Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

I respublikinis gitarų ansamblių festivalis-konkursas

Gegužės 21 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje nuaidėjo I respublikinis gitarų ansamblių festivalis-konkursas, kurio iniciatoriai ir organizatoriai – gimnazijos gitaros metodinės grupės mokytojai Kęstutis Stoškus ir Marius Būda. Konkurse iš viso dalyvavo 11 ansamblių iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Plungės, Radviliškio ir Kuršėnų meno / muzikos bei bendrojo ugdymo mokyklų ir gimnazijų.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše I respublikinis gitarų ansamblių festivalis-konkursas

Projekto „Komunikavimo kompetencijų ugdymas“ veiklos Slovakijoje

Gimnazijos vykdomo programos Erasmus+ KA122 projekto „Komunikavimo kompetencijų ugdymas“ komanda – 20 mokinių ir 5 mokytojos gegužės 12 d. išvyko į Slovakiją susitikti su partneriais – Bardejovo miesto mokyklos (Základnej školy na Wolkerovej ulici) bendruomene.

Nuvykus į Bardejovo miesto mokyklą, mus pasitiko jos direktorė Dagmar Filipova, kuri kiekvienam palinkėjo turiningo laiko Slovakijoje. Susipažinus su partnerių mokykla, Deimantė Varvolytė ir Deimantė Stančiukaitė pristatė mūsų gimnaziją. Surengtame koncerte grojo Audronė Gegeckaitė (mokytoja Regina Vaišnorienė), Gabija Janauskytė (mokytoja Daiva Vasauskienė), Jonas Vincas Katkus (mokytoja Marytė Markevičienė). Jį pabaigėme visi kartu sudainuodami lietuvišką „Eurovizijos“ dainą. Tai buvo slovakų staigmena mums. Papietavę mokyklos valgykloje, lankėmės medinėje XV amžiuje pastatytoje Hervartovo bažnyčioje. Pirmosios dienos vakarą paskyrėme susipažinimui su miesto architektūra ir istorija. Vakaro refleksijoje visi kartu pasidžiaugėme sėkminga ir turininga diena.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Projekto „Komunikavimo kompetencijų ugdymas“ veiklos Slovakijoje

Koncertas „Vargonai, gauskit!“

Gegužės 16 dieną mokytojos Jūratės Minkevičiūtės ugdomi mokiniai lankėsi Telšių Šv. Antano Paduviečio katedroje. Savo jaunatvišku pasirodymu grodami vargonais visus džiugino Andrėja Daukšaitė, Erlandas Jasinauskas, Urtė Budraitytė, Tomas Raudys, Povilas Vaitiekūnas, Nerilė Tamošaitytė, Iveta Ratkevičiūtė, Kamilė Bagarauskaitė, Laima Jonaitytė, Adrijus Balčiūnas, Ugnė Balsytė, Izabelė Brajinskaitė. Susirinkusius klausytojus nuoširdžiu dainavimu linksmino vokalinis ansamblis, kuriame dalyvauja Germantė Kladkaitė, Ugnė Urbutytė, Izabelė Brajinskaitė, Andrėja Lileikytė, Ugnė Balsytė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Koncertas „Vargonai, gauskit!“

Matematikos pamoka kitaip

Gegužės 16 d. antrokus aplankė gimnazijos dvyliktokai Ausma Motiejūnaitė ir Jonas Vozbutas. Jie mažiesiems mokinukams pravedė kupiną netikėtumų bei teigiamų emocijų pamoką. Pasinėrę į matematikos magijos pasaulį, antrokai drąsiai ir įnirtingai kovėsi, kad išgelbėtų karalystę nuo plėšikų. Pagrindinis jų ginklas – žinios. Mokiniai, susibūrę į „Riterių“, „Magų“ ir „Pirklių“ komandas, įrodė dvyliktokams, kad  jie nebijo iššūkių ir sunkumų. O jų buvo tikrai nemažai. Mokiniams reikėjo prisiminti geometrijos žinias, parodyti greito mintinio skaičiavimo gebėjimus bei atlikti kūrybinę užduotį.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Matematikos pamoka kitaip

Koncertas „Dovanoju…“

Gegužės 15 d., minint Tarptautinę šeimos dieną, savo brangiausius šeimos narius į koncertą „Dovanoju…“ pakvietė pirmos ir antros klasių mokiniai. Koncerto metu skambėjo nuotaikingos dainos  „Ėjo kiškis“, „Pupos lapas“, „Gandras“, „Lakštingalėlė“, „Peteliškė“. Šilčiausius padėkos žodžius mamoms mokiniai skyrė dainomis „Dovana mamai“ ir „Tau, mama“. Nuoširdžiausios šypsenos ir iš rankyčių padarytos širdelės skriejo tėveliams ir seneliams. Pirmokės Gabrielė Juškaitė ir Patricija Augustinaitė atliko dainas „Kodėl?“ bei „Aviža prašė“. Dainas „Dega žiburį pelėda“ ir „Gimtinė“ susirinkusiems padovanojo antrokės Eglė Kvietkutė, Adrijana Jonaitytė ir Vesta Svalbonaitė. Šokių būrelio „Ritmo spalvos“ nariai visus pasveikino šokiais „Ožiukai“ ir „Matau tave“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Koncertas „Dovanoju…“