Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Arčiau klausytojo…

Šiaulių miesto senjorų draugija kviečia bendrauti aktyvius vyresnio amžiaus žmones. Kartą per  mėnesį jie renkasi pasidalinti savo mintimis, paklausyti pakviestų svečių. Jie aktyviai dalyvauja miesto kultūriniuose renginiuose, lankosi lankytinose vietose: parodose, koncertuose, spektakliuose, keliauja po įsimintinas Šiaulių krašto vietoves.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Arčiau klausytojo…

Skaitymo skatinimo veiklos

Mokyklos bibliotekoje vasario mėnesį vyko virtuali akcija „Perskaitytų knygų loterija“. Tai viena iš Gimtosios kalbos renginių veiklų, kurios tikslas – skatinti skaitymą. Akcijos metu buvo stebima, kokias ir kiek knygų skaitymui paėmė mokiniai, buvo pasiūlyta tema „Vaikystė“. Kadangi ši tema labai aktuali patiems mažiausiems bibliotekos lankytojams, todėl šiemet ir buvo domimasi, kokius leidinius vasario mėnesį skaitė pradinio ugdymo klasių mokinukai. Virtualioje loterijoje sulaukta perskaitytų knygų aprašymų, ypač pradžiugino 1 klasės mokinė Marcelė Šinkonytė, kuri, padedama bibliotekininkės, virtualiai ir gyvai pristatė net 6 vasario mėnesį perskaitytas knygas. Džiugino ir gyvos knygų pristatymo akcijos.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Skaitymo skatinimo veiklos

Sveikiname konkurso laureatus!

Vasario 22 ir 23 dienomis gimnazijos fortepijono mokytojos ekspertės Raimondos Sližienės mokiniai Danielė Daukšaitė ir Povilas Ušinskis dalyvavo XXIII nacionaliniame Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurse. Abiejų gimnazistų pasirodymai buvo puikiai įvertinti ir jie tapo konkurso laureatais. Povilas už savo programos atlikimą pelnė nominaciją „Už muzikinės minties įprasminimą“.

Sveikiname jaunuosius pianistus ir jų mokytoją!

Nuotraukų autoriai K. Kaučikaitė ir M. Mikulėnas

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Sveikiname konkurso laureatus!

Pagarbos koncertas „Kartu mes stipresni“

Vasario 24-ąją sukako dveji metai nuo Rusijos įsiveržimo ir karo veiksmų pradėjimo nepriklausomoje Ukrainoje. Per tuos metus daug ukrainiečių rado prieglobstį Šiaulių mieste. Šio baisaus karo metinėms paminėti, pagerbti už laisvę žuvusius ukrainiečius, paguosti ir sutvirtinti jų artimuosius, padėkoti tebekovojantiems už laisvę Šiauliuose vyko keletas renginių.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Pagarbos koncertas „Kartu mes stipresni“

Konferencija „Aktyvūs, įtraukiantys ir įgalinantys mokymo metodai pamokoje – būdas sudominti mokinį“

Jau tapo tradicija, kad Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija kiekvienais metais rengia nuotolinę respublikinę mokytojų konferenciją „Aktyvūs, įtraukiantys ir įgalinantys mokymo metodai pamokoje – būdas sudominti mokinį“. Tai gerosios patirties sklaidos renginys, kurio metu dalyviai pristato savo patirtis, pasidalija naujais metodais, idėjomis, veiklomis, kurias įgyvendina savo pedagoginėje veikloje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Konferencija „Aktyvūs, įtraukiantys ir įgalinantys mokymo metodai pamokoje – būdas sudominti mokinį“