Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Konkursas „Kelionė laiku – atgimusi Vilniaus istorija“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Valstybinė kultūros paveldo komisija ir Dailės mokytojų asociacija organizavo Nacionalinį mokinių meninės kūrybos darbų konkursą „Kelionė laiku – atgimusi Vilniaus istorija“, skirtą UNESKO pasaulio paveldo Lietuvoje metams. Konkurse dalyvavo 484 mokiniai iš visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų. Iš kiekvienos amžiaus grupės sudaryta konkurso vertinimo komisija atrinko po 20 darbų parodai ir iš kiekvienos grupės po 5 nugalėtojus. Konkurso laureatai bus įvertinti diplomais, atminimo dovanomis bei rėmėjų prizais.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Konkursas „Kelionė laiku – atgimusi Vilniaus istorija“ yra išjungti

Šv. Valentino diena gimnazijoje

Šv. Valentino diena minima vasario 14-ąją. Šią dieną žmonės savo mylimiesiems bei kitiems artimiesiems parodo, kaip juos brangina ir vertina. Ši diena buvo paminėta ir mūsų gimnazijoje. Visą savaitę veikė „Valentino paštas“. Mokiniai rašė laiškus, o penktadienį jie pasiekė adresatus. Buvo renkamas klasės „raudoniausias“ mokinys, o už puikią aprangą apdovanotas prizu. Taip pat veikė „Meilės siena“, prie kurios visi galėjo įsiamžinti su sau brangiais žmonėmis.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Šv. Valentino diena gimnazijoje yra išjungti

Informacija I‒IV gimnazijos klasių mokiniams

Šiaulių universiteto Edukologijos instituto socialinio darbo ir socialinės pedagogikos programų dėstytojai kviečia moksleivius įsitraukti į įdomius ir naudingus užsiėmimus Šiaulių universiteto erdvėse.

Vasario 28 d. 10.00–11.00 val. vyks „Atvirasis penktadienis: karjeros anatomija“, kurį moderuoja lektorė Ilona Dobrovolskytė ir prof. dr. Liuda Radzevičienė, adresas P. Višinskio g. 25, 223 auditorija. Registracija iki vasario 26 d. 15.00 val.

Daugiau informacijos: tel. +370 647 02792, el. p. i.dobrovolskyte@gmail.com

Praktiniame užsiėmime, skirtame profesinio identiteto paieškoms, atliekami praktiniai asmenybės kryptingumo testai, profesijos žemėlapių kūrimas.

Iki susitikimo karjeros anatomijoje!

Ugdymo karjerai konsultantė Giedrė Kielaitė

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Informacija I‒IV gimnazijos klasių mokiniams yra išjungti

Kaip pirmokai ir antrokai „Laimės pasagos“ ieškojo

Permainingą vasario 12-osios rytą mūsų gimnazijos pirmokai ir antrokai išsiruošė į Kurtuvėnų regioninį parką. Mus pasitiko gidė Lina, kuri kiekvienam įteikė paslaptingo laiško aprašymą. Vaikai turėjo surasti vežiko Antano paslėptą „Laimės pasagą“. Keliaudami pagal senovinio žemėlapio nuorodas, sekdami paukščio pėdomis, surašydami į langelius skaičius atitinkančias raides, leidomės į paieškų kelionę. Kelias vedė pro arklides, kalnelį, oficiną, rūmų griuvėsius, turgaus aikštę, Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią, kleboniją, sodininko namelį, kroketo aikštę, svirną… Sudėlioję žodžius „Ratinės kampė“ sėkmingai suradome laimės pasagą.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Kaip pirmokai ir antrokai „Laimės pasagos“ ieškojo yra išjungti