Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

II ir III klasių gimnazistai dalyvavo paskaitoje „TV industrija šiandien“

Atsiradus internetui ir socialinėms medijoms buvo manoma, kad televizijos laikams atėjo galas. Tačiau tobulėjant skaitmeninėms technologijoms, televizija ir televizorių rinka žengė koja kojon su inovacijomis ir šiandien užima svarbią vietą daugelio mūsų kasdienybėje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui II ir III klasių gimnazistai dalyvavo paskaitoje „TV industrija šiandien“ yra išjungti

Teišlieka atmintis…

Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Daugelis karų, nesutarimų, ginčų kildavo ir tebekyla būtent dėl noro apriboti ar visiškai panaikinti laisvę. Netekti laisvės – netekti galimybės augti ir tobulėti. Tikrąjį lietuvių tautos ryžtą ir pasiaukojimą būti laisviems parodė 1991 metų sausio 13-osios įvykiai.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Teišlieka atmintis… yra išjungti

Finišavo projektas „Remake project of famous paintings“

Šiais mokslo metais gimnazijos mokytoja Justina Šaltė su Ib ir II gimnazijos klasių mokiniais ir partneriais iš keturių Turkijos mokyklų vykdė eTwinning projektą „Remake project of famous paintings“. Projektas, kurio pagrindinė veikla – pasirinkti vieno žinomo šalies ar tarptautinės reikšmės menininko dailės kūrinį ir perdaryti jį į nuotrauką, sėkmingai užbaigtas.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Finišavo projektas „Remake project of famous paintings“ yra išjungti

Laisvės karta sako „Ačiū“

Gimnazijos 3 klasės mokiniai sausio 13-osios rytą prisijungė prie visuotinės akcijos ir uždegė žvakutes už Lietuvos laisvės kovotojus. Savo emocijas ir dėkingumą perteikė piešiniuose, o skaičių trylika įamžino klasės bėgimo akcijoje „Bėgu 1,3 km“.

Pradinių klasių mokytoja Jolanta Butenienė

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Laisvės karta sako „Ačiū“ yra išjungti