Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Saugaus interneto savaitė

Vasario 6 d. daugelyje pasaulio šalių jau 21-ąjį kartą buvo minima Saugesnio interneto diena! Kasmet Saugesnio interneto diena švenčiama kalendorinių metų antrojo mėnesio antrosios savaitės antrąją dieną. Šiemet, vasario 5–9 dienomis, jau nebe pirmą kartą gimnazijoje vyko saugaus interneto savaitė „Kurkime geresnį internetą kartu!“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Saugaus interneto savaitė

Renginys „Naktis gimnazijoje“

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vasario 15–16 dienomis vyko seniai lauktas renginys „Naktis gimnazijoje“. Renginyje dalyvavo 6 (klasės vadovė Dalė Marcišauskienė), 7 (klasės vadovė Rasa Zurbienė), 8 (klasės vadovas Gražvydas Nemeikšis) klasių ir Ib (klasės vadovė Laimina Naujokienė) gimnazijos klasės ugdytiniai. Mokinių, panorusių naktinėti, susidarė daug – per 60. Moksleiviai 20 valandą rinkosi į mokyklą nusiteikę smagiai ir prasmingai praleisti laiką iki pat 8 valandos ryto.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Renginys „Naktis gimnazijoje“

Ketvirtokų išvyka į Šiaulių dailės galeriją

Vasario 14 dieną ketvirtos klasės mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijoje ir dalyvavo edukacijoje „Grafikos dirbtuvės“. Pirmiausiai ketvirtokai apžiūrėjo galerijoje eksponuojamus kūrinius, juos aptarė su edukatore. Vėliau susipažino su grafikos meno įvairove ir galimybėmis, pritaikomumu. Mokiniai susipažino su grafinio atvaizdo ir atspaudo gavimo būdais: monotopija ir raižiniu. Išbandė norimą atspaudo gavimo būdą. Pasibaigus užsiėmimui kiekvienas ketvirtokas išsinešė savo susikurtą grafikos atspaudą.

Mokytoja Alina Mockuvienė

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Ketvirtokų išvyka į Šiaulių dailės galeriją

Meninio skaitymo konkursas „Šimtas dienų, kai mokinys esu“

Vasario 2–12 dienomis Šiaulių Salduvės progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko mokinių meninio skaitymo konkursas „Šimtas dienų, kai mokinys esu“, kurio tikslas – ugdyti mokinių saviraišką, meninius gebėjimus, kūrybiškumą. Konkursas skatino mokinius puoselėti ir gerbti savo gimtąją kalbą, domėtis literatūra, ugdyti gebėjimą raiškiai deklamuoti, kalbėti, vaidinti, pasakoti, lavino sceninę kultūrą.

Mūsų gimnazijos pirmokė Gabrielė Dūdaitė deklamavo Danguolės Dubinienės eilėraštį „Toji mano Lietuva“, mergaitei padėjo pasiruošti močiutė Anželika ir mama Aušra. Vaizdo įrašą nusiuntėme organizatoriams. O vasario 12 dieną visi pirmokėliai skaičiavome, kiek dienų praleidome mokykloje, o jų jau visas 100! Pažiūrėjome ir pasiklausėme miesto pirmokų deklamuojamų eilėraščių ir įteikėme Gabrielei diplomą už išraiškingumą ir sceninę laikyseną meninio skaitymo konkurse „Šimtas dienų, kai mokinys esu“. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

Pradinių klasių mokytoja Loreta Škėlienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Meninio skaitymo konkursas „Šimtas dienų, kai mokinys esu“


 

 

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše