Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Konkursas „Trijų spalvų istorija“

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras jau trečius metus organizuoja piešinių ir fotografijos darbų konkursą „Trijų spalvų istorija“. Šiais metais šis konkursas tapo tarptautiniu ir buvo dedikuotas Pasaulio lietuvių metams paminėti.

Konkursas – tai graži tradicija, skatinanti jaunuosius kūrėjus domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pagarbą savo tautos paveldui, atsigręžti į žmogų, pažinti tradicijas, stebėti kraštovaizdį, įžvelgti simbolius, užfiksuoti įvykius…

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Konkursas „Trijų spalvų istorija“ yra išjungti

Dailės olimpiada

Balandžio 18 dieną Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 5–6 klasių mokinių dailės olimpiada, kurioje dalyvavo 60 mokinių iš įvairių miesto mokyklų. Šiais metais mūsų gimnazijai atstovavo mokytojos Justinos Šaltės paruošti 5 klasės mokiniai Nedas Čeponis ir Akvilė Kavaliauskaitė bei  mokytojos Aidos Juškaitės mokomi 6 klasės mokiniai Vesta Verbaitė ir Kristupas Žiogas.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Dailės olimpiada yra išjungti

Akordeono muzika skambėjo Pakruojo dvare

Kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį Pakruojo dvaro lankytojai kviečiami praleisti laiką Gyvajame muziejuje, nusikeliant į 19 amžiaus pabaigos dvaro gyvenimą.  Kiekvienas lankytojas – ponas, dama, ponaitis ar panelytė, susipažinę su dvaro gyvenimu, turi galimybę paklausyti kamerinės muzikos.

Tačiau praėjusį šeštadienį, gegužės 11 d., kamerinės muzikos koncertas buvo kitoks. Rūmų styginių instrumentų ansamblis scena dalijosi su jaunu Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistu Motiejumi Dudniku.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Akordeono muzika skambėjo Pakruojo dvare yra išjungti

Popietė „Kalba gimtoji lūposna įdėta“

Gegužės 16 dieną 2 ir 4 klasės mokinės dalyvavo Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokiniams skirtoje popietėje „Kalba gimtoji lūposna įdėta“, kuri vyko Zoknių progimnazijoje. Popietės tikslas – mokinių meninių gebėjimų, saviraiškos, kūrybiškumo puoselėjimas skaitant, deklamuojant, iliustruojant, kuriant, inscenizuojant lietuvių literatūros kūrinius apie vasarą. Mūsų gimnazijos 2 klasės mokinės Novelė Samulionytė, Auksė Jarmalavičiūtė ir Gabrielė Rezgevičiūtė atliko meninę kompoziciją „Plaštakė“, pritariant gitaros ir fleitos garsams. 4 klasės mokinė Nida Tamošaitytė padeklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį „Vasaros vardai“, pritardama fleita. Mokinėms pasiruošti padėjo gitaros mokytojas M. Būda ir fleitos mokytoja R. Storožišinienė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Popietė „Kalba gimtoji lūposna įdėta“ yra išjungti