Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Aštuntokų išvyka į Telšius

Birželio 15 dieną 8 klasės mokiniai su klasės vadove Janina Budriene susiruošė į Telšius. Pirmasis sustojimas buvo Žemaičių etnografiniame muziejuje, kur vyko edukacija ‒ piešimas ant stiklo. Sužinojome ir praktiškai pabandėme šiuolaikinį stiklo dekoravimo būdą. Užsiėmimą vedė stiklo menininkas, edukatorius Vygandas Paulauskas.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Aštuntokų išvyka į Telšius

Muzikinė puokštė mūsų draugams…

Besibaigiant mokslo metams akordeonistai aktyviai muzikavo ir muzika dalijosi su savo draugais ir partneriais. Malonu, kai bendradarbiauja menininkai ir kai galima įsilieti į savo draugų projektus bei renginius.

Šiaulių „Aušros“ muziejus – vienas iš didžiausių muziejų Lietuvoje. Visada malonu dalyvauti jų renginiuose. Gegužės 26 d. Ch. Frenkelio viloje pirmą kartą Lietuvoje buvo atidaryta paroda „Spalvotas Hunto Slonemo pasaulis“. Tai amerikiečių menininko H. Slonemo paroda ‒ Serge’o Sorokko galerijos San Francisko (JAV) vykdomos H. Slonemo kūrybos sklaidos Europoje dalis. Parodos atidaryme grojo akordeonų duetas Miglė Dambrauskaitė ir Motiejus Dudnikas. Jų atliekamas repertuaras buvo tarsi įvadas į renginį, muzika puikiai perteikė parodos nuotaikas.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Muzikinė puokštė mūsų draugams…

III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“

Birželio 7-ąją Šiaulių Dainų muzikos mokykloje vyko III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“. Renginio tikslai ‒ tęsti jau užmegztą draugystę tarp regiono muzikos mokyklų, dalintis savo patirtimi, džiaugsmais ir rūpesčiais, skatinti mokytojų, mokinių ir tėvų bendruomeniškumą.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“

Dailininkų veiklos pasitinkant vasarą

Gimnazijos dailės metodinės grupės 5‒8 ir I‒III gimnazijos klasių mokiniai vasarą pasitiko aktyviai ir kūrybiškai. Pirmąją birželio savaitę I‒III gimnazijos klasių mokiniai pristatė savo savarankiškai sukurtus antrojo pusmečio kūrybinius darbus. Maloniai nustebino aštuntokai, pareiškę norą savarankiškai kurti. Jiems ne tik pavyko sukurti puikius kūrybinius darbus, bet ir mokytojus džiugino jų parengti kūrybinių darbų pristatymai. Dalis geriausių savarankiškai sukurtų mokinių darbų jau atrinkta rudenį planuojamai Vilniuje rengti mūsų gimnazijos mokinių darbų parodai Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Dailininkų veiklos pasitinkant vasarą

Išvyka į Vilnių

Birželio 15 dieną, Ia gimnazijos klasės mokiniai vyko į Vilnių. Kelionės tikslas buvo susipažinti su Vilniaus senamiesčiu, apsilankyti „Užupio respublikos“ meniškose erdvėse, susipažinti su Vilniaus universiteto kiemeliais, išbandyti potyrius Iliuzijų muziejuje. Pažinimas ir įspūdžių rinkimas prasidėjo nuo Vilniaus geležinkelio stoties ir stoties „Portalo“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Išvyka į Vilnių