Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Išvyka į Klaipėdą

Lapkričio 7 dieną I gimnazijos klasė kartu su klasės vadove Dale Marcišauskiene paskyrė kultūrinei-pažintinei veiklai. Išvažiavome aplankyti Lietuvos uostamiestį.

Aplankėme Palangą, kuri pasitiko mus rudeniška šiluma, neatpažįstamai tuščia Basanavičiaus gatve. Priėjus tiltą, prieš mus atsivėrė nuostabus vaizdas – banguota jūra ir nuo jos nedrąsiai atsispindintys saulės spinduliai.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Išvyka į Klaipėdą yra išjungti

Penktos klasės mokiniai susitiko su Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento ir ŠRATC atstovais

„Pamokos kitaip“ leidžia jas sukurti  įdomesnes, mokomąją medžiagą suprantamesnę, geriau įsimenamą, o žinias – pritaikyti praktiškai.

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos penktokams gamta ir žmogus pamokos vyksta įvairiomis formomis. Viena iš jų – susitikimai su tam tikrų profesijų atstovais.

Lapkričio 11 d. pamokoje dalyvavo Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento ir ŠRATC atstovai. Svečiai pasakojo mokiniams, kaip reikia rūšiuoti atliekas, kaip jos yra perdirbamos, kokiomis naujausiomis šiuolaikinėmis technologijomis galima gauti iš antrinių žaliavų naujus produktus.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Penktos klasės mokiniai susitiko su Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento ir ŠRATC atstovais yra išjungti

Atidaryta fotografijų paroda „MIX“

Lapkričio 5 d. Šiaulių universiteto bibliotekos III aukšto fojė atidaryta Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinių Monikos Augytės, Anetos Bačianskaitės, Odetos Brazionytės, Vytauto Dargio, Rugilės Katiliūtės, Alvitos Liutkutės, Deimantės Masandukaitės, Modesto Mažono, Indrės Motiejūnaitės, Dariaus Varanavičiaus, Martynos Žilinskaitės ir jų mokytojos Vilijos Lesauskienės fotografijų paroda „MIX“, skirta gimnazijos 80-mečiui.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Atidaryta fotografijų paroda „MIX“ yra išjungti

Skambiai paminėjome gimnazijos 80-metį

Šis ruduo mūsų gimnazijai ypatingas – 80-asis. Kaip ir dera menų gimnazijai, sukaktį paminėjome skambiai ir kūrybiškai. Buvo surengti iškilmingi gimtadienio koncertai-parodos Vilniaus rotušėje ir Šiaulių koncertų salėje „Saulė“.

Spalio 16 dieną gimnazijos bendruomenė Vilniaus Antakalnio kapinėse aplankė prof. Sauliaus Sondeckio kapą.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Skambiai paminėjome gimnazijos 80-metį yra išjungti