ad libitum“, Klaipėda
2 vieta
M. Kaubrienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
8
IIa
2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Miglė Dambrauskaitė IIa 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas 8 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Gabrielius Ruzas Ib 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
3 vieta
J. Markevičius
Neda Motiejūnaitė 6 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Nojus Rimkus IV 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
J. Markevičius
Austėja Janauskytė 7 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Laima Jonaitytė Ib 2021-10-29/30 XXXIX tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Judita Smuikytė 8 2021-10-28 II tarptautinis pianistų konkursas „Grand piano“, Kazachstanas (Nur Sultanas)
1 vieta
K. Drakšienė
Rasa Maižvilaitė IIa 2021-10-23 VIII respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“, Vilnius
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Lukas Repšys IV 2021-10-23 VIII respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“, Vilnius
Diplomas
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Motiejus Dudnikas 8 2021-10-21 XXI tarptautinis akordeonininkų konkursas „Sanok 2021“, Lenkija (Sanokas)
1 vieta
M. Markevičienė
Lukas Repšys IV 2021-10-10 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Dolce musica“, Kazachstanas (Nur Sultanas)
Grand prix
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Rasa Maižvilaitė IIa 2021-10-10 II tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Dolce musica“, Kazachstanas (Nur Sultanas)
1 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė
Motiejus Dudnikas 8 2021-09-28/10-01 46-asis tarptautinis konkursas „Pif Castelfidardo“, Italija (Castelfidardo)
3 vieta (Virtuoso accordion)
3 vieta (Classical accordion)
5 vieta (World accordion)
M. Markevičienė
Adrijana Balsytė III 2021-09-26 Tarptautinis Nechamos Lifšicaitės vokalistų konkursas, Vilnius
3 vieta
B. Smiltinikienė /
K. Drakšienė

Komentavimo galimybė išjungta.