Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Prof. dr. Algirdo Vyžinto 90-mečio konferencija Sankt Peterburge

2019 m. lapkričio 9‒11 d. Rusijos menų istorijos institute Sankt Peterburge (Rusija) įvyko tarptautinė mokslinė konferencija „Nacionalinio ansamblinio muzikinio meno problemos ir perspektyvos“, skirta tautinės muzikos tyrinėtojo, pedagogo, dirigento prof. dr. Algirdo Vyžinto 90-mečiui. Konferencijoje dalyvavo mokslininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Australijos ir Lietuvos. Tris dienas trukusioje konferencijoje Lietuvą atstovavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto docentas Vytautas Alenskas, lektorė, daktarė Algytė Merkelienė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė, daktarė ir mūsų gimnazijos pedagogė Regina Marozienė bei Kauno miesto muziejaus liaudies instrumentų skyriaus kuratorė, daktarė Laura Lukenskienė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Prof. dr. Algirdo Vyžinto 90-mečio konferencija Sankt Peterburge yra išjungti

Ką skaitome lapkričio ir gruodžio mėnesiais

Mokyklos bibliotekoje lapkričio ir gruodžio mėnesiais ir vėl, džiugu pastebėti, daugiausia knygų skaitymui išduota III gimnazijos klasės moksleiviams.

Į biblioteką dažnokai užsuka ir abiturientai. Jie knygų lentynose ieško ne tik grožinės literatūros, bet ir  filosofijos, psichologijos žinynų, dailės albumų ir, žinoma, muzikai skirtų leidinių.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Ką skaitome lapkričio ir gruodžio mėnesiais yra išjungti

Angelai gimnazijos skaitykloje

Dailės mokytojos Janinos Budrienės ir pirmokų pastangų dėka į gimnazijos skaityklą ėmė skristi ir tebeskrenda Kalėdų angelai.

Kviečiame užsukti ir jais pasigrožėti.

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Angelai gimnazijos skaitykloje yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Emociuko nuotykiai 2020“

Gruodžio 12 dieną gimnazijoje vyko respublikinio vaikų piešinių konkurso „Emociuko nuotykiai 2020“ laureatų ir nominantų apdovanojimai ir jų piešiniais papuoštų 2020 metų kalendorių pristatymas.

Jau penkti metai, kai mokytojos Raimondos Sližienės iniciatyva užsimezgęs bendradarbiavimas su saldainių fabriku „Rūta“ išauga į bendrus projektus – kalendorių su mokinių piešiniais kūrimą. Gimnazijos dailės mokytoja Janina Budrienė yra šių kalendorių dizainerė. Trejus metus leidome Rudnosiukų kalendorius, iliustruodami juos tik gimnazijos pradinių klasių mokinių piešiniais. Nuo praėjusių metų organizuojame respublikinį vaikų piešinių konkursą. Pernai, piešinių temą susiejus su Lietuvos 100-mečiu, buvo organizuotas konkursas „Lietuvos kunigaikščiai“, na, o šiemet temą padiktavo naujoji UAB „Rūta“ produkcija „Emociukas“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Emociuko nuotykiai 2020“ yra išjungti