Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Laimėjimai miniatiūrų konkurse „Pasivaikščiojimas“

Kauno Juozo Grušo meno mokykloje vyko respublikinis mokinių dailės miniatiūrų konkursas „Pasivaikščiojimas“. Konkurse dalyvavo virš 700 mokinių iš 102 šalies ugdymo įstaigų. Juos paruošė 112 mokytojų. Mūsų gimnazijai šiame konkurse atstovavo 20 mokinių iš šeštos, septintos, aštuntos bei Ib, IIIa ir IVb gimnazijos klasių.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Laimėjimai miniatiūrų konkurse „Pasivaikščiojimas“

Sėkmė fotografijų konkurse

Kovo 17–23 dienomis 3 klasės mokinė Smiltė Mockutė dalyvavo respublikiniame virtualiame fotografijų konkurse „Aš – tavo gimtinė“. Konkursą, skirtą Pasaulinei Žemės dienai paminėti,  organizavo Jonavos Justino Vareikio progimnazija. Jo tikslas – fotografuojant Lietuvos gamtą, skatinti mokinius atkreipti dėmesį į vienintelę visų žmonių buveinės vietą – Žemę.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Sėkmė fotografijų konkurse

Chemijos pamoka kitaip

Kovo 28 d. IIa gimnazijos klasės mokiniai chemijos pamokoje savo rankomis gamino puikios sudėties muilą. Gamyboje buvo naudojama balta ir skaidri muilo bazė, eteriniai aliejai bei dažai. Procesas buvo kruopštus ir labai tikslus. Nukrypti nuo formulės arba gamybos technikos negalima, nes muilas nepavyktų. Mokiniai dirbo labai susikaupę ir stengėsi, kad  rezultatas būtų puikus. Muilas buvo ruošiamas velykine tematika, kad būtų galima dovanoti savo rankomis pagamintą produktą artimiausiems žmonėms. Dekorui buvo panaudotos muilo ir kosmetikos gamybai tinkančios priemonės, kurios tikrai yra saugios besiprausiantiems. Tikime, kad toks muiliukas, pagamintas velykine tematika, tikrai nudžiugins kiekvieną.

Klasės vadovė Janina Budrienė ir chemijos mokytoja Nijolė Buračienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Chemijos pamoka kitaip

VII tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų ir violončelininkų konkursas bei meistriškumo pamokos jau birželio mėn.!

Dalyvių registracija – iki gegužės 1 d.

♫♪Daugiau informacijos♪♫

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše