Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

XXIII tarptautinė konferencija „Moksleivių projektiniai matematikos, informacinių technologijų, ekonomikos ir inžineriniai darbai“

Jau tapo tradicija, kad Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazija, kovo 1 d. kviečia gimnazijų, progimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų 6–12 klasių moksleivius ir juos ruošusius mokytojus skaityti pranešimus, kuriuose galima dalintis patirtimi apie sudėtingesnius, įdomesnius uždavinių sprendimo būdus, pristatyti IT sukurtas programas, matematikos, ekonomikos ir inžinerijos kūrybinius darbus, projektus.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše XXIII tarptautinė konferencija „Moksleivių projektiniai matematikos, informacinių technologijų, ekonomikos ir inžineriniai darbai“

Pianistų seminaras-praktikumas Kaune

Vasario 29 d. ir kovo 1 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko jau 40-asis EPTA Lietuvos fortepijono pedagogų konferencijos seminaras-praktikumas. Šį prasmingą renginį iniciavo ir išplėtojo LMTA profesorius Kęstutis Grybauskas, nuo pernai vadovavimą renginiui perdavęs LMTA Fortepijono katedros vedėjui, docentui Aidui Puodžiukui. Konferencijos metu su mokiniais dirba pakviesti pedagogai, mokytojai dalyvauja pedagogų koncerte, dalinasi patirtimi ir darbo aktualijomis po koncerto rengiamame furšete.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Pianistų seminaras-praktikumas Kaune

Arčiau klausytojo…

Šiaulių miesto senjorų draugija kviečia bendrauti aktyvius vyresnio amžiaus žmones. Kartą per  mėnesį jie renkasi pasidalinti savo mintimis, paklausyti pakviestų svečių. Jie aktyviai dalyvauja miesto kultūriniuose renginiuose, lankosi lankytinose vietose: parodose, koncertuose, spektakliuose, keliauja po įsimintinas Šiaulių krašto vietoves.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Arčiau klausytojo…

Skaitymo skatinimo veiklos

Mokyklos bibliotekoje vasario mėnesį vyko virtuali akcija „Perskaitytų knygų loterija“. Tai viena iš Gimtosios kalbos renginių veiklų, kurios tikslas – skatinti skaitymą. Akcijos metu buvo stebima, kokias ir kiek knygų skaitymui paėmė mokiniai, buvo pasiūlyta tema „Vaikystė“. Kadangi ši tema labai aktuali patiems mažiausiems bibliotekos lankytojams, todėl šiemet ir buvo domimasi, kokius leidinius vasario mėnesį skaitė pradinio ugdymo klasių mokinukai. Virtualioje loterijoje sulaukta perskaitytų knygų aprašymų, ypač pradžiugino 1 klasės mokinė Marcelė Šinkonytė, kuri, padedama bibliotekininkės, virtualiai ir gyvai pristatė net 6 vasario mėnesį perskaitytas knygas. Džiugino ir gyvos knygų pristatymo akcijos.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Skaitymo skatinimo veiklos

Sveikiname konkurso laureatus!

Vasario 22 ir 23 dienomis gimnazijos fortepijono mokytojos ekspertės Raimondos Sližienės mokiniai Danielė Daukšaitė ir Povilas Ušinskis dalyvavo XXIII nacionaliniame Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurse. Abiejų gimnazistų pasirodymai buvo puikiai įvertinti ir jie tapo konkurso laureatais. Povilas už savo programos atlikimą pelnė nominaciją „Už muzikinės minties įprasminimą“.

Sveikiname jaunuosius pianistus ir jų mokytoją!

Nuotraukų autoriai K. Kaučikaitė ir M. Mikulėnas

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Sveikiname konkurso laureatus!