Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Sveikiname konkurso laureatus!

Vasario 22 ir 23 dienomis gimnazijos fortepijono mokytojos ekspertės Raimondos Sližienės mokiniai Danielė Daukšaitė ir Povilas Ušinskis dalyvavo XXIII nacionaliniame Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurse. Abiejų gimnazistų pasirodymai buvo puikiai įvertinti ir jie tapo konkurso laureatais. Povilas už savo programos atlikimą pelnė nominaciją „Už muzikinės minties įprasminimą“.

Sveikiname jaunuosius pianistus ir jų mokytoją!

Nuotraukų autoriai K. Kaučikaitė ir M. Mikulėnas

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Sveikiname konkurso laureatus!

Pagarbos koncertas „Kartu mes stipresni“

Vasario 24-ąją sukako dveji metai nuo Rusijos įsiveržimo ir karo veiksmų pradėjimo nepriklausomoje Ukrainoje. Per tuos metus daug ukrainiečių rado prieglobstį Šiaulių mieste. Šio baisaus karo metinėms paminėti, pagerbti už laisvę žuvusius ukrainiečius, paguosti ir sutvirtinti jų artimuosius, padėkoti tebekovojantiems už laisvę Šiauliuose vyko keletas renginių.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Pagarbos koncertas „Kartu mes stipresni“

Konferencija „Aktyvūs, įtraukiantys ir įgalinantys mokymo metodai pamokoje – būdas sudominti mokinį“

Jau tapo tradicija, kad Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija kiekvienais metais rengia nuotolinę respublikinę mokytojų konferenciją „Aktyvūs, įtraukiantys ir įgalinantys mokymo metodai pamokoje – būdas sudominti mokinį“. Tai gerosios patirties sklaidos renginys, kurio metu dalyviai pristato savo patirtis, pasidalija naujais metodais, idėjomis, veiklomis, kurias įgyvendina savo pedagoginėje veikloje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Konferencija „Aktyvūs, įtraukiantys ir įgalinantys mokymo metodai pamokoje – būdas sudominti mokinį“

Saugaus interneto savaitė

Vasario 6 d. daugelyje pasaulio šalių jau 21-ąjį kartą buvo minima Saugesnio interneto diena! Kasmet Saugesnio interneto diena švenčiama kalendorinių metų antrojo mėnesio antrosios savaitės antrąją dieną. Šiemet, vasario 5–9 dienomis, jau nebe pirmą kartą gimnazijoje vyko saugaus interneto savaitė „Kurkime geresnį internetą kartu!“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Saugaus interneto savaitė

Renginys „Naktis gimnazijoje“

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vasario 15–16 dienomis vyko seniai lauktas renginys „Naktis gimnazijoje“. Renginyje dalyvavo 6 (klasės vadovė Dalė Marcišauskienė), 7 (klasės vadovė Rasa Zurbienė), 8 (klasės vadovas Gražvydas Nemeikšis) klasių ir Ib (klasės vadovė Laimina Naujokienė) gimnazijos klasės ugdytiniai. Mokinių, panorusių naktinėti, susidarė daug – per 60. Moksleiviai 20 valandą rinkosi į mokyklą nusiteikę smagiai ir prasmingai praleisti laiką iki pat 8 valandos ryto.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Renginys „Naktis gimnazijoje“