Registracija: https://forms.gle/UQCQNLN69L1cATwX9

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Išvyka į Vilniaus dailės akademijos Telšių fakultetą

Sausio 13 dieną III ir IV gimnazijos klasių mokiniai su dailės mokytojomis Aida Juškaite ir Justina Šalte lankėsi Telšiuose esančiame Vilniaus dailės akademijos (VDA) Telšių fakultete. Pirmiausia buvo aplankyta VDA Telšių galerijoje eksponuojama paroda „90 eksponatų“, kurią pristatė ir apie ją papasakojo galerijos vedėjas Mantas Petreikis. Šią parodą organizavo Telšių menų inkubatorius ir VDA Telšių fakultetas, ji skirta Telšių amatų mokyklos 90-ajai sukakčiai įprasminti.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Išvyka į Vilniaus dailės akademijos Telšių fakultetą

Savaitė su prancūzų muzika

Tuoj po Naujųjų metų sutikimo akordeonininkas Jonas Vozbutas pasinėrė į aktyvų repeticijų maratoną. Jo laukė nuostabus bendras prancūzų ir lietuvių atlikėjų koncertas „Prancūziški garsovaizdžiai“, kurį Prancūzijos pirmininkavimo Europos Sąjungos pradžios proga Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje sausio 16 dieną organizavo Prancūzijos ambasada kartu su M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondu „Pagalba Lietuvos vaikams“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Savaitė su prancūzų muzika

Projektas „EKOBIBLIOTEKA: rytojaus kūrėjai 2“

2021 metų rugsėjo‒gruodžio mėnesiais Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendino projektą „EKOBIBLIOTEKA: rytojaus kūrėjai 2“.

Vienoje iš projekto veiklų ‒ piešinių konkurse „Išsaugokime rytojų“ dalyvavo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 7 klasės mokiniai, kuriuos moko dailės mokytojos Gitana Kaltanienė ir Janina Budrienė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Projektas „EKOBIBLIOTEKA: rytojaus kūrėjai 2“

Konkurso „Dainų dainelė“ perklausa

Sausio 13 d. Šiaulių Juventos progimnazijoje vyko TV konkurso „Dainų dainelė“ II etapo dalyvių perklausa. Norisi pasidžiaugti mūsų gimnazijos atlikėjais Adrijana Balsyte ir Luku Repšiu. Jie labai puikiai pasirodė ir buvo įvertinti itin aukštais balais. Sulaukta daug gražių atsiliepimų, sveikinimų. Labai džiugu! Mokiniai sausio 28 d. dalyvaus III etape, kuris vyks „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Konkurso „Dainų dainelė“ perklausa