Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

 

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Susitikimas pėsčiųjų žygyje

Pavargę nuo nuotolinio mokymo ir išsiilgę klasės draugų, karštą birželio 18 dienos popietę, abiejų pirmųjų gimnazijos klasių mokiniai susiruošė į pėsčiųjų žygį. Saulė negailėjo savo spindulių ir labai smarkiai mus kepino, todėl nuėjome tik iki Chaimo Frenkelio rūmų ir pasislėpėme nuo saulės prie Prūdelio tvenkinio, medžių pavėsyje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Susitikimas pėsčiųjų žygyje

Išvyka į Kurtuvėnus

Birželio 21 dieną II gimnazijos klasė paskyrė kultūrinei pažintinei veiklai. Išvažiavome aplankyti netoli Šiaulių esančius Kurtuvėnus.

Mus pasitiko mūsų Liepos Bartkutės mama, kuri supažindino su Kurtuvėnų dvaro istorija. Aplankėme pagrindinę dvarvietę, svirną, arklides. Pabuvojome bažnyčioje, kur sužinojome, kad jos rūsyje 18 a. buvo palaidoti kurtuvėniškiai.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Išvyka į Kurtuvėnus

Mokslo metų baigimo išvyka

Birželio 17 dieną III gimnazijos klasės mokiniai vyko į išvyką prie Talkšos ežero. Prieš tai aplankė Saulės laikrodžio aikštę, apžiūrėjo skulptoriaus S. Kuzmos skulptūrą ,,Šaulys“, Geležinę lapę. Mokiniai buvo pasiilgę ne tik vieni kitų, bet ir savo mėgstamų vietų. Labai buvo smagu visiems pirmą kartą susitikti po nuotolinio mokymosi ir pabendrauti gyvai. Vienuoliktokai dalinosi  savo patirtimi, pastebėjimais, problemomis, pasakojo, su kokiais iššūkiais susidūrė mokydamiesi namuose. Vaišindamiesi šeimynine pica juokavo, vieni kitiems pasakojo apie vasaros planus, o klasės vadovė įteikė padėkas už gerą mokymąsi ir dalyvavimą renginiuose. Smagu, kad būsimųjų dvyliktokų  emocinė būsena ir nuotaika puiki, nes susitiko su klasės draugais.

III gimnazijos klasės vadovė Vitalija Šilerienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Mokslo metų baigimo išvyka