V. Juodpusio „Muzikos kalendorius“ sugrįžta skaitmeniniu pavidalu

Kviečiame nemokamai pasiimti 2021 m. „Muzikos kalendorių“. XXXI kalendoriaus numeris tapo pirmuoju skaitmeniniu. Tad jį dabar galite atsiversti bet kada ir iš bet kur, o, įsidiegę į Google kalendoriaus programėlę telefone, planšetėje ar kompiuteryje, šį beveik du tūkstančius muzikinių sukakčių aprėpiantį, bet vos 312 kilobaitų „tesveriantį“ leidinį visada turėsite savo rankinėje ar kišenėje. Programėlė taip pat leis naudotis papildomomis kalendoriaus galimybėmis (pvz., paieška).

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui V. Juodpusio „Muzikos kalendorius“ sugrįžta skaitmeniniu pavidalu yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

II ir III klasių gimnazistai dalyvavo paskaitoje „TV industrija šiandien“

Atsiradus internetui ir socialinėms medijoms buvo manoma, kad televizijos laikams atėjo galas. Tačiau tobulėjant skaitmeninėms technologijoms, televizija ir televizorių rinka žengė koja kojon su inovacijomis ir šiandien užima svarbią vietą daugelio mūsų kasdienybėje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui II ir III klasių gimnazistai dalyvavo paskaitoje „TV industrija šiandien“ yra išjungti

Teišlieka atmintis…

Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Daugelis karų, nesutarimų, ginčų kildavo ir tebekyla būtent dėl noro apriboti ar visiškai panaikinti laisvę. Netekti laisvės – netekti galimybės augti ir tobulėti. Tikrąjį lietuvių tautos ryžtą ir pasiaukojimą būti laisviems parodė 1991 metų sausio 13-osios įvykiai.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Teišlieka atmintis… yra išjungti

Finišavo projektas „Remake project of famous paintings“

Šiais mokslo metais gimnazijos mokytoja Justina Šaltė su Ib ir II gimnazijos klasių mokiniais ir partneriais iš keturių Turkijos mokyklų vykdė eTwinning projektą „Remake project of famous paintings“. Projektas, kurio pagrindinė veikla – pasirinkti vieno žinomo šalies ar tarptautinės reikšmės menininko dailės kūrinį ir perdaryti jį į nuotrauką, sėkmingai užbaigtas.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Finišavo projektas „Remake project of famous paintings“ yra išjungti