👉Vasario 27 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija sulaukė svečių iš Anglijos ir Italijos –Erasmus+ kūrybinių strateginių partnerysčių (KA227) projekto „Born to Create“ dalyvių iš Leičesterio „Mayflower Primary School“ ir Turi „Resta-De Donato Giannini“ instituto (Italija). Projekto tikslas – padėti mokiniams ir mokytojams įgyvendinti gilų mokymosi procesą, kuris stiprina kūrybingumą ir kitas svarbiausias kompetencijas, žinių pritaikomumą ir išliekamumą, mokyklos bendruomeniškumą.

Projekto partnerių susitikimo pradžioje svečiai buvo pakviesti į naująją Kuršėnų biblioteką, kur vyko Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinių dailės darbų parodos uždarymas. Renginyje gražiai pasirodė ir mūsų gimnazijos jaunieji gitaristai.

Įgyvendinant projektą 1–6 klasių mokiniams yra sudaromos sąlygos bendradarbiauti su profesionaliais menininkais, kūrybos ir kultūros sektorių atstovais, vietos meno organizacijomis. Projekto dėka mokytojai turi galimybę mokytis, kelti kvalifikaciją ir bendradarbiauti su Europos šalių kolegomis, lavinti kūrybinio mąstymo, skaitmeninio raštingumo bei užsienio kalbų įgūdžius.🎨

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.