Saugaus elgesio gatvėje taisyklės

Pastebima, kad rugsėjį, kai vaikai po vasaros pailsėję vėl renkasi į mokyklas, jie būna primiršę saugaus elgesio gatvėje taisykles, praradę įgūdžius. Tai ypač būdinga mažiesiems. Šiaulių apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) specialistai pradėjo susitikimus su moksleiviais, per kuriuos primena jiems kaip saugiai elgtis gatvėje.

,,Vaikų teisė jaustis gatvėje saugiems – viena svarbiausių, o mūsų, suaugusiųjų ir specialistų, dirbančių su vaikais pareiga jiems padėti, pamokyti, priminti saugaus eismo taisykles, kad vaikų kelias iš namų į mokyklą, būrelius ir atgal namo būtų saugus“, – sako Šiaulių apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus teisininkas Aidas Steponaitis.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Saugaus elgesio gatvėje taisyklės yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Projektas „Kitoks akordeonas“

„Kitoks akordeonas“ ‒ tai novatoriškas edukacinis projektas žingeidžiam jaunimui. Jo sumanytoja ir vykdytoja ‒ Lietuvos akordeonistų asociacija. Puoselėjant ir ugdant vaikų ir jaunimo akademinio muzikavimo akordeonu įgūdžius projektas tapo tęstiniu ‒ šiemet jis vykdomas jau šeštąjį kartą. Organizuojamuose renginiuose dalyvauja tiek patys mažiausieji, tiek ir studentai bei vidurinės ugdymo grandies akordeonistai. Tuo šis projektas ir yra išskirtinis.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Projektas „Kitoks akordeonas“ yra išjungti

Literatūrinė-muzikinė kompozicija „Kelionė…“

Rugsėjo 6‒12 dienomis Pakruojo sinagogoje vyko Europos žydų kultūros savaitei skirti renginiai. Viename iš jų ‒ literatūrinėje-muzikinėje kompozicijoje „Kelionė…“ dalyvavo Šiaulių dramos teatro aktoriai Jūratė Budriūnaitė-Kamrazer, Rolandas Dovydaitis, Romanas Dudnikas ir  Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistas Motiejus Dudnikas. Popietės metu skambėjo žydų tautos rašytojų, poetų ir kompozitorių kūriniai.

Tai buvo prasmingas, kupinas emocijų vakaras, palikęs ir dalyviams, ir klausytojams pačius šilčiausius prisiminimus.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Literatūrinė-muzikinė kompozicija „Kelionė…“ yra išjungti

Miesto šventė „Šiauliai šviečia“

Užklupusi koronoviruso pandemija sutrikdė įprastinį žmonių ritmą, pakoregavo daugelį numatytų veiklų. 2020-ieji ‒ XIII tarptautinio akordeono muzikos festivalio-konkurso „Linksmasis akordeonas“ metai. Tačiau dalis pavasarį turėjusių įvykti renginių buvo atidėti vėlesniam laikui.

Tradicinis festivalio ansamblių paradas „Crazy accordeon“ skambėjo Šiaulių miesto gimtadienio šventėje Prisikėlimo aikštėje. Koncerte dalyvavo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos ir Šiaulių miesto akordeono mokytojų orkestras, Šiaulių miesto ir rajono muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų ansambliai ir jungtinis visų dalyvių orkestras.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Miesto šventė „Šiauliai šviečia“ yra išjungti