74 laidos abiturientų išleistuvės

„Nežinau, kur dingsta laikas, viskas kažkur dingsta, o aš sau keliauju tolimais horizontais savo išsvajotojo pasaulio, kuris gal ir dyvinas kiek yra, bet gera man jame“.  M. K. Čiurlionis

Viskas kažkur dingo – mokyklinės dienos, pamokos, egzaminai… Viskas dingo ir atėjo laikas išeiti, laikas išleistuvėms. Dvidešimt žavių, veržlių į savarankišką gyvenimo kelią išeinančių žmonių rugpjūčio 12-ąją susirinko į šventiškai papuoštą gimnazijos kiemelį, į paskutinį jautrų pasimatymą – iškilmingą 74 laidos abiturientų atestatų įteikimo šventę. Šią ypatingą dieną susirinko mokinių tėveliai, pedagogai, giminės ir draugai. Iškilmingą ceremoniją šiltai ir jautriai vedė gimnazijos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja R. Marozienė. Šventė prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu ir laikinosios gimnazijos vadovės, meninio ugdymo skyriaus vedėjos I. Motekaitienės sveikinimo žodžiais. Ji abiturientams linkėjo kuo didžiausios sėkmės tolimesniame gyvenimo kelyje, neprarasti noro tobulėti, mokytis, būti atsakingais už savo ateitį. Taip pat įteikė brandos atestatus, padėkas, perskaitė Šiaulių miesto mero A. Visocko sveikinimą ir įteikė ženkliukus su Šiaulių miesto simbolika.

Tėvelių vardu sveikinimo žodį tarė G. Drilingienė. Ji padėkojo mokyklos administracijai, mokytojams už tai, kad jų vaikai į gyvenimą išeina su turtingu, gimnazijoje įgytų žinių ir pažintos gyvenimo tiesos bagažu, už pagalbą, kantrybę ir supratingumą ugdant jų atžalas, o vaikams linkėjo svajoti ir drąsiai įgyvendinti savo svajones. Rankose laikydama brandos atestatą abiturientų vardu mokinė K. Kaučikaitė dėkojo administracijai, mokytojams, tėvams, klasės vadovei už kantrybę, meilę, žinias, supratingumą, rūpestį. Po gražių žodžių visi gimnazistai paskutinį kartą su šypsena veiduose dovanojo gėles mokyklos bendruomenei.

Abiturientus ir jų tėvelius su vieno gyvenimo etapo pabaiga sveikinau ir aš, klasės vadovė:                                                        „Eikite… eikite  išdidūs ir drąsūs. Eikite ir mylėkite, mylėkite kaip Romeo ir Džiuljeta. Svajokite, kaip romantiškasis Don Kichotas ir ieškokite, kaip nerimastingas Faustas.                                                                                       Atėjo laikas, kai  jūsų rankose ‒ brandos atestatai. Nuoširdžiai jus sveikinu, o tai reiškia, kad šiandien tampate vienais iš mūsų. Jūs tampate suaugusiais ir pradedate suaugusiųjų gyvenimą. Tad linkiu jums užkariauti daugybę aukštumų ir viršūnių, rasti visa, kas brangu jūsų širdžiai, šypsotis ir gyvenimas tada šypsosis jums. Ir atminkite, kad net pačiose sudėtingiausiose gyvenimo situacijose svajonės turi galią išsipildyti.

Atėjo laikas išsiskirti. Kur bebūtumėte, ką beveiktumėte, neužmirškite mokyklos, mokytojų, klasės draugų. O, kad visa tai jums primintų, noriu įteikti vinjetes ir padovanoti mažą atminimo dovanėlę – tušinuką. Rašykite savo gyvenimo knygą – nuotaikingą, nenuobodžią, įamžindami save su įdomia ir gera istorijos pabaiga, su prasme ‒ kad skaitytų visas pasaulis. Sėkmingos naujos pradžios ir, primenu, jog užsivėrusios durys atveria daug langų. Atėjo laikas kažką gražaus pasakyti ir tėveliams. Sveikinu jus su mokyklinio etapo pabaiga. Aš neabejoju, kad kiekvienas iš jūsų egzaminus pakartojote antrą kartą. Ačiū už tai, kad jūs esate, už užaugintus vaikus, už rūpestį, nuoširdų bendradarbiavimą, už pagalbą, dėmesingumą. Linkiu jums daug sveikatos, išmintingumo, dvasinės ramybės, mažiau raukšlių veide. Pasitikėkite savo vaikais ir aukite kartu su jais“.

Iškilmių metu skambėjo abiturientų atliekami muzikos kūriniai. Savo skambiu balsu džiugino K. Bauža, akompanavo K. Kaučikaitė (mokytojos B. Smiltinikienė ir R. Sližienė). Puikiu muzikavimu prisidėjo gitaristų duetas A. Brasas ir D. Vidzikauskas (mokytojas M. Būda) ir akordeonistė B. Liutkutė (mokytoja D. Vasauskienė). Po iškilmingos ceremonijos visi buvo pakviesti dar kartą pasimėgauti šia gražia akimirka, pabūti kartu ir paskanauti 74 laidos abiturientų šventinio torto.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie abiturientams įsimintinos šventės. Nuoširdus „ačiū“ I. Motekaitienei, R. Marozienei, mokytojoms: L. Narušienei, J. Šaltei, J. Budrienei, V. Lesauskienei, A. Juškaitei, IT specialistui Ž. Simeliui, ūkio personalo darbuotojams. Jūsų dėka šventė buvo graži, spalvinga ir nuotaikinga!

Klasės vadovė Daiva Vasauskienė

Daugiau nuotraukų.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.