Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Gimnazijos mokinių konkursas „Bumciai ir metų laikai“

Gruodžio 5 dieną buvo pagerbti ir apdovanoti Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinių piešinių konkurso „Bumciai ir metų laikai“ laureatai. Keturiolika nugalėtojų piešinių puošia gimnazijos išleisto 2024 metų kalendorių.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Gimnazijos mokinių konkursas „Bumciai ir metų laikai“

Išvyka į gyvūnų globos namus ,,Šiaulių letenėlė“

Lapkričio 21 d. mes su visa klase vykome į gyvūnų globos namus ,,Šiaulių letenėlė“. Į šią prieglaudą vykome pilnomis rankomis dovanų ir lauktuvių, kurias sunešė gimnazijos mokiniai. Jie paaukojo šunų ėdalo, žaislų, vitaminų, antkaklių ir kt.

Susikrovę visus daiktus į gimnazijos autobusą, pajudėjome į prieglaudą. Važiavome gana ilgai pro Kužius, Verbūnus, kol tolumoje pamatėme „Šiaulių letenėlės“ namus. Mus pasitiko ne tik prieglaudos savanoriai, bet ir būrys energingų ir mielų šuniukų. ,,Šiaulių letenėlės“ gyventojai labai apsidžiaugė tarp dovanų radę ne tik maisto, kraiko, bet ir žaislų, skanėstų.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Išvyka į gyvūnų globos namus ,,Šiaulių letenėlė“

Kūrybinių darbų-maketų paroda „Lietuvos dvarai“

Lapkričio–gruodžio mėnesiais 1 klasės mokinės Gustė Rudaitytė ir Marcelė Šinkonytė dalyvavo Šiaulių miesto PUG ir 1‒4 klasių mokinių kūrybinių darbų-maketų parodoje „Lietuvos dvarai“, kurios ‒ tikslas ugdyti pagarbą Tėvynei, jos istoriniam-kultūriniam paveldui. Mergaitės kartu su savo tėveliais dvarų maketus kūrė iš antrinių žaliavų. Marcelės šeimyna sumaketavo Jašiūnų dvarą, o Gustės ‒ Raudondvario dvarą.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Kūrybinių darbų-maketų paroda „Lietuvos dvarai“

Įspūdingu koncertu pažymėta prof. S. Sondeckio 95-mečio sukaktis

Lapkričio 30 d. įspūdingu koncertu buvo paminėta prof. Sauliaus Sondeckio gimimo 95-mečio sukaktis. Projekto „Muzikiniai rudenys“ baigiamajame koncerte Šiaulių kultūros centre dalyvavo gausus mūsų gimnazijos ir kitų Šiaulių ugdymo įstaigų jaunųjų atlikėjų būrys, kuriems teko garbė koncertuoti kartu su Šiaulių kameriniu orkestru „Camerata Solaris“ (meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis). Džiugu, jog renginyje dalyvavo ir prof. S. Sondeckio anūkė smuikininkė Tereza Silvija Sondeckis bei profesoriaus sūnus Saulius Sondeckis. Šventinio koncerto dalyvius pasveikino mūsų gimnazijos direktorė dr. Regina Marozienė, koncertinės įstaigos „Saulė“ direktoriaus pavaduotojas Stasys Trijonis.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Įspūdingu koncertu pažymėta prof. S. Sondeckio 95-mečio sukaktis