Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Integruota pamoka „Laiškas Kalėdų seneliui“

Artėjant didžiosioms metų šventėms, gruodžio 11 dieną, informacinių technologijų mokytoja Rasa Jonaitienė ir anglų kalbos mokytoja Daiva Dijokienė, 6 klasės mokiniams pravedė integruotą pamoką „Laiškas Kalėdų seneliui“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Integruota pamoka „Laiškas Kalėdų seneliui“ yra išjungti

Advento dirbtuvėlės

Artėjant gražiausioms metų šventėms, pradinių klasių mokytojos savo mokinukus ir jų tėvelius pakvietė į tradicinį gimnazijos renginį – Advento dirbtuvėles.

Pirmokai savo kūrybines dirbtuvėles pradėjo nuo staigmenos – jie pirmą kartą koncertavo savo tėveliams.  Dainavo choro metu su mokytoja Živile Staneliene išmoktas daineles.  Tėveliai negailėjo vaikams aplodismentų. Po to visi kibo į darbą ir iš medinių ledų pagaliukų gamino nuostabias snaiges, dekoruodami jas įvairiais karoliukais, blizgučiais, kankorėžiais, džiovintais vaisiais bei savo rankomis piešdami įvairius ornamentus. Dekoruotomis snaigėmis buvo padabinta pirmokų eglutė, prie kurios vaikai skubėjo įsiamžinti drauge su tėveliais.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Advento dirbtuvėlės yra išjungti

Pradinukų STEAM veiklos

Lapkričio 21–22 d. mūsų gimnazijos pradinukams buvo organizuotos patyriminio ugdymo (STEAM) veiklos. Mokiniai išbandė įvairias edukacines veiklas kitose mokymosi erdvėse.

Pirmokėliai ir antrokėliai lankėsi Šiaulių universitete įkurtame Stasio Gliaudžio gamtos muziejuje. Mokiniai turėjo galimybę paliesti, apžiūrėti suakmenėjusias moliuskų fosilijas, klausytis paukščių ir varliagyvių balsų įrašų. Išsiaiškino, kaip visi gyvūnai yra prisitaikę aplinkoje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Pradinukų STEAM veiklos yra išjungti

Kamerinis orkestras koncertavo renginyje ,,Gerumo angelas 2019“

Gruodžio 7-ąją Šiaulių nevyriausybinių organizacijų konfederacija pakvietė šiauliečius į tradicinį, jau dvyliktą kartą vykusį, aktyviausių miesto visuomenininkų pagerbimo renginį „Gerumo angelas 2019“. Pilnutėlėje koncertų salėje ,,Polifonija“ pasirodė miesto meno kolektyvai ir solistai. Malonu, kad tarp jų – ir Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos kamerinis orkestras. Gavome įspūdingai didelį maišą saldžiųjų dovanų ir padėką ,,Už gražią ir nuotaikingą muzikinę programą“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Kamerinis orkestras koncertavo renginyje ,,Gerumo angelas 2019“ yra išjungti

Kamerinio orkestro koncertas Joniškio Raudonojoje sinagogoje

Gimnazijos kamerinis orkestras ir solistai yra parengę programą „Muzikuokime kartu“ drauge su Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos smuikininkais. Gruodžio 5 dieną su šia programa vykome koncertuoti į Joniškio Raudonąją sinagogą.

Ši šventykla pastatyta 19 a. pabaigoje. Karo ir pokario metais ji buvo nuniokota ir beveik sugriuvusi, tačiau 2011 metais užbaigus restauravimo darbus čia vyksta įvairios kultūrinės iniciatyvos. Unikalus ir retas Europoje architektūrinis sprendimas yra tai, kad šalia Raudonosios stovi kita – Baltoji (vasarinė) sinagoga.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Kamerinio orkestro koncertas Joniškio Raudonojoje sinagogoje yra išjungti