Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Meistriškumo pamokos akordeonistams

Lietuvos nacionalinė akordeonistų sąjunga gruodžio 5‒7 dienomis organizavo susitikimą su pasaulyje žinoma akordeoniste Marie-Andree Joerger. Vyko seminaras „Akordeono mokymo principai. Repertuaras ir tarptautinės tendencijos“ bei meistriškumo pamokos. Organizatoriai pakvietė renginyje dalyvauti ir mūsų gimnazijos akordeonistus. Mielai priėmėme jų kvietimą ir gruodžio 5 dieną vykome į Kauną, kur VDU Muzikos akademijos patalpose vyko meistriškumo pamokos.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Meistriškumo pamokos akordeonistams

Eglutės įžiebimo šventė gimnazijoje

Gruodžio 5 d. gimnazijoje klegėjo mažieji nykštukai. Jie pakvietė gimnazijos bendruomenę į jau tradicija tapusią eglutės įžiebimo šventę. Kalėdų eglutės įžiebimas – tai ypatinga šventė, kai mus visus apgaubia pasakos ir stebuklai.

Visiems susirinkusiems gimnazijos fojė baltą žiemos pasaką sekė pradinių klasių mokiniai. Šokių kolektyvo „Ritmo spalvos“ šokėjai padovanojo iniciatyvos „Matau tave“ 2023 metų dainos „Šokim kartu“ šokį. Pirmos klasės mokinių choras, vadovaujamas mokytojos Ritos Perminaitės-Krasauskienės, atliko dainą „Sniegenos laiškas“. Trečiokai ir ketvirtokai, vadovaujami mokytojos Ritos Daukantaitės, atliko dainas „Viduržiemis“ ir „Kalėdos“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Eglutės įžiebimo šventė gimnazijoje

Respublikinė mokinių konferencija „Kūrybiniai projektai XXI amžiaus pamokoje“

Šių metų lapkričio 29 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija organizavo jau tradicine tapusią nuotolinę respublikinę mokinių konferenciją „Kūrybiniai projektai XXI amžiaus pamokoje“. Rengiant konferenciją siekta ugdyti mokinių kūrybiškumo, pažinimo, skaitmenines kompetencijas, skatinti inovacijas, ugdyti gebėjimą jas kritiškai vertinti ir sudaryti sąlygas Lietuvos moksleiviams pristatyti kūrybinius projektus, išbandytas ir patikusias naujoves.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Respublikinė mokinių konferencija „Kūrybiniai projektai XXI amžiaus pamokoje“

Gimnazijos mokinių konkursas „Bumciai ir metų laikai“

Gruodžio 5 dieną buvo pagerbti ir apdovanoti Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinių piešinių konkurso „Bumciai ir metų laikai“ laureatai. Keturiolika nugalėtojų piešinių puošia gimnazijos išleisto 2024 metų kalendorių.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Gimnazijos mokinių konkursas „Bumciai ir metų laikai“

Išvyka į gyvūnų globos namus ,,Šiaulių letenėlė“

Lapkričio 21 d. mes su visa klase vykome į gyvūnų globos namus ,,Šiaulių letenėlė“. Į šią prieglaudą vykome pilnomis rankomis dovanų ir lauktuvių, kurias sunešė gimnazijos mokiniai. Jie paaukojo šunų ėdalo, žaislų, vitaminų, antkaklių ir kt.

Susikrovę visus daiktus į gimnazijos autobusą, pajudėjome į prieglaudą. Važiavome gana ilgai pro Kužius, Verbūnus, kol tolumoje pamatėme „Šiaulių letenėlės“ namus. Mus pasitiko ne tik prieglaudos savanoriai, bet ir būrys energingų ir mielų šuniukų. ,,Šiaulių letenėlės“ gyventojai labai apsidžiaugė tarp dovanų radę ne tik maisto, kraiko, bet ir žaislų, skanėstų.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Išvyka į gyvūnų globos namus ,,Šiaulių letenėlė“