Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Gimnazistų išvyka į Vilnių

Vasario 13 dieną grupė gimnazistų su mokytojomis Sigita Petrauskaite ir Nėlida Januškiene vyko į edukacinę kelionę į Vilnių. Pirmiausia buvo aplankyta Lietuvos muzikų kalvė – Lietuvos muzikos ir teatro akademija ir LMTA Muzikos inovacijų studijų centras. Šiame vieninteliame Baltijos šalyse moderniame centre yra įkurta unikali erdvinio garso studija su specializuota studijų ir garso tyrimų įranga bei mobilios akustikos erdvė muzikos įrašams. Centro veiklas pristatė jo vedėjas Mantautas Krukauskas, kuris suteikė galimybę iš arti pamatyti vykstantį darbą, išgirsti unikalią, šiuolaikinę kompozitorių ir studentų sukurtą muziką, kurios erdvinis garsas, sklindantis iš skirtingų pusių, suteikė galimybę pamedituoti, pasijusti kaip kino teatre. Gimnazijos abiturientai turėjo galimybę pabendrauti su čia dirbančiais dėstytojais, padiskutuoti apie galimybes studijuoti šioje mokslo įstaigoje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Gimnazistų išvyka į Vilnių yra išjungti

Festivalis „Laiko horizontai“

Vasario 13 d. gimnazijoje vyko jaunųjų atlikėjų festivalis „Laiko horizontai“, skirtas Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 80-mečiui ir Vasario 16-ajai paminėti. Šventė prasidėjo netradicine pamoka, kurią gyvai ir įdomiai vedė mokytoja Jolanta Narkienė, supažindinusi renginio svečius su mūsų mokyklos istorija bei pasiekimais. Pažiūrėjus trumpą filmuką apie mūsų gimnaziją, festivalio dalyviai buvo pakviesti pabendrauti prie arbatos ar kavos puodelio, pasivaišinti. Meninio ugdymo skyriaus vedėja Irida Motekaitienė svečiams aprodė gimnazijos patalpas, supažindino su mokymosi ypatumais.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Festivalis „Laiko horizontai“ yra išjungti

Koncertas Socialinių paslaugų centre

Vasario 15 dieną Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centre vyko koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Koncerte dalyvavo IV gimnazijos klasės mokinė Gabrielė Matuzaitė. Jos atliekama Vinco Kudirkos „Tautiška giesmė“, pradėjusi koncertą, skambėjo tvirtai ir užtikrintai. Dar Gabrielė padainavo dzūkišką liaudies dainą „Vai, nekukuok“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Koncertas Socialinių paslaugų centre yra išjungti