22 tarptautinio akordeono muzikos festivalio Przemysle konkursas

Gruodžio mėn. 10–14 dienomis Przemysl mieste Lenkijoje vyko 22 tarptautinis akordeono muzikos festivalis. Jo metu vyko įvairaus amžiaus grupių atlikėjų konkursas. Tai vienas sudėtingiausių konkursų akordeonistams. Jame dalyvauja daug atlikėjų iš Lenkijos ir kaimyninių šalių. Šiuo metu akordeono klasė yra net devyniose Lenkijos aukštosiose mokyklose, o aukštą atlikėjų meistriškumą lemia masiškumas.

Šiais metais konkurse dalyvavo gana didelė Lietuvos akordeonistų grupė. Laureatų vardus pavyko iškovoti tik patiems jauniausiems atlikėjams, grojusiems I kategorijoje (amžius iki 10 metų)
Diplomante II kategorijoje (amžius iki 12 metų) tapo mūsų gimnazijos mokytojos Daivos Vasauskienės mokinė Beatričė Liutkutė.

Sėkmingas praėjusių metų Eglės Bartkevičiūtės pasirodymas paskatino ją išmėginti savo jėgas vyresnėje amžiaus grupėje IV kategorijoje (amžius iki 18 metų). Gana aukštas jos pasirodymo įvertinimas leido jai patekti į dešimtuką ir tai yra puikus rezultatas, grojant kartu su vyresniais mygtukinio instrumento atlikėjais. 9-os klasės mokytojos Marytės Markevičienės mokinys III kategorijoje (amžius iki 15 metų) liko viduryje dalyvių pasirodymų rezultatų lentelės.

Atlikėjai iš karto po savo pasirodymo turėjo galimybę matyti kiekvieno komisijos nario jam skirtus balus ir klausytis savo konkurentų pasirodymų jau žinodami savo turimus įvertinimus. Visi dalyviai džiaugiasi turėję galimybę varžytis su stipriais konkurentais, o jų mokytojai gražiu savo auklėtinių pasirodymu.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.