Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Integruota pasaulio pažinimo ir chemijos pamoka

Lapkričio 27 dieną 4 klasės mokiniams vyko integruota pasaulio pažinimo ir chemijos pamoka „Kaip taupyti energiją?“, „Ateities kuras“. Tai pirmoji mokinių pažintis su chemijos mokslu bei mokytoja Nijole Buračiene. Ketvirtokai išsiaiškino, kas teršia aplinką ir kodėl svarbu gyventi kuo ekologiškiau. Mokytoja Nijolė papasakojo vaikams, kur gamtoje galime rasti vandenilį, supažindino su vandenilio savybėmis, paaiškino, kodėl ši medžiaga yra ekologiška, bet dar plačiai netaikoma, pasiūlė mokiniams patiems išgauti vandenilį. Mokytoja pademonstravo vandenilio dujų gavimą, surinkimą ir patikrinimą.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Integruota pasaulio pažinimo ir chemijos pamoka

XIV respublikinis religinės muzikos festivalis-konkursas, skirtas religinės muzikos, poezijos ir chorų globėjai Šv. Cecilijai

Lapkričio 24 dieną Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vyko Respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas, kuriame varžėsi jaunieji atlikėjai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio specializuoto muzikos ugdymo įstaigų. Mūsų gimnazijai atstovavo mokytojos Ritos Ragauskaitės parengtas IVb gimnazijos klasės moksleivis Ignas Šliauteris, kuriam akompanavo koncertmeisterė Laimutė Mameniškytė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše XIV respublikinis religinės muzikos festivalis-konkursas, skirtas religinės muzikos, poezijos ir chorų globėjai Šv. Cecilijai

Solidus gimnazijos pianistų pasirodymas Klaipėdoje

Lapkričio 20‒26 dienomis Klaipėdos universiteto organizuotame Tęstinių studijų centro projekte „Pianistų rengimo tarptautiniams konkursams papildomas aspektas.  XXIII seminaras“ dalyvavo trys mūsų gimnazistai pianistai. IIa gimnazijos klasės mokinys Povilas Ušinskis (mokytoja Raimonda Sližienė) ir abiturientė Martyna Vedeckytė (mokytoja Marija Kaubrienė) dalyvavo profesoriaus Aleksandro Palėjaus meistriškumo pamokose, o su IIIa gimnazijos klasės mokiniu Augustinu Samuiliu (mokytoja M. Kaubrienė) dirbo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos fortepijono mokytoja ekspertė Gabrielė Kondrotaitė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Solidus gimnazijos pianistų pasirodymas Klaipėdoje

Kūrybinė bendrystė

Lapkričio 22 dieną Šiaulių dailės galerijoje vyko II‒IV gimnazijos klasių mokinių ir dailės mokytojų plenero, vykusio birželio mėnesį Daugpilyje, Marko Rothko meno centre, kūrybinių darbų parodos katalogo ,,Kūrybinė bendrystė“ pristatymo renginys. Pleneras Latvijoje buvo vienas programos Erasmus+ KA122 projekto „Mokinių ir mokytojų tarpkultūrinės kompetencijos plėtotė“ mobilumų mokymosi tikslais.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Kūrybinė bendrystė

Sveikiname aktyvią KINGS lygos dalyvę Vaivą Leveikaitę!

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 7 klasės mokinė Vaiva Leveikaitė dalyvavo KINGS lygoje ir jau ne pirmą kartą parodė puikius rezultatus. Anglų kalbos mokomajame dalyke septintokė buvo apdovanota sertifikatu. Mokinė, atlikusi matematikos užduotis, buvo apdovanota bronzos medaliu ir sertifikatu, o lietuvių kalbos pasiekimai buvo įvertinti aukso medaliu ir sertifikatu.

Sveikiname Vaivą, linkėdami kuo didžiausios sėkmės visose veiklose!

7 klasės vadovė Rasa Zurbienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Sveikiname aktyvią KINGS lygos dalyvę Vaivą Leveikaitę!