LORETA KUNDROTIENĖ
1966.09.30‒2023.09.13

„Tarp mūsų gyvena pabaiga, ji visur atseka, – nesvarbu, kur nukeliautume, ji išnyra taip netikėtai, ir niekad negali žinoti, iš kurios pusės ji tave užpuls, nespėji nė jos pavidalo įžvelgti, neišmanai, kaip su ja kovoti.“

Vincas Mykolaitis‒Putinas

2023 m. rugsėjo rytas išsivedė talentingą mokytoją Loretą Kundrotienę. Netekome darbštaus, kūrybingo, išradingo, linksmo, nuoširdaus, suprantančio, įkvepiančio žmogaus.
Loreta Kundrotienė gimė 1966 m. rugsėjo 30 d. 1984-1991 m. studijavo geografiją ir fizinio auklėjimo pedagogiką Vilniaus pedagoginiame institute. Dirbo geografijos mokytoja keliose mokyklose, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje dirbo nuo 2014-09-01 geografijos mokytoja, nuo 2016 m. ir fizinio ugdymo mokytoja, nuo 2017 m. tapo klasės vadove.
Loreta buvo mokytoja iš pašaukimo, dalijusi mokiniams savo žinias, išmintį, rūpestį ir gerumą. Atsakomybės, pareigos, pilietiškumo – pamatinių gyvenimo vertybių – ji mokė ne žodžiais – savo darbais, veikla. Bendraudama su kolegomis Loreta skleidė optimizmą, skatino nepaskęsti gyvenimo smulkmenose, neprarasti vilties, būti kūrybingiems. Ji mokėjo nuoširdžiai išklausyti, paguosti, patarti, šalia jos darėsi lengviau ir šviesiau.

Visi saugosime buvimo kartu atmintį.
Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos bendruomenė.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.