2022-2023 mokslo metai


Mokinio vardas pavardė Klasė Pasiekimai Mokytojas /
Koncertmeisteris
Martyna Vedeckytė
Austėja Venckutė (trimitas)
Adrijana Balsytė (vokalas)
IIIa
IIIa
IV
2022-12-03 I respublikinis jaunųjų pianistų koncertmeisterių konkursas „Colla parte“, Vilnius
Diplomas
M. Kaubrienė
Upė Urtė Urnikaitė 6 2022-12-01 Tarptautinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“, Vilnius
Laimėtoja
A. Juškaitė
Austėja Norvaišaitė 4 2022-12-01 Tarptautinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“, Vilnius
Laimėtoja
A. Juškaitė
Audrius Antanas Marozas 6 2022-11-25 III tarptautinis Vytauto Mikalausko jaunųjų pianistų konkursas, Panevėžys
2 vieta
M. Kaubrienė
Ansamblis:
Motiejus Dudnikas
Gabrielius Ruzas
Miglė Dambrauskaitė
Jonas Vozbutas
Ia
IIb
IIIa
IIIa
2022-11-19 I respublikinis akordeono pramoginės muzikos konkursas „Akordiada“, Kaunas
Grand Prix
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas Ia 2022-11-19 I respublikinis akordeono pramoginės muzikos konkursas „Akordiada“, Kaunas
Grand Prix
M. Markevičienė
Jonas Vincas Katkus 6 2022-11-19 I respublikinis akordeono pramoginės muzikos konkursas „Akordiada“, Kaunas
2 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 8 2022-11-19 I respublikinis akordeono pramoginės muzikos konkursas „Akordiada“, Kaunas
1 vieta
D. Vasauskienė
Gabija Janauskytė 6 2022-11-19 I respublikinis akordeono pramoginės muzikos konkursas „Akordiada“, Kaunas
1 vieta
D. Vasauskienė
Gabrielius Ruzas IIb 2022-11-19 I respublikinis akordeono pramoginės muzikos konkursas „Akordiada“, Kaunas
1 vieta
M. Markevičienė
Neda Motiejūnaitė 7 2022-11-19 I respublikinis akordeono pramoginės muzikos konkursas „Akordiada“, Kaunas
1 vieta
M. Markevičienė
Erikas Jankaitis Ia 2022-11-10 Šiaulių krašto vaikinų matematikos olimpiada-konkursas, Šiauliai
2 vieta
R. Valiukienė
Nedas Čeponis Ia 2022-11-10 Šiaulių krašto vaikinų matematikos olimpiada-konkursas, Šiauliai
1 vieta
R. Valiukienė
Beatričė Jurgauskaitė 6 2022-11-10 Konkursas „Kings lyga“
Sidabro medalis
Z. Gramailienė
Vaiva Leveikaitė 6 2022-11-10 Konkursas „Kings lyga“
Bronzos medalis
R. Valiukienė
Vaiva Leveikaitė 6 2022-11-10 Konkursas „Kings lyga“
Aukso medalis
V. Šilerienė
Ansamblis „Nesės“:
Gabija Janauskytė
Neda Motiejūnaitė
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
6
7
7
8
2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
Grand prix
D. Vasauskienė
Duetas:
Motiejus Dudnikas
Miglė Dambrauskaitė
Ia
IIIa
2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas Ia 2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Akordeonistų orkestras 5-8
I-IV
2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
Grand prix
M. Markevičienė
Laima Jonaitytė IIb 2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
3 vieta
M. Markevičienė
Gabrielius Ruzas IIb 2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Austėja Janauskytė 8 2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Neda Motiejūnaitė 7 2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Jonas Vincas Katkus 6 2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
2 vieta
M. Markevičienė
Adrija Bieliūnaitė 4 2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
2 vieta
D. Vasauskienė
Miglė Dambrauskaitė IIIa 2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
1 vieta
M. Markevičienė
Gabija Janauskytė 6 2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
1 vieta
D. Vasauskienė
Aleksas Katkus 4 2022-10-27/29 40 tarptautinis konkursas „Parnu akordionimuusika“, Parnu (Estija)
1 vieta
D. Vasauskienė
Ansamblis „Nesės“:
Gabija Janauskytė
Neda Motiejūnaitė
Medeina Janauskytė
Austėja Janauskytė
6
7
7
8
2022-10-22 IV tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus jaunųjų akordeonistų konkursas-festivalis, Vilnius
2 vieta
D. Vasauskienė
Vaiva Vietaitė 8 2022-10-20 Respublikinis atvirlaiškių konkursas, skirtas Jono Meko 100-ųjų gimimo metų jubiliejui, Utena
Nominacija už kūrybiškumą
L. Narušienė
Liepa Bartkutė IV 2022-10-20 Respublikinis atvirlaiškių konkursas, skirtas Jono Meko 100-ųjų gimimo metų jubiliejui, Utena
3 vieta
A. Juškaitė
Beata Sturys IV 2022-10-20 Respublikinis atvirlaiškių konkursas, skirtas Jono Meko 100-ųjų gimimo metų jubiliejui, Utena
1 vieta
A. Juškaitė
Goda Juozapaitytė IV 2022-10-19 Piešinių konkursas „Pasaulis, kuriame maisto užtenka visiems“, Kaunas
Laureatė
G. Kaltanienė
Adrijana Balsytė IV 2022-09-25/26 II tarptautinis Nechamos Lifšicaitės vokalistų konkursas, Vilnius
1 vieta
B. Smiltinikienė
Ansamblis:
Motiejus Dudnikas
Gabrielius Ruzas
Miglė Dambrauskaitė
Jonas Vozbutas
Ia
IIb
IIIa
IIIa
2022-09-25/10-04 47-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „PIF Castelfidardo“, Italija
4 vieta
M. Markevičienė
Motiejus Dudnikas Ia 2022-09-25/10-04 47-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „PIF Castelfidardo“, Italija
2 vieta – World student kategorija
2 vieta – Virtuoso student kategorija
4 vieta – Classic B kategorija
M. Markevičienė
Jonas Vozbutas IIIa 2022-09-25/10-04 47-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „PIF Castelfidardo“, Italija
1 vieta – Classic C kategorija
M. Markevičienė
Gabija Kavaliauskaitė IIIb 2022-09-12 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Tautinės tapatybės ženklai“, skirtas Lietuvos karaimų metams, Vilnius
Laureatė
A. Juškaitė
Manta Augėnaitė IV 2022-09-12 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Tautinės tapatybės ženklai“, skirtas Lietuvos karaimų metams, Vilnius
Laureatė
A. Juškaitė
Oksana Zukaite Davies Ia 2022-09-12 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Tautinės tapatybės ženklai“, skirtas Lietuvos karaimų metams, Vilnius
Laureatė
V. Lesauskienė
Orestas Olišauskas Ib 2022-09-12 Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Tautinės tapatybės ženklai“, skirtas Lietuvos karaimų metams, Vilnius
Laureatas
V. Lesauskienė

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/sockis/domains/sondeckis.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/sockis/domains/sondeckis.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Komentavimo galimybė išjungta.