Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Saugaus eismo pamoka

Rugsėjo 16 dieną gimnazijoje lankėsi Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai. Pradinukai susipažino su pagrindinėmis saugaus eismo taisyklėmis, sužinojo, o kai kurie prisiminė, kaip saugiai pereiti gatvę, taisyklingai užsisegti ar užsidėti atšvaitus. Mokomieji filmukai buvo informatyvūs, leido pasitikrinti žinias. Susitikimo metu mokiniams buvo priminta, kad negalima einant per gatvę naudotis telefonu ir ausinukais. Mokiniai galėjo užduoti pareigūnams rūpimus klausimus, o pametusiems ar neturintiems atšvaitų jie buvo padovanoti.

Socialinė pedagogė Vilma Alasauskienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Saugaus eismo pamoka yra išjungti

Skambūs vasaros atgarsiai

Liepos 6-ąją, tarptautinio Chaimo Frenkelio vasaros festivalio atidarymo koncerto metu (renginį tradiciškai vedė mokytoja Raimonda Sližienė) su kameriniu orkestru grojo ir Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos pianistė Kamilė Kaučikaitė. Šventinis renginys buvo skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti ir apdovanoti miesto šviesuolius, įteikiant Šv. Kazimiero ordino „Lelijos garbės ženklo“ apdovanojimą. Renginio metu už kūrybinius pasiekimus apdovanota ir jaunoji pianistė, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos abiturientė Kamilė Kaučikaitė (mokytoja ekspertė Raimonda Sližienė). Jaunajai pianistei buvo įteiktas diplomas ir „Angelo globėjo“ skulptūra (autorius – skulptorius Henrikas Orakauskas).

Nuotraukų autorius Edvardas Tamošiūnas.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Skambūs vasaros atgarsiai yra išjungti

Gimnazijos bendruomenė dalyvavo miesto šventinėje eisenoje

Rugsėjo 6 dieną mūsų gimnazijos bendruomenė įsiliejo į Šiaulių miesto šventės „Šiaulių dienos 783“ eiseną. Žygiavome spalvingai ir trankiai, vedini mokytojo Aurimo Povilaičio vadovaujamu būgnininkų ansambliu bei mokytojo Zigmo Drakšo trimitininkais. Mūsų delegacija atspindėjo gimnazijos atributiką: priekinėse gretose tautiniais kostiumais pasirėdę mokiniai nešė gimnazijos vėliavą, kiti dėvėjome gimnazijos marškinėlius, kepurėles, šalikus, įspūdingai atrodė galvos apdangalų kolekcija „Mano miestas“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Gimnazijos bendruomenė dalyvavo miesto šventinėje eisenoje yra išjungti

Sveikiname!

Rugsėjo 5 dieną Šiaulių miesto savivaldybės taryba, atsižvelgdama į Šiaulių miesto garbės piliečio vardo suteikimo komisijos teikimą, vienbalsiai pritarė sprendimui mūsų gimnazijos kanklių mokytojai ekspertei Reginai Vaišnorienei suteikti Šiaulių miesto garbės piliečio vardą. Regina Vaišnorienė tapo 42-ąja Šiaulių miesto garbė piliete ir ketvirtąja miesto garbės piliete, dirbančia mūsų gimnazijoje. Mūsų gimnazija taip pat didžiuojasi miesto garbės piliečiais: ilgamečiu mūsų mokyklos direktoriumi Jonu Lamausku, smuiko mokytoja eksperte Nijole Prascevičiene ir akordeono mokytoja eksperte Maryte Markevičiene.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Sveikiname! yra išjungti