Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Kompozicijos darbų paroda „Gyvūnas“

Rugsėjo 15 dieną gimnazijos trečiajame aukšte pradėta eksponuoti 2022‒2023 mokslo metų IIb gimnazijos klasės mokinių:  Indrėjos Abromavičiūtės, Adrianos Dambrauskaitės, Beatričės Domkutės, Ugnės Jasiškytės, Kamilės Pleskutės, Faustos Sargiūnaitės, Ugnės Sidorenkaitės, Godos Skėrės, Deimantės Stančiukaitės, Gabrielės Stonytės, Imeldos Stupuraitės, Augustės Talkauskaitės kompozicijos kūrybinių darbų paroda. Tema: siluetinė, tekstūrinė kompozicija „Gyvūnas“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Kompozicijos darbų paroda „Gyvūnas“

Gimnazijos mokinių kūrybinių darbų paroda

Gausi mūsų gimnazijos dailės programos mokinių tapybos ir grafikos kūrybinių darbų paroda, kurioje yra įtraukti visų klasių, nuo pat mažųjų pirmokėlių iki abiturientų, darbai, eksponuojama pirmame ir antrame gimnazijos aukštuose. Praeitais mokslo metais ji apkeliavo keletą parodinių erdvių – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Vilniuje, o taip pat naujosios bibliotekos Kuršėnuose. Tiesa, tuomet ši paroda buvo dar didesnės apimties – joje buvo eksponuojami ir didelio formato aukštesnių klasių mokinių tapybos darbai.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Gimnazijos mokinių kūrybinių darbų paroda

Edukacija-paskaita „Esu atsakingas ‒ rūšiuoju teisingai!“

Rugsėjo 14 dieną pradinių klasių mokiniai pradėjo naują sezoną su pirmąja ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“, kurios tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga!

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Edukacija-paskaita „Esu atsakingas ‒ rūšiuoju teisingai!“

LORETA KUNDROTIENĖ
1966.09.30‒2023.09.13

„Tarp mūsų gyvena pabaiga, ji visur atseka, – nesvarbu, kur nukeliautume, ji išnyra taip netikėtai, ir niekad negali žinoti, iš kurios pusės ji tave užpuls, nespėji nė jos pavidalo įžvelgti, neišmanai, kaip su ja kovoti.“

Vincas Mykolaitis‒Putinas

2023 m. rugsėjo rytas išsivedė talentingą mokytoją Loretą Kundrotienę. Netekome darbštaus, kūrybingo, išradingo, linksmo, nuoširdaus, suprantančio, įkvepiančio žmogaus.
Loreta Kundrotienė gimė 1966 m. rugsėjo 30 d. 1984-1991 m. studijavo geografiją ir fizinio auklėjimo pedagogiką Vilniaus pedagoginiame institute. Dirbo geografijos mokytoja keliose mokyklose, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje dirbo nuo 2014-09-01 geografijos mokytoja, nuo 2016 m. ir fizinio ugdymo mokytoja, nuo 2017 m. tapo klasės vadove.
Loreta buvo mokytoja iš pašaukimo, dalijusi mokiniams savo žinias, išmintį, rūpestį ir gerumą. Atsakomybės, pareigos, pilietiškumo – pamatinių gyvenimo vertybių – ji mokė ne žodžiais – savo darbais, veikla. Bendraudama su kolegomis Loreta skleidė optimizmą, skatino nepaskęsti gyvenimo smulkmenose, neprarasti vilties, būti kūrybingiems. Ji mokėjo nuoširdžiai išklausyti, paguosti, patarti, šalia jos darėsi lengviau ir šviesiau.

Visi saugosime buvimo kartu atmintį.
Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos bendruomenė.

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše